Az 5-8. helyért folytathatjuk

A TF csapata két győzelemmel továbbjutott a legjobb négybe, mi a 5-8. helyért játszhatunk.

PVSK-Kronosz Kiadó - Tehetséges Fiatalok 61-66 (16-15, 19-16, 15-17, 11-18)
Férfi kosárlabda NB I. B. rájátszás, 2. mérkőzés. Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok

Elolvasom 2018.04.29. 19:32

A túlélésért játszunk

NB I. B-s kosárlabdacsapatunk a PVSK-Kronosz Kiadó a negyeddöntő második meccsén, vasárnap délután a Tehetséges Fiatalok együttesét fogadja.

Elolvasom 2018.04.28. 09:25

Újra megvertük a Kaposvárt

Ebben a bajnokságban már negyedszer sikerült legyőznünk a Kaposvár csapatát, a győzelem után levágtuk Kövecses József, alias Csőri 26 éve növesztett copfját is.

Kaposvári KK - Pécsi VSK-VEOLIA 73-78 (30-18, 11-23, 13-19, 19-18)
Férfi Kosárlabda NB I. középszakasz, 5. forduló. Kaposvár, Városi Sportcsarnok, 1000 néző

Elolvasom 2018.04.27. 12:30

Sarlija nélkül Kaposváron

A Pécsi VSK-VEOLIA számára folytatódik a középszakasz, a Paks legyőzése után Kaposvárra látogatunk, a meccsen nem fog játszani sérült centerünk, Marino Sarlija.

Elolvasom 2018.04.26. 18:41

Vasárnap egyenlítenünk kell

A rájátszás első mérkőzésén győztek a fővárosiak és a két győzelemig tartó párharcban vezetnek.

Tehetséges Fiatalok - PVSK-Kronosz Kiadó 68-59 (22-23, 22-11, 12-14, 12-11)
Férfi kosárlabda NB I. B. rájátszás, 1. mérkőzés. Budapest, Sport 11 Sportcsarnok

Elolvasom 2018.04.26. 18:22

Indul a rájátszás

Az NB I. B. Piros csoportjában szereplő együttesünk, a PVSK-Kronosz Kiadó csütörtökön kezdi meg Play off-szereplését, a legjobb négy közé a TF-en át vezet az út.

Elolvasom 2018.04.25. 17:23

Négyből három: nyertünk Pakson!

Rossz kezdés után összeszedtük magunkat a Paks ellen, és a második félidőben szinte végig vezetve nyertünk is az ASE otthonában.

Atomerőmű SE - Pécsi VSK-VEOLIA 84-91 (18-15, 25-30, 21-22, 20-24)
Férfi Kosárlabda NB I. középszakasz, 4. forduló. Paks, ASE Sportcsarnok

Elolvasom 2018.04.18. 17:21

Elszántan megyünk Paksra

A ZTE legyőzése után egy nehéz meccs következik, szerdán este az ASE otthonában lép pályára a Pécsi VSK-VEOLIA, Antóni Csanád szerint nagyon akarják a győzelmet csapattársaival.

Elolvasom 2018.04.17. 16:40

Okos végjáték, szép győzelem

Bár az utolsó negyed elejéig szoros volt a Zalaegerszeg elleni hazai meccsünk, a záró tíz percben nagyon jól játszottunk, és a 33 pontig jutó Devin Brooks vezérletével legyőztük a Zetét.

Pécsi VSK-VEOLIA - ZTE KK 106-95 (23-26, 34-22, 16-30, 33-17)
Férfi Kosárlabda NB I. középszakasz, 3. forduló. Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok, 2000 néző

Elolvasom 2018.04.15. 19:19

Megvan az ötödik hely, jöhet a rájátszás

Győzelemmel zártuk az NB I. B. Piros csoportjának alapszakaszát, és megszereztük az 5. helyet, ami fiatal csapatunktól bravúros teljesítmény.

Tehetséges Fiatalok - PVSK-Kronosz Kiadó 67-82 (18-22, 22-16, 15-24, 12-20)
Férfi kosárlabda NB I. B. alapszakasz, 26. forduló. Budapest, Sport 11 Sportcsarnok

Elolvasom 2018.04.14. 19:37

Izgalmas végjátékra számíthatunk

A ZTE KK csapatát látja vendégül a Pécsi VSK-VEOLIA vasárnap a középszakasz 3. fordulójában.

Elolvasom 2018.04.13. 16:53