Budimir nélkül nem volt esélyünk

Csapatkapitányunk nem tudta vállalni a játékot a Falco KC elleni idegenbeli meccsen, amelyet így már az első félidőben eldöntöttek a vasiak. Május 9-én a Körmendet fogadjuk.

Falco KC Szombathely - Pécsi VSK-VEOLIA 88-53 (30-11, 20-14, 23-12, 15-16)
Férfi Kosárlabda NB I. felsőház - középszakasz, 8. forduló. Szombathely, Aréna Savaria, 1800 néző

Elolvasom 2019.05.05. 18:25

Előnyben a Príma SE

Hiányos kerettel az elején még tartottuk magunkat, de a második félidőben ellenfelünk ritmust váltott és ezt mi nem tudtuk lereagálni. Előnybe került a Príma SE.

PVSK-Kronosz Kiadó - BKG-Príma SE 76-100 (12-26, 28-18, 18-31, 18-25)
Férfi kosárlabda NB I. B rájátszás (5-8. hely), 1. mérkőzés. Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok

Elolvasom 2019.05.04. 19:27

Nem kell megijedni

Vasárnap a remek formában lévő Falco vendége lesz a PVSK-Veolia, sérült játékosunk, Simon Kristóf szerint nem lehetetlen nyerni Szombathelyen sem.

Elolvasom 2019.05.04. 13:13

Nincs még vége

NB I. B-s csapatunk a bajnokság 5-8. helyéért folytatja, a hétvégén hazai pályán bizonyíthatunk.

Elolvasom 2019.05.03. 10:22

Lemostuk a bajnokot!

Elképesztő első félidőt produkálva esélyt sem adtunk a Szolnoki Olaj együttesének a Lauber Dezső Sportcsarnokban megrendezett felsőházi meccsen.

Pécsi VSK-VEOLIA - Szolnoki Olaj KK 108-87 (30-16, 33-22, 23-24, 22-25)
Férfi Kosárlabda NB I. középszakasz, 6. forduló. Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok, 1600 néző

Elolvasom 2019.05.02. 19:07

75 éves a PVSK Férfi Kosárlabda Szakosztály

A PVSK kosárlabdázóinak története a második világháború idejére nyúlik vissza és napjainkban is tart.

Elolvasom 2019.05.01. 13:02

Bíró: Nehéz minket legyőzni itthon!

Csütörtökön nagyon kemény meccs vár ránk a bajnokság középszakaszában, ugyanis a Szolnoki Olaj KK csapata érkezik a PVSK-Veolia otthonába.

Elolvasom 2019.04.30. 20:50

Férfi U20-as Nyolcas Döntő - 2. nap

A második nap első mérkőzésén kikaptunk a Nyíregyházától és ezzel eldőlt, hogy csak az 5-8. helyért játszhatunk a folytatásban holnaptól. Szombat: PVSK-Veoilia - Honvéd.

Pécsi VSK-VEOLIA - Szolnoki Olaj KK 77-74 (22-19, 9-18, 26-20, 20-17)
Férfi kosárlabda U20-as Nyolcas Döntő, A-csoport. Szolnok, Városi Sportcsarnok

Elolvasom 2019.04.26. 18:55

Megvan az első győzelmünk!

Végig vezetve, nagyon magabiztosan győztük le hazai pályán a Jászberény együttesét, ezzel megszerezve első győzelmünket a felsőházi középszakaszban.

Pécsi VSK-VEOLIA - Jászberényi KSE 77-56 (23-9, 18-14, 22-17, 14-16)

Elolvasom 2019.04.24. 19:07

Most kellene nyerni!

A felsőházi középszakasz első körének vége következik szerdán este, a Pécsi VSK-VEOLIA ugyanis negyedik ellenfelével, a Jászberénnyel mérkőzik meg hazai pályán.

Elolvasom 2019.04.22. 19:30

Nem vallottunk szégyent

Bár a Körmend saját pályáján legyőzött minket, Horti Bálint nélkül és a második félidőre megsérülő Demeter Attila kiesésével együtt sem szaladtunk bele a késbe.

Egis Körmend - Pécsi VSK-VEOLIA 84-70 (26-22, 25-18, 16-16, 17-14)
Férfi Kosárlabda NB I. középszakasz, 3. forduló. Körmend, Városi Sportcsarnok, 1500 néző

Elolvasom 2019.04.18. 17:57

Csiricsen nem fog múlni

Csütörtökön az eddigi talán legnehezebb erőpróba vár a Pécsi VSK-VEOLIA kosárlabdacsapatára a bajnokság középszakaszában, ugyanis a listavezető Körmend otthonába látogatunk.

Elolvasom 2019.04.17. 13:28