Jobban kell akarni a sikert

Kedden tv-s meccset játszik a PVSK-Veolia a Jászberény ellen, idegenben. Ha nyerünk, pénteken a Lauberben lezárhatjuk a negyeddöntős párharcunkat.

Elolvasom 2019.05.20. 19:20

Kibrusztoltuk az 1-0-t!

Óriási küzdelemben sikerült négy ponttal legyőznünk a Jászberény együttesét a negyeddöntő első meccsén, ezzel előnyből várhatjuk a keddi második összecsapást idegenben.

Pécsi VSK-VEOLIA - Jászberényi KSE 77-73 (23-24, 22-16, 20-16, 12-17)
Férfi Kosárlabda NB I. negyeddöntő, 1. mérkőzés. Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok, 2200 néző

Elolvasom 2019.05.18. 19:33

Megfejthetetlen negyedik negyed

Az első három negyedben egész jól játszottunk, a végjátékban valami történt... Előnyben a Vasas.

PVSK-Kronosz Kiadó - Vasas Akadémia 67-89 (22-20, 14-19, 25-20, 6-30)
Férfi kosárlabda NB I. B rájátszás (7-8. hely), 1. mérkőzés. Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok

Elolvasom 2019.05.18. 19:10

Talán a legfontosabb meccsünk jön

Szombaton, a PVSK-Veolia hazai pályán kezdi meg negyeddöntős szereplését a Jászberény ellen, és vezetőedzőnk Csirke Ferenc szerint ez lehet a párharc legfontosabb meccse.

Elolvasom 2019.05.17. 13:44

Megvan a menetrend

Szombaton 18 órakor, hazai pályán kezdi a PVSK-Veolia a Jászberény elleni negyeddöntőt.

Elolvasom 2019.05.16. 18:21

Megvan a pályaelőny!

Hihetetlenül izgalmas végjáték után két ponttal nyertünk Jászberényben, így negyedik helyen zártuk a középszakaszt, a negyeddöntőben tehát miék a pályaelőny!

Jászberényi KSE - Pécsi VSK-VEOLIA 82-84 (17-29, 31-19, 13-20, 21-16)
Férfi Kosárlabda NB I. középszakasz, 10. forduló. Jászberény, Bercsényi Tornacsarnok, 800 néző

Elolvasom 2019.05.15. 19:30

Összeálltunk, nyerni akarunk!

A középszakasz utolsó fordulójában Jászberényben lép pályára a Pécsi VSK-VEOLIA, és a tét nem kicsit. Amelyik csapat nyer, pályaelőnnyel kezdheti meg a másik elleni negyeddöntős párharcot.

Elolvasom 2019.05.14. 17:57

A 7-8. helyért folytathatjuk

A párharcban másodszor is kikaptunk, ezért a folytatásban a 7-8. helyért játszhatunk.

BKG-Príma SE - PVSK-Kronosz Kiadó 98-82 (20-17, 27-17, 28-23, 23-25)
Férfi kosárlabda NB I. B rájátszás (5-8. hely), 2. mérkőzés. Szigetszentmiklós, Városi Sportcsarnok

Elolvasom 2019.05.12. 19:59

Idegenben a túlélésért

A hazai pályán elszenvedett vereség után most a BKG-Príma SE otthonában kellene nyernie az NB I. B-s PVSK-Kronosz Kiadó csapatának, az 5-8. helyért vívott párharcban.

Elolvasom 2019.05.11. 12:27

Simon Kristóf szezonja véget ért

Hosszú ideje sérülés miatt hiányzó irányítónk bokáját műteni kell, a bajnokság hátralévő részében így a PVSK-Veolia biztosan nem számíthat rá.

Elolvasom 2019.05.10. 19:21

Szétdobtuk a Körmendet

Sikerült megismételnünk a Szolnok ellen mutatott parádés játékot, és a listavezető Körmendet végig vezetve, nagyon simán vertük meg. Pongó hét, Csirics öt triplát dobott.

Pécsi VSK-VEOLIA - Egis Körmend 98-85 (32-21, 24-18, 23-21, 19-25)
Férfi Kosárlabda NB I. középszakasz, 8. forduló. Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok, 1800 néző

Elolvasom 2019.05.09. 18:26

PVSK-Veolia: Nyerni akarunk!

Csütörtökön a listavezető Körmendet látjuk vendégül a középszakasz utolsó előtti körében, és bár Csirke Ferenc tudja, hogy a vasiakat legyőzni embert próbáló feladat, mégis erre készülünk.

Elolvasom 2019.05.07. 19:40