Egyenlíteni akarunk

A Körmenden elszenvedett veresége után kedden este, a PVSK-Veolia hazai pályán játszik vasi riválisával a bajnokság elődöntőjének második meccsén.

Elolvasom 2019.06.03. 14:57

Horror-sérülés, dráma, 1-0-ra vezet a Körmend

Egy félidő után úgy tűnt, komoly vereséget is szenvedhetünk, de Delas súlyos sérülése és feljavuló dobóformánk majdnem csodaszámba menő győzelmet eredményezett. Sajnos, csak majdnem.

Egis Körmend - Pécsi VSK-VEOLIA 88-75 (25-11, 29-20, 18-27, 20-17)
Férfi Kosárlabda NB I. elődöntő, 1. mérkőzés. Körmend, Városi Sportcsarnok, 1600 néző

Elolvasom 2019.06.01. 17:48

Felszabadultan játszhatunk

Szombaton este, 17:30-tól a Körmend vendégeiként kezdjük meg elődöntős szereplésünket. Szentendrei Áron, a PVSK-Veolia másodedzője szerint nincs veszítenivalónk.

Elolvasom 2019.05.31. 15:32

Pongó, Horti: jövőre is PVSK!

Bár a bajnokság még nem ért véget, klubbunk máris dolgozik a jövő évi keret kialakításán. Ennek első lépéseként Pongó Mátéval és Horti Bálinttal is szerződést hosszabbított a PVSK-Veolia.

Elolvasom 2019.05.30. 17:27

Világbajnok eredmény

NB I. B-s együttesünk a PVSK-Kronosz Kiadó a bajnokság Piros csoportjának nyolcadik helyén zárt, pedig a szezonnak úgy vágott neki Juhász Olivér csapata, hogy a bentmaradás volt a cél.

Elolvasom 2019.05.29. 16:16

Simon nem írná le a Pécset a Körmend ellen

Sikeres műtéten van túl az irányító – a BB1.hu interjúja a PVSK-Veolia játékosával.

Elolvasom 2019.05.29. 07:16

Tv-s meccsel kezdjük az elődöntőt

Június 1-én, szombaton idegeben kezdi meg a PVSK-Veolia elődöntős szereplését az Egis Körmend ellen, elkészült a play-off (1-4 helyért) hátralévő részének menetrendje.

Elolvasom 2019.05.28. 17:50

Tíz év után újra négy között!

Kemény ellenfél volt a Jászberény, amely sokáig még vezetett is negyedöntős párharcunk harmadik mérkőzésén, azonban végül legyőztük őket és bejutottunk a bajnokság elődöntőjébe.

Pécsi VSK-VEOLIA - Jászberényi KSE 88-76 (21-21, 22-26, 25-18, 20-11)
Férfi Kosárlabda NB I. negyeddöntő, 3. mérkőzés. Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok, néző: 2800

Elolvasom 2019.05.24. 19:12

PVSK-Veolia: Le akarjuk zárni

Pénteken, 2-0-s előnyből várhatjuk a Jászberény elleni negyeddöntős párharcunk harmadik felvonását, amelyen hazai pályán harcolhatjuk ki a négy közé jutást.

Elolvasom 2019.05.23. 16:31

A bajnokságot a nyolcadik helyen zártuk

A párharcban a Vasas másodszor is győzött, mi így a 8. helyen végeztünk a Piros csoportban.

Vasas Akadémia - PVSK-Kronosz Kiadó 94-72 (22-18, 19-18, 22-17, 31-19)
Férfi kosárlabda NB I. B rájátszás (7-8. hely), 2. mérkőzés. Budapest, Sport11

Elolvasom 2019.05.22. 20:40

Karnyújtásnyira az elődöntő

Idegenben is le tudtuk győzni a Jászberényt, így már 2-0-ra vezetünk a negyeddöntős párharcban, amelyet így pénteken, hazai pályán akár le is zárhatunk.

Jászberényi KSE - Pécsi VSK-VEOLIA 68-76 (17-18, 14-22, 23-14, 14-22)
Férfi Kosárlabda NB I. negyeddöntő, 2. mérkőzés. Jászberény, Bercsényi Tornacsarnok, 800 néző

Elolvasom 2019.05.21. 19:23

Kemény feladat vár ránk

NB I. B-s csapatunk a PVSK-Kronosz Kiadó a szezon utolsó mérkőzésére készül, szerdán a Vasas vendégeiként 22 pontos hátrányt próbálunk ledolgozni a 7. helyért!

Elolvasom 2019.05.21. 15:28