Élő: Egis Körmend - Pécsi VSK-PANNONPOWER

2017.05.10. 18:00 | ÉLŐ TV, eredmény és statisztika a mérkőzésről.

Elolvasom 2017.05.10. 15:58

PVSK-PANNONPOWER: Kezdődik!

NB I-es kosárlabda csapatunk szerda este 6 órakor, Körmenden kezdi meg szereplését a bajnokság rájátszásában. A tét, a legjobb négy közé jutás.

Elolvasom 2017.05.09. 16:59

Élő: Kaposvári KK - Pécsi VSK-PANNONPOWER

2017.05.03. 18:00 | ÉLŐ eredmény és statisztika a mérkőzésről.

Kaposvári KK - Pécsi VSK-PANNONPOWER 91-76 (21-17, 24-19, 29-19, 17-21)
Férfi Kosárlabda NB I. középszakasz, 9. forduló. Kaposvár, Városi Sportcsarnok

Elolvasom 2017.05.03. 15:36

PVSK-PANNONPOWER: Kaposváron zárjuk a középszakaszt

Bár tét nélküli meccsre látogatunk a somogyiakhoz, a két csapat múltja miatt garantált a nagy csata.

Elolvasom 2017.05.02. 16:41

Megszereztük a hatodik helyet

Izgalmas meccsen jobban bírtuk a végjátékot Sopronban, és végül nagyon fontos győzelmet arattunk, amivel eldőlt, hogy megnyertük a középházi középszakaszt, hatodikként folytathatjuk a play offban.

Soproni KC - Pécsi VSK-PANNONPOWER 86-90 (30-22, 15-20, 22-23, 19-25)
Férfi Kosárlabda NB I. középszakasz, 8. forduló. Sopron, Novomatic Arena

Elolvasom 2017.04.29. 16:48

Élő: Soproni KC - Pécsi VSK-PANNONPOWER

2017.04.29. 16:00 | ÉLŐ eredmény és statisztika a mérkőzésről.

Elolvasom 2017.04.29. 16:47

Élő: TF Budapest - PVSK-Kronosz Kiadó

2017.04.28. 18:30 | ÉLŐ eredmény és statisztika a mérkőzésről.

TF Budapest - PVSK-Kronosz Kiadó 90-62 (27-21, 20-10, 24-10, 19-21)
Férfi Kosárlabda NB I. B. rájátszás a 9-12. helyért. Budapest, Sport 11 Sportcsarnok

Elolvasom 2017.04.28. 16:21

Nagy lépést tehetünk a hatodik hely felé

A Pécsi VSK-PANNONPOWER szombaton Sopronban lép pályára, és ha nyerünk, szinte biztos, hogy hatodikként zárjuk a középszakaszt. A mérkőzés 16 órakor kezdődik.

Elolvasom 2017.04.28. 15:49

A Szegedet leiskolázva jutottunk be a rájátszásba

Az első negyed nehézkes tíz perce után csodálatosan kosárlabdázott csapatunk, ezzel pedig két körrel a középszakasz vége előtt kiharcolta a helyét a legjobb nyolc között.

Pécsi VSK-PANNONPOWER - SZTE-Szedeák 93-61 (21-22, 29-14, 23-11, 20-14)
Férfi Kosárlabda NB I. középszakasz, 7. forduló. Pécs, Lauber D. Sportcsarnok, 1600 néző

Elolvasom 2017.04.25. 19:27

Élő: PVSK-PANNONPOWER - SZTE-Szedeák

2017.04.15. 18:00 | ÉLŐ eredmény és statisztika a mérkőzésről.

Elolvasom 2017.04.25. 15:58

PVSK-PANNONPOWER: Ha nyerünk, megvan a nyolc

Kedden este a Szegedet fogadjuk a középszakaszban, aki érvényes jeggyel, bérlettel jön, behozhat magával a meccsre még egy embert. Tehát szurkoljatok nekünk ketten, egy jegy áráért.

Elolvasom 2017.04.24. 11:16

Jobban bírta az idegek harcát a Kecskemét

Bár az első félidőben remekül játszottunk Kecskeméten és magabiztosan vezettünk is, végül hosszabbítás után vereséget szenvedtünk. Április 25-én, kedden a Szegedet fogadjuk.

KTE KK - Pécsi VSK-PANNONPOWER 88-84 (22-21, 16-29, 22-13, 20-15, 9-5)
Férfi Kosárlabda NB I. középszakasz, 6. forduló. Kecskemét, Messzi István Sportcsarnok

Elolvasom 2017.04.18. 19:30