Óriási csatában maradt alul vízilabda csapatunk

A bajnokságban a legjobb négy közé igyekvő, és az elmúlt fordulóban Kaposváron hatgólos győzelmet arató Honvéd ellen nyolc gólt dobva, szenvedett minimális különbségű vereséget a PVSK-Mecsek Füszért együttese.

EPS-Honvéd–PVSK-Mecsek Füszért 10–8 (4–1, 2–1, 2–3, 2–3)

Helyszín: Budapest, Kőér utcai uszoda

Az eredmény alakulásából látható, hogy nagyon szoros találkozót játszottunk Budapesten. Sajnos, az első negyedben három góllal ment el a Honvéd, 6–1 is volt már, és hiába nyert két negyedet is a PVSK, az idei második bajnoki mérkőzésén is vereséget szenvedett.

Csapatunk 8 gólját megint hét játékos lőtte, ami jelzi együttesünk tagjainak gólratörő játékát.

Török Viktor vezetőedző, PVSK-Mecsek Füszért:Nagyon jól védekeztünk, csak a hibáinkból tudtak gólt lőni, ráadásul betegeink csak most épültek fel, és volt olyan játékos, aki délelőtt még játszott egy mérkőzést. Sajnos, az elején nagyon elment a Honvéd, 6–1 is volt már, de később hátrányból is jól védekeztünk, és a harmadik és a negyedik negyedet nyertünk. Három és fél óra utazás után, egy BL-selejtezős csapat ellen, a kétgólos vereség nem rossz eredmény. Mindent összevetve, elégedett vagyok a csapat mai szereplésével, erre lehet építeni. Ha így játszunk legközelebb hazai medencében lesz egy két csapat, amelyekkel szoros mérkőzéseket fogunk játszani.