Jó eredmények a Hungária Kupa tájfutó versenyen

A több évtizedes hagyománnyal rendelkező eseményt a Vértesben, az iszkaszentgyörgyi kastélyparkban és környékén rendezték, így igazán nagyszerű környezetben futhattak a tájfutók. A közel ötven fővel induló PVSK versenyzői három első, két második és egy harmadik helyet szerztek..

Vonyó Péter a következőket mondta el, a tradicionális tájfutó rendezvényről.

Ez a verseny hagyományosan nagy ünnepe a tájékozódási futásnak. Minden évben különböző helyszíneken nagy létszámú csapatok vesznek részt, és az öt napos volta miatt az egyik legrangosabb is az országban. Most különösen érdekes volt az, hogy az Eb-vel egyidőben, szinte ugyanazon a pályákon zajlott, ily módon sok nézője is volt a rendezvénynek. A megmérettetésen azok szerepeltek jól, akik öt napon keresztül tudtak folyamatosan jól teljesíteni. Az elért dobogós helyezések önmagukért beszélnek, nagyon elégedett vagyok versenyzőink teljesítményéjvel.

Az öt nap összetett eredményei alapján az alábbi dobogós helyezéseink születtek.