Jó eredmények a Kóczián Kupán

A közelgő országos bajnokság jegyében Budapesten a Madárfészek Ökölvívó Akadémián rendezett kupán, egy első és két második helyet szereztek bunyósaink.

Alvics Gyula, az ökölvívóink szakmai vezetője így értékelt.Ez egy versenysorozat, amely több állomásból áll, és mindig más korosztály vehet rajta részt. Az eseményt Kóczián József támogatja, aki a Magyar Ökölvívó Szakszövetség elnökségi tagja volt, és a mai napig az ökölvívó sport szerelmese. Elsősorban nem az eredmény volt fontos, hanem az, hogy a szeptember végén sorra kerülő Országos Junior és Ifjúsági Bajnokságra felkészüljenek fiataljaink. Ennek a célnak megfelelt ez a kupa, hiszen jó mérkőzéseket láthattunk. Sajnos, egyik nagy reménységünk, Ébner Kristóf (80 kg) sérülése miatt kihagyta ezt a versenyt, de abban bízunk, hogy rendbejön az Ob-re.

Eredmények:

Junior nők: Krécso Stella Zoé (44 kg.) 1. hely, 54 kg Szűcs Larissa edzőmérkőzésen vett részt.

Junior férfiak: Koczab Jordán (54 kg.) 2. hely

Ifjúsági: Borovics Balázs (60 kg.) 2. hely