Tervszerű edzésmunka, csapatépítő kikapcsolódással

Kersics Antal vezetésével, az előző évekhez hasonlóan, Orfűn edzőtáboroznak a PVSK judosai. A fegyelmezetten elvégzett edzésmunka mellett jut idő kikapcsolódásra is.

Elolvasom 2021.08.04. 08:52

Kenderesi Péter az ifjúsági judo Európa-bajnokság résztvevője

Kenderesi Péter (90 kg), a PVSK versenyzője Magyarországot képviselte az Ifjúsági Judo Európa Kupán, és részt vett a csehországi Teplicében, illetve a horvátországi Porecsben rendezett versenyeken is. Az ott elért eredmények alapján indulhat a lettországi Rigában rendezendő ifi Európa-bajnokságon.

Elolvasom 2021.07.12. 14:19

Kenderesi Péter jól szerepelt az Európa-kupán

Kenderesi Péter (90 kg), a PVSK versenyzője Magyarországot képviselte az Ifjúsági Judo Európa-kupán a csehországi Teplicében.

Elolvasom 2021.07.05. 11:18

Sikeres övvizsgák Kaposváron után Pécsett is

Bármilyen nehéz helyzet volt a sportban, és az elmúlt időszak ilyen volt, a judosport egyik legfontosabb értékmérő és szakmai megmérettetését, az övvizsgát mindig megrendezték.

Elolvasom 2021.07.03. 20:00

Sikeres övvizsgák Kaposváron

A PVSK judosai többhetes edző- és felkészítési tábor után sikeres regionális övvizsgát tettek Kaposváron.

Elolvasom 2021.06.28. 13:31

Dobogós helyezések a Budapest Kupa judoversenyen

Tizenhárom ország csaknem nyolcszáz judosa lépett tatamira a 34. Nemzetközi Budapest Judo Kupán, amelyen természetesen a hazai versenyzők között ott voltak a PVSK judosai is.

Elolvasom 2021.06.20. 20:52

Kenderesi Péter az ifjúsági Európa-kupán szerepel

A PVSK judosa, Kenderesi Péter (90 kg), a hétvégén a horvátországi Porecsben szerepel egy olyan versenyen, ahol az esetleges jó szereplés Eb-részvételt is érhet.

Elolvasom 2021.06.16. 15:12

A PVSK versenyzői is ott lesznek a judo Vb-n

A lisszaboni Európa bajnokság után Budapest rendezi a judo világbajnokságot, amelyen nyolcan a PVSK judosai közül is részt vesznek.

Elolvasom 2021.06.06. 07:03

Két versenynap, sok érem

Szombaton a Győrben rendezett eseményen Kenderesi Péter a harmadik helyen végzett 90 kg-ban, ezzel ifiként állhatott dobogóra a juniorok között. További pontszerző helyeket szerzett Máj Veronika 44 kg-ban, Böngyik Anna 48 kg-ban és Papp Eszter Dorka 78 kg-ban.

Elolvasom 2021.06.01. 17:38

Érmes helyezések a Diák Magyar Kupán

A járványhelyzet miatti hosszú kihagyás után, a Győrben rendezett Diák A és B csoportos korosztályos országos versenyen, a Serdülő Magyar Kupán léptek tatamira csapatunk tagjai. Versenyzőink közül voltak olyanok, akik első alkalommal vettek részt országos versenyen.

Elolvasom 2021.05.24. 13:14

Tíz első hely a regionális judoversenyen

A járványhelyzet miatti hosszú és a sport számára is nagy megpróbáltatásokat jelentő időszak után a PVSK Judo Szakosztálya rendezte meg az első zárt regionális versenyt, amire közel 130 versenyző érkezett.

Elolvasom 2021.05.12. 10:18

Kenderesi Péter a válogatott edzésén járt

A nehéz helyzet ellenére az Ifjúsági korosztálynak megrendezték Miskolcon a válogatott kerettagok összetartó edzőtáborát, amelyen Kenderesi Péter (90 kg) a PVSK judosa is részt vett.

Elolvasom 2021.03.01. 09:58