Sikeres judoversenyt rendeztünk a hétvégén

Évtizedek óta saját versenyünk a Vasutas Misina Kupa, amely az idén egy fontos évforduló miatt kapott különleges hangsúlyt, ugyanis az idei évben 60 éves a pécsi judosport.

Elolvasom 2021.09.20. 10:49

Jubileumi judoversenyt rendezünk a hétvégén

Évtizedek óta saját versenyünk a Vasutas Misina Kupa, amely idén egy fontos évforduló miatt különös hangsúlyt kap, ugyanis 60 éves a pécsi judosport. Az esemény vasárnap a Széchenyi csarnokban lesz.

Elolvasom 2021.09.17. 08:25

Kiválóan szerepeltek masters judosaink

Hosszú idő után Győrben rendezték az örökifjú versenyzők XXII. Nyílt Masters Judo Magyar Bajnokságát. Külön öröm, hogy a versenyzőkön kívül szurkolók is lehettek a lelátón

Elolvasom 2021.09.06. 09:29

Kenderesi Péter kilencedik lett az Európa-bajnokságon

Nagyszerűen kezdett Kenderesi Péter (90 kg) a PVSK versenyzője a lettországi Rigában zajló ifi Európa-bajnokságon. Görög ellenfelével szemben ipponnal nyert, és ezzel a legjobb 16 közé került.

Elolvasom 2021.08.19. 12:13

Kenderesi Péter képviseli a PVSK-t az ifjúsági judo Európa-bajnokságon

Kenderesi Péter (90 kg) a PVSK versenyzője Magyarországot képviselte az Ifjúsági Judo Európa Kupa két versenyén, és az ott elért eredmények alapján részt vehet a lettországi Rigában rendezendő ifjúsági Európa-bajnokságon.

Elolvasom 2021.08.17. 13:09

Tervszerű edzésmunka, csapatépítő kikapcsolódással

Kersics Antal vezetésével, az előző évekhez hasonlóan, Orfűn edzőtáboroznak a PVSK judosai. A fegyelmezetten elvégzett edzésmunka mellett jut idő kikapcsolódásra is.

Elolvasom 2021.08.04. 08:52

Kenderesi Péter az ifjúsági judo Európa-bajnokság résztvevője

Kenderesi Péter (90 kg), a PVSK versenyzője Magyarországot képviselte az Ifjúsági Judo Európa Kupán, és részt vett a csehországi Teplicében, illetve a horvátországi Porecsben rendezett versenyeken is. Az ott elért eredmények alapján indulhat a lettországi Rigában rendezendő ifi Európa-bajnokságon.

Elolvasom 2021.07.12. 14:19

Kenderesi Péter jól szerepelt az Európa-kupán

Kenderesi Péter (90 kg), a PVSK versenyzője Magyarországot képviselte az Ifjúsági Judo Európa-kupán a csehországi Teplicében.

Elolvasom 2021.07.05. 11:18

Sikeres övvizsgák Kaposváron után Pécsett is

Bármilyen nehéz helyzet volt a sportban, és az elmúlt időszak ilyen volt, a judosport egyik legfontosabb értékmérő és szakmai megmérettetését, az övvizsgát mindig megrendezték.

Elolvasom 2021.07.03. 20:00

Sikeres övvizsgák Kaposváron

A PVSK judosai többhetes edző- és felkészítési tábor után sikeres regionális övvizsgát tettek Kaposváron.

Elolvasom 2021.06.28. 13:31

Dobogós helyezések a Budapest Kupa judoversenyen

Tizenhárom ország csaknem nyolcszáz judosa lépett tatamira a 34. Nemzetközi Budapest Judo Kupán, amelyen természetesen a hazai versenyzők között ott voltak a PVSK judosai is.

Elolvasom 2021.06.20. 20:52

Kenderesi Péter az ifjúsági Európa-kupán szerepel

A PVSK judosa, Kenderesi Péter (90 kg), a hétvégén a horvátországi Porecsben szerepel egy olyan versenyen, ahol az esetleges jó szereplés Eb-részvételt is érhet.

Elolvasom 2021.06.16. 15:12