Egyetemi-Főiskolai Országos Judo Bajnokság

2014.11.30-án rendezték meg a Magyar Egyetemi-Főiskolai Országos Judo Bajnokságot Budapesten. A PVSK Judo Szakosztályából 6 versenyző lépett tatamira, ezzel képviselve egyetemét, és szakosztályunkat. A versenyzők amatőr, és profi kategóriában versenyezhettek. A versenyen 17 felsőoktatási intézmény 173 versenyzője vállalta a küzdelmeket.

Del Fabro Zsolt 81 kg, Vörös Dorián 81 kg, Kersics Dávid 90 kg, Nagy Balázs 90 kg, Szabó Zsolt +100kg, Kozma Gyula 100kg-ban lépett tatamira.

A népes mezőnyben Del Fabro Zsolt 25 induló közül bizonyult a legjobbnak, és 1. helyezett lett, így Ő állhatott a dobogó legfelső fokára. Kersics Dávid, Szabó Zsolt, és Kozma Gyula 2. helyezést ért el. Nagy Balázs 3. helyezett, és Vörös Dorián 7. helyezett lett a versenyen. Ők a PTE színeit is képviselték, és az egyéni csapatversenyben 3. helyezettek lettek.