Dobogós helyezések a Budapest Kupa judoversenyen

Tizenhárom ország csaknem nyolcszáz judosa lépett tatamira a 34. Nemzetközi Budapest Judo Kupán, amelyen természetesen a hazai versenyzők között ott voltak a PVSK judosai is.

Négy korcsoportban (U18, U15, U13 és U11), összesen 112 egyesület 794 sportolója vett részt a küzdelmekben Több országból is érkeztek versenyzők, így Ausztriából, Csehországból, Grúziából, Hollandiából, Kanadából, Lettországból, Moldovából, Németországból, Romániából, Svédországból, Szlovákiából és Ukrajnából is.

Az összesített éremtáblázaton a PVSK Judo Szakosztályunk a 15. helyen végzett.

U13 Csapó-Jakabozs Minka 52kg, Ligeti Dániel 53kg, Raffay András 54 kg,

Kenderesi Péter a horvátországi Porecben Ifjúsági Európa-kupán képviselte a magyar színeket 90 kg-os súlycsoportban. Első mérkőzését ipponnal nyerte, a további küzdelmek nem hoztak sikert, így most elmaradt a pont és érem szerzés.

Edzők: Kersics Antal, Kersics Dávid