Sokgólos mérkőzést nyert Harkányban a PVSK

Hét nap alatt három tétmérkőzésen hét pontot szerzett a PVSK labdarúgó csapata, amely szombaton a sereghajtó Harkány ellen nyert. A sorozatmérkőzések közben, az öt gólon kívül, a lendületes játék is örvendetes.

Gyógyfürdő Harkány – PVSK 0-5 (0-3)

Férfi Labdarúgás, Megye I-es bajnokság 24. forduló, Sportpálya, Harkány: 59 néző
Vezette: Albert (György B., Pálfi M.)

PVSK: Győri (Zunnert) – Rácz (Pánovics), Pál, Kiss K., Sziládi (Tornyos) – Turi, Kiss D. Gergye, Kerényi (Mácsodi) – Draskóczi, Nagy J. (Demeter) Vezetőedző: Mink Olivér
Góllövők: Draskóczi, Kiss K., Kiss D., Turi, Gergye (büntetőből)

A sportszerű mérkőzésen a minden csapatrészében, és a játék minden elemében jobb, és a párharcok nagy részét megnyerő PVSK, teljesen megérdemelten nyert a lelkes hazaiak ellen.

A gólok története:

19. perc: Ügyes adogatás után, Turi kapta a labdát majd elindult befelé a hazaiak tizenhatosánál, a labda kissé előre gurult, Draskóczi ért oda előbb, és 15 m-ről a kissé kint álló hazai kapus felett a hálóba lőtt 0-1!

37. perc: Tértölelő, magas indítást kapott Kiss Krisztián Páltól. A 16-os vonal környékén, még a kifutó kapust is „átfűzte”, és jobbra sodródva a teljesen üresen maradt kapuba lőtt.

42. perc: Remek támadás, Sziládi –Draskóczi-Kiss Dominik volt a labda útja. Kiss Dominiknak még arra is volt ideje, hogy egy csellel becsapja védőjét, és 15 m-ről lőtt a kapuba, 0-3!

77.perc: Kiss Dominik gazellákat megszégyenítő módon száguldott a hazai kapu felé, majd Turihoz került a játékszer, ő pedig a kapus hasa alatt lőtte be a negyediket, 0-4!

79. perc: Az időközben beállt hazai cserekapus Király kapujából messze kifutva szabálytalankodott Gergye Dániellel. A jogosan megítélt büntetőt a sértett lőtte be, 0-5!

Mink Olivér:

Az öt gólon kívül az is tetszett, hogy lendületesek és gyorsak voltunk. A meccs egyes szakaszában kissé leült a játékunk, de ez természetes. A második félidő utolsó harmadában, hat saját nevelésű fiatal játékosunk volt a pályán. Mi nagyon komolyan vettük a Harkányt, mert a sorozatmérkőzéseken minden találkozón győzni szeretnénk. Már ezen a meccsen is szerdára, a Siklós elleni kupamérkőzésre is készültünk, ott is nyerni szeretnénk. A sűrű program miatt, nagyon kevés lehetőségünk van a tényleges munkára, jól kell gazdálkodnunk a rendelkezésünkre álló idővel.