Minden maradt úgy ahogy volt...

A Vasút Öregfiúk labdarúgó együttese a hétvégén, Pécsváradon játszott. A meccs pikantériája az volt, hogy a találkozó előtt mindkét csapatnak 22-22-pontja volt, a 6. Pécsvárad csak gólkülönbséggel előzte meg a 7. PVSK-át.

Labdarúgó mérkőzés: Pécsvárad - PVSK 4-4 (1-1)
Öregfiúk Labdarúgó Megye I. Észak 17. forduló. Pécsvárad 50 néző

Elolvasom 2015.04.18. 19:15

Továbbjutottunk a labdarúgó Magyar Kupában

A PVSK Megye I-es labdarúgó csapata szokatlan időpontban, csütörtökön játszott MK mérkőzést, és már az első félidőben bebiztosította a továbbjutást.

Labdarúgó Mérkőzés: Gyód SK - PVSK 1-4 (0-4)
Férfi Labdarúgás, Magyar Kupa Megyei selejtező, 2. forduló. Pellérd 50 néző

Elolvasom 2015.04.16. 19:08

A gólvonalon táncoló labda esete

Az elmúlt heti helyi rangadó után, most hazai pályán játszottak fiaink, és sajnos, a Bogád ellen nem sikerült érvényesíteni a papírformát. VIDEÓ - Frissítve az egyenlítő góllal.

Labdarúgó mérkőzés: PVSK - Bogád SE 1-1 (0-0)
Férfi Labdarúgás Megye I. bajnokság, 22. forduló. Pécs, PVSK Sporttelep 150 néző

Elolvasom 2015.04.12. 17:51

Két gól, két félidőre elosztva

Ezúttal nem kellett messzire menni azért, hogy idegenben játsszon a Vasút, csak átballagtak a szomszédos Egyetemi pályára, ahol a jó játékerőt képviselő PEAC otthonában léptek pályára Túri Zsolt fiai.

Labdarúgó mérkőzés: PTE PEAC - PVSK 2-0 (1-0)
Férfi Labdarúgás Megye I. bajnokság, 21. forduló. Pécs, Egyetemi Sportközpont 100 néző

Elolvasom 2015.04.04. 12:44

A játékos edző eldöntötte

A múlt heti, szászvári 2-0-ás vereség után, vasárnap a jó játékerőt képviselő, és a bajnoki tabellán második helyen álló Siklóst fogadták Túri Zsolt fiai.

Labdarúgó mérkőzés: PVSK - Siklós FC 1-4 (0-1)
Férfi Labdarúgás Megye I. bajnokság, 20. forduló. Pécs, PVSK Sporttelep150 néző

Elolvasom 2015.03.29. 17:44

Megye I. tabella

Férfi labdarúgó Megye I. bajnokság állása (tabella) a 19. forduló után.

Elolvasom 2015.03.25. 11:15

Labdarúgó Utánpótlás NBII. és Megye I. eredmények + Frissítve

Az NBII. 18. fordulójában a Nagyatád ellen egy győzelem és egy vereség, a Megye I. 19. fordulójában két magabiztos győzelem csapataink mérlege a hétvégén.

Elolvasom 2015.03.22. 10:43

Vereség a harmadik helyezett otthonában

A múlt heti remek vasárnapi győzelem után (Beremend ellen 4-2), ezúttal szombaton a jó játékerőt képviselő Szászvár otthonában léptek pályára Túri Zsolt fiai.

Labdarúgó mérkőzés: Szászvár SE - PVSK 2-0 (0-0)
Férfi Labdarúgás Megye I. bajnokság, 19. forduló. Szászvár 150 néző

Elolvasom 2015.03.21. 16:31

A fontos dolgok a második félidőben történtek

Az első félidőben helyzetek voltak, a második játékrészben már gólok is. Nyert a PVSK a Beremend ellen.

Labdarúgó mérkőzés: PVSK - Beremendi Építők 4-2 (0-0)

Elolvasom 2015.03.14. 16:29

Elszántság nélkül nincs három pont

A gyönyörű időben lejátszott, jó iramú találkozón korán, már a 6. percben vezetéshez jutott a hazai csapat, amelyet a 29. percben egalizáltunk.

Labdarúgó mérkőzés: Ócsárd - PVSK 1-1 (1-1)
Férfi Labdarúgás Megye I. bajnokság, 17. forduló. Ócsárd, 150 néző

Elolvasom 2015.03.08. 16:39

Vezetés ott, vezetés itt, eredmény: döntetlen

A csípős időben lejátszott, jó iramú találkozó első félidejében a vendégek, a II. félidő elején a hazaiak vezettek, de döntetlen született a tavaszi nyitómeccsen..

Labdarúgó mérkőzés: PVSK - Pécsvárad 2-2 (0-1)
Férfi Labdarúgás Megye I. bajnokság, 16. forduló. Pécs, PVSK Sporttelep 50 néző

Elolvasom 2015.03.01. 17:19

Ezen a meccsen a góllövés volt a házi feladat

A Komló elleni nehéz meccs után, ezúttal egy könnyebb ellenfél, a Megye II-ben szereplő Harkány volt a vendége a PVSK labdarúgó csapatának.

Előkészületi labdarúgó mérkőzés: PVSK - Harkány 8-2 (4-1)

Elolvasom 2015.02.15. 16:11