Harmadik győzelmét szerezte meg a PVSK a megyei bajnokságban: a Vasút ezúttal az újonc Kétújfalu vendégeként aratott fölényes diadalt.

Kétújfalu SE – PVSK 1-5 (1-1)

Férfi labdarúgás, Megyei I. osztály, 7. forduló, Kétújfalu, 150 néző.

Vezette: Gellén (Kasza, Sáfárik).

PVSK: Győri – Kántor (Policsek), Ndjodo (Pál), Dienes (Vida), Tiffán – Sziládi, Turi (Kovácsfi), Dalipi, Kiss – Rácz, Lőrincz (Kaufmann). Vezetőedző: Kósa Sándor.

Sorozatban harmadik győzelméért szállt harcba a PVSK az újonc Kétújfalu otthonában, ennek megfelelően már az első perctől többet birtokolta a labdát és igyekezett mezőnyfölényt kialakítani.

2. perc: Kiss lőtt 24 méterről, mellé.

14. perc: Dalipi húzott el a jobboldalon, középre adását Rácz fejelte alig fölé.

20. perc: Sziládi 17 méterről lőtt, a labda centikkel a kapu fölött hagyta el a játékteret.

22. perc: Megint Dalipi került a védők mögé a jobboldalon, középre adását középen Rácz átlépte, így Kiss került ziccerbe, aki kapásból a kapu bal felső sarkába tekert. 0-1

27. perc: Egy beadás után a védőkről lecsorgó labdát Turi kapásból fölé vágott.

29. perc: Ismét jobbról jött a beívelés, a labda mindenki feje fölött átszállt, a hosszú oldalon Ndjodo elvetődve lőtt, a labda a jobb kapufa tövén pattant.

33. perc: Ndjodo 26 méteres szabadrúgását védte a kétújfalui kapus.

42. perc: Először jutott el a vendégek kapujáig a hazai csapat: Varga a tizenhatos csücskéről élesen kapura tekert egy szabadrúgást, Győri pedig Berkics hátára ütötte a labdát, ami a hazai támadóról a kapu bal alsó sarkába vánszorgott. 1-1

47. perc: Varga 22 méteres szabadrúgása szállt fölé.

48. perc: Formás Vasút-támadás végén Lőrincz került ziccerbe, de estében a felső lécet találta csak el.

56. perc: Turi jobboldali szabadrúgásába Rácz piszkált bele az ötösön, a labda a kapu közepébe gurult. 1-2

68. perc: Turi ugratta ki jó ütembe Kántort, aki egy csel után a kapu jobb alsó sarkába helyezett. 1-3

79. perc: Egy ívelés átszállt a védők feje felett, így Dalipi egyedül roboghatott vele kapura, majd higgadtan a kapu jobb alsó sarkába gurított. 1-4

90. perc: Dalipi tört be a hazaiak büntetőterületére, ahol az egyik védő elgáncsolta. A büntetőt Sziládi magabiztosan lőtt a hazai kapu bal alsó sarkába. 1-5

Már az első félidőben is többet birtokolta a labdát a PVSK, amely hiába szerzett vezetést, egy hiba miatt mégsem vonulhatott előnnyel a szünetre. A második játékrészben aztán már csak a Vasút volt a pályán, a pécsiek fölénye a játékrész második felében pedig már gólokban is megmutatkozott, így magabiztosan győztek az újonc otthonában.