PVSK labdarúgó utánpótlás – ez várható a hétvégén

Idegenben szinte az egész labdarúgó utánpótlás. A hétvégén csak egy mérkőzés lesz a Verseny utcában.

A PVSK U17 lesz az esélyes a Nagyatád vendégeként!

NAGYATÁDI FC - PVSK U17

2022.11.13. 11:00

Lábodi MEDOSZ Sportegyesület

MLSZ Regionális U17, Délnyugat, B csoport, 11. forduló.

Veszélyes ellenfél a Soroksár, az előző fordulóban a negyedik helyezett Sopron csapatát győzték le. Idegenben viszont még nem szereztek pontot.

PVSK U16 - SOROKSÁR SC

2022.11.12. 14:00

PVSK Sportközpont, Pécs Verseny utca 11-13.

MLSZ Regionális U16 Kiemelt Nyugat, 11. forduló.

Az elő győzelem után jöhetne a második, erre minden esély meg is van. Ha sikerülne, meg is előznénk a Mosonmagyaróvár csapatát.

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - PVSK U15

2022.11.12. 16:00

MTE 1904 Sporttelep, Mosonmagyaróvár

MLSZ Regionális U15 Kiemelt Nyugat, 11. forduló.

A PVSK U14 már hétközben lejátszotta az aktuális mérkőzését. Bózsa Barnáék egy kiegyenlített első félidő után nagyszerű második félidőt produkálva arattak magabiztos győzelmet. Gulyás Zsombor mesterhármast ért el.

PVSK U14 - DOMBÓVÁRI FE 5-0 (1-0)

2022.11.09. 15:00

MLSZ, Regionális U14, Délnyugat, B csoport, 10. forduló.

PVSK Sportközpont, Pécs, Verseny utca 11-13. MLSZ, Regionális U17, Délnyugat, B csoport, 10. forduló. U14: Benkő Zalán, Andrási Dániel, Csiszár Csanád (1), Gelencsér Dániel, Horváth Marcell Tamás, Juhász Levente, Keresztes Bálint, Lalljee-Solymár Rahul, Mecseki Bálint, Novák Zsombor, Pfaff-Dukai Előd, Pintér Bálint, Späth Péter, Wittenberger Kornél (1), Gulyás Zsombor (3), Kedves Dominik

Bózsa Barnabás: Mai mérkőzésen az igazi arcát mutatta a csapat, küzdött-hajtott az első félidőben, majd a második játékrészben a jobb erőnlétnek és a nagyobb akarásnak megérkezett az eredménye, láthattunk szép játékot és gólokat is, melyek meghozták az eredményességet! Olyan volt ez a mai foci, mint a jó horgászat: jó beetetés után idővel megérkeztek a pontyok is, akarom mondani a pontok is!

Az előző három fordulóban huszonhat gólt lőtt a PVSK U13. Jó formában van tehát a csapat, amire szükség is lesz Kaposváron. Egyenlő erők küzdelme várható.