Megyei döntőbe jutottak futsalcsapataink

Futsal és felkészülési meccs volt a hétvégén labdarúgó-utánpótláscsapataink programja. Hegedűs Renáta U9-es alakulata megszerezte első győzelmét, Ángyán Norbert U9-es és Bánhegyi Zsolt U13-as csapata pedig bejutott a megyei döntőbe!

Futsal - U09 - Szigetvár 3. forduló

Sellye VSK – PVSK 2-4 (1-3)

PVSK: Panta, Panka, Szűcs, Mihalik, Simon.

Csere: Illés, Dombi, Pirisa, Rausch.

Gólszerzők: Pirisa 3, Simon.

Szentlőrinc SE – PVSK 23-0 (14-0)

Hegedűs Renáta: - Örülök, hogy sikerült javítani az eredményeinken a Sellye elleni győzelemmel, ránk fért egy kis sikerélmény. Velük vagyunk hasonló szinten, a másik két csapat ellen nem nagyon tudtunk labdába rúgni, sokszor szó szerint. A fiúk becsületesen küzdöttek, ez ennyire volt elég. Remélem, később több szorosabb meccsre is számíthatok a tornákon.

Futsal - U09 - Kozármisleny 3. forduló

PVSK – HR-Rent Kozármisleny 4-1 (1-0)

PVSK: Csonka, Tátrai, Kovács, Páva, Schlitt.

Csere: Szebényi, Hodossi, Farkas, Döme, Büki, Fodor-Marosujvári.

Gólszerzők: Schlitt 3, Páva.

PVSK – Komlói Bányász 8-2 (2-1)

PVSK: PVSK: Csonka, Tátrai, Kovács, Páva, Schlitt.

Gólszerzők: Farkas 3, Szebényi, Tátrai, Páva 2, Kovács.

Ángyán Norbert: - Hozták a fiúk a tehetségükhöz mérten azokat az eredményeket, amiket már az előző héten is. Gratulálok a csoport megnyeréséhez és irány a megyei döntő!

Felkészülési mérkőzés

Baja – PVSK U12 0-0 (0-0, 0-0)

Tóth János: 3x25 percet játszottunk egy hasonló erősségű csapat ellen, a helyzeteink alapján egy győzelmet szalasztottunk el!

Futsal - U13 - Szigetvár 3. forduló

Pécsi Sportolda SE – PVSK 2-6 (1-3)

PVSK: Sátori, Szemán, Kristóf, Villányi, Károlyi.

Csere: Gáspár, Handler, Gulyás, Répásy, Kádár.

Gólszerzők: Handler 3, Kristóf, Gulyás 2.

PVSK – Szentlőrinc SE 6-0 (3-0)

Gólszerzők: Handler 3, Répásy 2, Gáspár.

Bánhegyi Zsolt: - Ez volt utolsó selejtezőcsoportos forduló, mindkét mérkőzésen nyerni tudtunk. Megérdemelten jutottunk be a megyei döntőbe, gratulálok a srácoknak!

Futsal - U13 - Kozármisleny 3. forduló

PVSK – HR-Rent Kozármisleny 3-5 (1-4)

PVSK: Horváth, Harcos, Szinger, Nagy, Pfaff-Dukai.

Csere: Mecseki, Ugróczky, Novák.

Gólszerzők: Szinger, Nagy, Mecseki.

Tóth János: - Elaludtunk a mérkőzés elején, és utána már csak futottunk az eredmény után. Egyéni hibáink miatt kaptunk gólokat, így megérdemelten nyert a Misleny.

Leány U16 NP Nyugati csoport 12. forduló

Kaposvári Rákóczi BFLA - PVSK 6-2 (0-2)

PVSK: Hosszú V., Gazdag (Hosszú L.), Pataki, Erdei (Szabó), Bódis, Ludvig (Horváth), Sztojka, Rupper, Hock, Németh, Arató (Szili).

Gólszerzők: Erdei, Pataki.

Vér Margit: - Régi és új játékosokkal kezdtük az új szezont, szerencsére nem egészen szezon eleji formában. A mutatott játékelemek bizakodásra adnak okot, azonban a második félidőben a nagyon erősen és kiszámíthatatlanul szembefújó szélhez nem tudtunk megfelelően alkalmazkodni. A játékban minden egyes személy mutatott igen pozitív előrelépést és fejlődést az őszhöz képest. Remélem, ez majd az eredményekben is megmutatkozik.