Megnyerte a megyei bajnokságot U14-es labdarúgócsapatunk

Az AutóCity Volkswagen Megyei U14-es bajnokság kiemelt csoportjában az első helyen végezve az 1-8. helyért játszhatott a rájátszásban a PVSK csapata. Edouard Ndjodo tanítványai végül hat győzelemmel és egy döntetlennel az első helyet szerezték meg, így tegnap bajnokot avathattunk a Verseny utcában.

A mérkőzés előtt még a Pécsi Sportolda SE állt a rájátszásban az élen, két ponttal megelőzve a mieinket, ezért mindenképpen győznie kellett fiainknak ahhoz, hogy bajnokságot nyerjenek. Az első félidő nem úgy indult, ahogyan eltervezte a PVSK, de a szünetre már egy megnyugtatónak mondható előnnyel vonult le csapatunk, melyet a másodikban még növelni tudtak, így végül aranyérmet akaszthattak a nyakukba.

A kupa átvétele

Edouard Ndjodo: - Nem volt egyszerű ellenfél. Az első félidőben kicsit nehezen találtuk a ritmust, aztán összeszedtük magunkat és szereztünk két gólt. A második játékrészt rosszul kezdtük, tizenöt percig ellenfelünk uralta a játékot, de ritmust váltottunk és az újabb gólszerzés utána magabiztossá vált a játékunk. Gratulálok a fiúknak az egész évhez, szép munka volt!

Megyei U14 Rájátszás 1-8. helyért, döntő

PVSK - Pécsi Sportolda SE 4-1 (2-0)

Gólszerzők: Francizi, Huber 2, Tóth M.