Ladarúgó utánpótlás eredmények – 12. hét

Több győzelem, mint vereség! A PVSK U12 kiütötte a Szekszárd csapatát. Kiemelkedő egyéni teljesítmények is akadtak: Molnár Ármin hat, Csonka Máté három gólt szerzett. Mindketten a szárnyaló PVSK U12-es csapatának játékosai.

Soha rosszabb kezdést a felsőházban! Értékes pontot hozott el a legidősebb utánpótlás csapatunk egy nagy rivális otthonából.

LUA BAJA - PVSK U19 1-1 (1-0)

2023.03.22. 15:00

MLSZ, Regionális U19, Délnyugat, Felsőház.

Baja Városi Sporttelep

U19: Zunnert Róbert - Duraku Zamir, Demeter Ádám (1), Fabi Zsombor, Csőkör Dániel, Ivánovics Péter Iván, Kerényi Dániel, Pánovics Dániel, Budavári Bendegúz, Berze Csanád, Róth Zalán, Strecker Barnabás, Bihari Zsombor, Rogács Levente, Szendelbacher Ervin, Varga Dominik.

Andreidesz József: Értékes pontot hoztunk el egy jó csapat otthonából. Két azonos erőségű együttes összecsapásán az első félidőben a hazaiak, a másodikban mi álltunk közelebb a győzelemhez, így a döntetlen igazságosnak mondható.

Szép győzelem egy jó csapat ellen.

PVSK U17 - SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 1-0 (1-0)

2023.03.25. 10:00

MLSZ Regionális U17, Délnyugat, Felsőház, 4. forduló.

PVSK Sportközpont, Pécs, Verseny utca 11-13.

PVSK U17: Körösztös Áron Vince, Sátori Sebestyén, Bocz Miklós, Majdik Márk, Vígh Bendegúz Balázs, Bátor Dávid, Csík László, Juhász Gyula, Majnár Ákos, Thurzó Benjamin, Pesti Albert, Bíró Barna (1), Pavlovics Zsombor, Zsidai Donáth Márton

Stiefel László: Egy jó csapatot vertünk meg remek hozzáállással. Ez az akarat diadala volt. A mérkőzés során sok hibával játszottunk, de mindig volt valaki, aki kisegítette a csapattársát. Többször szó szerint csúszva-mászva. Labdabirtoklásban fel kell javulnunk, de voltak bíztató jelek. A mérkőzés során többnyire fegyelmezetten védekeztünk. Kapura nem igazán voltunk veszélyesek, egy kivételtől eltekintve. Az első félidő végén Biró Barna kb. huszonöt méterről kipókhálózta a hosszú felsőt. A második félidőben nagy volt rajtunk a nyomás. Az utolsó tíz percben a vésztartalékainkat is felemésztettük. A játékosaim ma megmutatták, mekkora szívük van. Ehhez társult még egy extra kapusteljesítmény, így sikerült megszereznünk a három pontot. Gratulálok a játékosaimnak!

Jobb volt a Sopron.

SC SOPRON - PVSK U16 5-0 (2-0)

2023.03.25. 13:00

MLSZ, Regionális U16, Kiemelt Nyugat.

Sopron Ágfalvi Sporttelep

PVSK U16: Bökönyi László Péter - Balló Márk, Dráb Péter, Fodor Levente, Huber Milán, Krausz Martin Bendegúz, Nagy Benedek, Reményi Péter, Rózsavölgyi Gergő, Sándor Gergő, Kekez Mihovil, Foór András, Szakály Marcell, Emődy Péter, Handler Ákos

Ángyán Norbert: A jobb erőkből álló hazai csapat, megérdemelten , karakteres, jó focit játszva tartotta kézben a mérkőzést az elejétől a végéig. A mai napon sajnos enervált, fáradt csapat benyomását keltettük, ami az eredményben is megmutatkozott. Jövő héten javítunk! Hajrá PVSK!

Győzelmet érdemeltünk volna.

KOMÁROM VSE - PVSK U15 2-2 (1-1)

2023.03.25. 12:00

MLSZ, Regionális U15, Kiemelt Nyugat.

Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom.

PVSK U15: Horváth Marcell Tamás (Maurer Benjámin) - Kiss Tamás, Dömötör Bence Barnabás, Fülöp Ármin Benedek, Gulyás Zsombor, Hawkins George Zed, , Rétháti Bálint, Vastagh Berton, Juhász Tamás Péter, Kondor Csanád Pál, Lóth Noel, Orlovics Olivér (1), Puskás Dominik (1), Scholtz Botond

Klock György: Nagyon jól kezdtük a mérkőzést letámadással megleptük a Komárom csapatát. Az látszott, hogy nem erre számítottak. Meg is lett az eredménye, megszereztük a vezetést. Ez mellett volt még egy nagy helyzetünk és még néhány ígéretes támadásunk is. Ellenfelünk innentől kezdve már csak kontratámadásokat tudott vezetni ellenünk. Sajnos, az egyik kontrának meg is lett az eredménye, a szünet előtt ki tudtak egyenlíteni. A második játékrész elején kaptuk a hidegzuhanyt. Szinte a semmiből a hibáinkat kihasználva szerezte meg a vezetést a Komárom. Akkor egy pillanatra úgy éreztem, hogy elmegy a hajó, levédekeznek minket a hátra lévő időben. Gyorsan változtattam a két szélén és szóltam a fiúknak, hogy ne álljanak meg és menjünk tovább. Sikerült kiegyenlíteni! Utána a hátra lévő 15-20 perc már rólunk szólt. Kidolgoztunk több szép támadást, de sajnos sikerült két 100%-os helyzetet kihagyni. A kapusra egy az egyben vezettük a labdát és mindkétszer fölé lőttünk. A játékvezetői hibák mellett sem mennék el szó nélkül. Ebben a periódusban egy talpalást nem fújt be, később a 16-on belül hátulról két kézzel fellökték a játékosomat, erre sem jött ítélet. Így, két tizenegyestől is megfosztottak minket. Gratulálok a csapatomnak! Győzelmet érdemeltünk volna!

Remek győzelem a szomszédvár otthonában.

HR-RENT KOZÁRMISLENY - PVSK U14 2-4 (1-1)

2023.03.26. 11:00

MLSZ, Regionális U14, Délnyugat, Felsőház.

Kozármislenyi Stadion

PVSK U14: Lalljee-Solymár Rahul - Andrási Dániel, Gelencsér Dániel, Juhász Levente, Kerekes Noel, Mecseki Bálint (1), Novák Zsombor, Pfaff-Dukai Előd, Pintér Bálint, Ruppert-Czigler Márton, Späth Péter, Wittenberger Kornél (1), Gulyás Zsombor (1), Berecz Hunor, Ittzés Bese Bendegúz, Keresztes Bálint (1)

Bózsa Barna: A nagyon hatékony heti edzések után, szomszédvári rangadóval zártuk a hetet, ahol megmutattuk csapatunk igazi arcát. A második félidei jobb játékkal győzelmet arattunk. Gratulálok fiaimnak, a jó hozzáállás mellé, jó játék is társult, jönnie kellett a győzelemnek is. Remélem, önbizalom növelő mérkőzés volt a mai, mindenki számára. Lendületünket tovább visszük jövő hétre, hogy minden héten látható legyen a fejlődés.

Egyenlő erők csatája. Ezúttal a Szekszárd volt a szerencsésebb.

PVSK U13 - SZEKSZÁRDI UFC 2-3 (0-0)

MLSZ, Regionális U13, Délnyugati csoport, 13. forduló.

PVSK U13: Lalljee-Solymár Kavi - Kedves Dominik, Lengyel Ábris, Ambrus András, Legeza Gergő, Libai Csaba Kevin, Lukács István, Madarász Árpád, Gróf Dániel, Koncsecskó Dávid, Kiss Tamás, Simon Kornél, Simon Kristóf, Váradi Bence Barnabás

Pintér Csaba: -

Hatalmas különbség volt a két csapat között, szerencsére a PVSK javára.

PVSK U12 - SZEKSZÁRDI UFC 13-2 (5-1)

MLSZ, Regionális U12, Délnyugati csoport, 13. forduló.

PVSK U12: Keszler Bence (Csonka Dávid Lajos) – Hodossi Zétény (1), Csonka Máté (3), Molnár Ármin (6), Páva Gergő, Tímár Levente Tibor (2), Ádám Márton (1), Tátrai Gorán, Bogádi Bálint László, Szigeti Bulcsú, Kovács Noel Hunor, Rejtő Robin, Jakobi Gellért.

Bánhegyi Zsolt: Ez egy nagyon megérdemelt győzelem volt, az első perctől kezdve jobbak voltunk. Gratulálok a srácoknak! Megyünk tovább, készülünk a hétközi, a Kozármisleny elleni megyei randadóra.

Nagyon értékes győzelem a Dunaújvárosban pályára lépő szomszédvár ellen.

SZENTLŐRINC SE - PVSK U19 0-2 (0-1)

2023.03.26. 12:00

MLSZ, Leány, Regionális U19, Délnyugati csoport, 12. forduló.

Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya

PVSK U19: Hosszú Virág Zora - Balázs Emese Laura (1), Czilják Panna Luca, Hock Fanni, Hosszú Luca Brigitta, Sztojka Virág, Hegedűs Alíz Anna, Bogdán Jázmin, Fekete Emília Nóra, Verkman Kata (1), Böröcz Anna Boglárka, Horváth Adrienn

Győrki Ákos: Szimpatikus ellenfél ellen, megérdemelt győzelmet arattunk. Több gól is bennünk maradt, a helyzetkihasználáson javítanunk kell.

A fejlődés a legfontosabb.

PVSK U16 - CSEPEL FC KFT 1-3 (1-0)

2023.03.21. 15:00

Leány, Regionális U16 HNP Délnyugati csoport, 11. forduló.

U16: Blummer Erzsébet - Fekete Emília Nóra, Ludvig Maja Bettina (1), Lakatos Katalin Friderika, Bogdán Jázmin, Fekete Emília Nóra, Váradi Liliána, Véber Bernadett, Sáfrán Jázmin, Fridrich Felícia, Sós Lilien

Vér Margit: Régi és új játékosaink egyénileg fejlődnek, jó úton haladnak a csapattá érés felé, de a rutin megszerzése hosszú út. Ha azon is előrébb járunk, jönnek majd a győzelmek. Ezzel a hittel dolgozunk tovább.