Labdarúgó-utánpótláscsapataink eredményei - 35. hét

Beindult a bajnokság utánpótláscsapataink számára, és majdnem mindegyik, a hétvégén pályára lépő együttesnek sikerült is bajnoki pontokat szereznie.

MLSZ Regionális U13 Dél-Nyugat 1. forduló

PVSK – Szekszárdi UFC 3-3 (1-2)

PVSK: Horváth Marcell Tamás, Ajtay Zénó, Andrási Dániel, Benkő Zalán, Csiszár Csanád, Gelencsér Dániel, Harcos Bence, Kerekes Noel, Kiss Máté, Mecseki Bálint, Nagy Nimród Bálint, Novák Zsombor, Pfaff-Dukai Előd, Pintér Bálint, Wittenberger Kornél, Kedves Dominik, Späth Péter.

Gólszerzők: Kerekes, Mecseki, ill. Horváth (öngól).

Bózsa Barnabás: - Nem látszódott megilletődöttség a csapaton, nagyon hamar vezetést szereztünk egy szélső beadásból, melyből öngól született, majd a mérkőzés első negyedében több helyzetet is kialakítottunk, de sajnos mind kimaradtak ekkor még. Ellenfelünk szép lassan megérkezett a mérkőzésbe, kihasználva a még nem igazán összeszokott csapatunk megingásait, szerzett három elkerülhető gólt. Csapatom nem adta fel a meccset, küzdött férfiasan, egy egyéni akció után és egy szöglet utáni gyönyörű lövéssel a mérkőzés végén ki tudtunk egyenlíteni. Örömteli volt, hogy felállt a csapat 1-3 után, küzdött, hajtott, nem adta fel senki és megmentettük az egy pontot. Sok gyakorlással és akarattal javulni fog a csapat játéka is, ha megmarad ez a küzdőszellem, akkor jönnek majd a győzelmek is.

MLSZ Regionális U-14 Dél-Nyugati csoport 1. forduló

HR-Rent Kozármisleny – PVSK 0-1 (0-1)

PVSK: Kristóf Kolos Benedek, Stefán Hunor Farkas, Gulyás Zsombor, Handler Ákos, Kádár Zalán Márton, Lampert Marcell, Maurer Benjámin, Répásy Gergő István, Sátori Márk, Szemán Balázs, Vastagh Berton, Vigh Péter Benedek, Villányi Ákos Ádám, Molnár Dávid, Rétháti Bálint.

Gólszerző: Stefán.

Szabó Csaba: - A közös munkát 3 hete kezdtük meg a csapattal. A srácok hamar alkalmazkodtak az edzések ritmusához, de természetesen ez fáradtsággal is jár, ami a mérkőzésen észrevehető volt. Jó iramú, kiegyenlített, taktikailag két ellentétes félidőt játszottunk. Rengeteg technikai és taktikai hiba jellemezte a mérkőzést, de a szívük a helyén volt a fiúknak! Sokat kell még dolgoznunk a csapat, illetve az egyéni sikerekért. Gratulálok a srácoknak a győzelemhez!

MLSZ Regionális U15 Kiemelt Nyugat - 2. forduló

PVSK – Viadukt SE 7-1 (5-1)

PVSK: Foór András, Rózsavölgyi Gergő, Sirok Dávid, Huber Milán, Tóth Martin, Varga Márkó, Bökönyi László Péter, Dráb Péter , Emődy Péter, Farkas Marcell Milán, Fodor Levente, Münster Martin, Nagy Benedek , Pintér Balázs, Balló Márk, Budavári Bálint József, Kresz Horváth Áron , Szücs Barnabás.

Gólszerzők: Tóth 2, Varga, Farkas, Fodor 3.

Ángyán Norbert: - A mai mérkőzésen mi domináltunk az első perctől az utolsóig és tetszetős akcióink következtében több szépségdíjas gólt tudtunk szerezni, és igazából már az első félidőben eldöntöttük javunkra a mérkőzést. Remekül működtek a csapatrészek, ezen belül pedig voltak kiemelkedő teljesítmények. Nem is mondhatok mást, minthogy nagy gratuláció a csapat minden játékosának. Jövő héten újra itthon játszunk a Király SE-vel, várunk minden érdeklődőt.

MLSZ Regionális U-17 Dél-Nyugat 1. forduló

LUA Baja – PVSK 3-2 (1-1)

PVSK: Berze Csanád, Budavári Bendegúz, Duraku Enis, Fülöp Csongor, Strecker Barnabás, Topa Szabolcs, Körösztös Áron Vince, Mayer Dávid, Varga Dominik, Blész Tamás Márk, Bölcskei Denisz, Gyurás Máté László, Lizitzky Donátó Brunó, Mácsodi Sámuel Csaba, Obert Bálint, Puha Milán, Rogács Levente, Róth Zalán.

Gólszerzők: Duraku, Róth.

Bánhegyi Zsolt: - Nagyon jó-iramú és változatos mérkőzést játszottunk. Az első félidőben nagyon fegyelmezetten játszott a csapat, sok helyzetet alakítottunk ki, sajnos a támadó zónában és a befejező zónában rossz döntéseket hoztunk. Megnehezítettük a dolgunkat ez által, mert az első játékrészben meg lehetett volna nyerni ezt a mérkőzést, a második félidőben a bajaiak nagy nyomás alá helyezték csapatunkat, próbáltam frissíteni, de sajnos ez nem sikerült. Ettől függetlenül a 75. percben mi vezettünk 2-1-re. Erőnlétileg sajnos elfáradt a csapat, fejben sem tudtunk már koncentrálni, jöttek a hibák, és ezeket az ellenfelünk ki is használta. Átvették a vezetést 3-2-re, de a csapatot vitte a szíve előre, és a 90. percben kiharcoltunk egy 11-est, de sajnos az ellenfél kapusa kivédte. Összességében a csapat megtett mindent a sikerért, a győzelemért, a döntetlen igazságosabb lett volna, de megyünk tovább. Minden egyes játékosomat dicséret illet, az edzéseken a hozzáállás, a szorgalom, a mérkőzéseken pedig a győzni akarás miatt.

MLSZ Regionális U-19 Dél-Nyugat 1. forduló

LUA Baja – PVSK 1-5 (0-3)

PVSK: Draskóczi Martin, Kalmár Timót, Mácsodi Ferenc Tamás, Mázik Levente, Pál Marcell, Zunnert Róbert, Keszthelyi Dominik, Duraku Zamir, Demeter Ádám, Kutas Botond, Fabi Zsombor, Cseresnyés Ferenc, Csőkör Dániel, Ivánovics Péter Iván, Kerényi Dániel, Lovász Gergő, Pánovics Dániel, Szendelbacher Ervin.

Gólszerzők: Draskóczi, Mácsodi, Pál 2, Cseresnyés.

Schneider Gábor: - Fiatalkorom egyik kedvenc Bud Spencer filmje, az Aranyeső Yuccában után szabadon: Góleső Vaskúton! Köszönöm a bajaiak masszőrének a sérült játékosom szakszerű ellátását!