Labdarúgó-utánpótláscsapataink eredményei - 15. hét

Csapataink közül az U14 és az U15 duplázott a héten, az U12 és az U13 pedig hosszú kihagyás után lépett ismét pályára.

MLSZ Kiemelt U-12 Dél-Nyugat 16. forduló

Siófoki Bányász SE – PVSK 12-0 (4-0)

PVSK: Andrási Dániel, Benkő Zalán, Csiszár Csanád, Fazekas Zsombor, Gelencsér Dániel, Harcos Bence, Horváth Marcell Tamás, Kiss Máté, Mecseki Bálint, Nagy Gergő, Novák Zsombor, Pfaff-Dukai Előd, Pintér Bálint, Szinger Dávid Milán, Ugróczky László, Rittinger Ármin.

Tóth János: - Sajnos nagy különbség van a két csapat között, amin az sem segít, hogy gólokat ajándékozunk az ellenfélnek és bátortalanul játszunk.

MLSZ Kiemelt U-13 Dél-Nyugat 16. forduló

Siófoki Bányász SE – PVSK 0-1

PVSK: Andocsi Zoltán, Fülöp Ármin, Gáspár Olivér, Gulyás Zsombor, Handler Ákos, Horváth László Bendegúz, Károlyi Álmos, Kristóf Kolos Benedek, Lampert Marcell, Répásy Gergő István, Sátori Márk, Stefán Hunor Farkas, Szemán Balázs, Vastagh Berton, Villányi Ákos Ádám.

Gólszerző: Szemán.

Nehézkesen indult a meccs, de a második félidőre megérett a győzelmet érő találat

Bánhegyi Zsolt: - Egy nagyon jó mérkőzés volt, az első félidőben már látszott, hogy van keresnivalónk a pályán. Voltak lehetőségeink, sajnos azokat kihagytuk, de a második játékrészben ugyanazzal az elánnal, ugyanazzal a hozzáállással játszottunk, és egy szöglet után Szemán Balázs nagyon szép gólt rúgott. Gratulálok a srácoknak!

MLSZ Regionális U-14 Dél-Nyugati csoport 13. forduló

Szentlőrinci SE – PVSK 1-7 (0-2)

PVSK: Bökönyi László Péter, Farkas Marcell Milán, Fodor Levente, Foór András, Francizi Bálint Péter, Fülöp Ármin, Horváth László Bendegúz, Husznai Marcell Rafael, Kolesznyikó Ármin, Krausz Martin Bendegúz, Münster Martin, Nagy Benedek , Reményi Péter, Sirok Dávid, Tóth Martin, Rózsavölgyi Gergő, Pintér Balázs.

Gólszerzők: Francizi, Husznai, Kolesznyikó 2, Münster, Tóth 2.

Pintér Tibor: - Nagyon nehéz meccsen vagyunk túl, az eredmény nem tükrözi a játékot. Borzasztó körülmények között játszottunk, egy felázott, vizes pályán, ahol a labda kiszámíthatatlan volt. Sokáig szoros volt a meccs, végül a 60-65. perc környékén sikerült eldöntenünk, miután az ellenfél elfáradt. A srácok nagyot küzdöttek, gratulálok nekik a győzelemhez!

MLSZ Regionális U-14 Dél-Nyugati csoport 24. forduló

PVSK – Szekszárdi UFC 14-0 (6-0)

PVSK: Bökönyi László Péter, Bozó Márk, Emődy Péter, Farkas Marcell Milán, Fodor Levente, Foór András, Francizi Bálint Péter, Horváth László Bendegúz, Husznai Marcell Rafael, Krausz Martin Bendegúz, Münster Martin, Nagy Benedek , Reményi Péter, Sirok Dávid, Szakály Marcell, Tóth Martin, Rózsavölgyi Gergő, Pintér Balázs.

Gólszerzők: Bozó, Fodor 2, Francizi, Husznai 3, Krausz 2, Tóth 5.

Már a második percben gólt szerzett Pintér Tibor csapata

Pintér Tibor: - Nagyon ügyesek voltak a fiúk, jó volt a helyzetkihasználásunk. Megérdemelten nyertünk a mai mérkőzésen.

MLSZ Regionális U-15 Dél-Nyugati csoport 13. forduló

Szentlőrinci SE – PVSK 0-0 (0-0)

PVSK: Bedő Levente, Bencze Dániel , Kárpáti Roland, Koronics Marcell, Körösztös Áron Vince, Kovácsevics Martin, Lukács Máte, Mayer Dávid, Pánovics Tamás, Pere Balázs, Takács Gergő, Csete Donát, Huber Milán, Majdik Márk, Varga Márkó.

Kósa Sándor: - A mezőnyben jó építettük támadásainkat, az ellenfél támadóharmadába érve viszont ismét elfogytunk. Nem ment a komoly helyzetek kialakítása, hiába uraltuk a meccs nagy részében a játékot, ezt nem tudtuk gólokkal megspékelni, és így nem sikerült megnyerni a találkozót.

MLSZ Regionális U-15 Dél-Nyugati csoport 24. forduló

PVSK – Szekszárdi UFC 2-3 (1-3)

PVSK: Bencze Dániel, Kárpáti Roland, Koronics Marcell, Körösztös Áron Vince, Kovácsevics Martin, Lukács Máte, Mayer Dávid, Pánovics Tamás, Pere Balázs, Takács Gergő, Csete Donát, Huber Milán, Majdik Márk, Sátori Sebestyén, Varga Márkó, Kolesznyikó Ármin.

Gólszerzők: Bencze, Kolesznyikó.

Nagyot küzdöttek a fiúk, visszahozták az eredményt 0-3-ról, de a győzelem ezúttal sajnos elmaradt

Kósa Sándor: - Úgy érzem, hogy a játékban végig megint ügyes dolgokat csináltak a mezőnyjátékosok. A szokásos forgatókönyvet tudom csak ismételni, hogy az ellenfélnél voltak fizikálisan erősebb, gyorsabb játékosok és ez a kontráikban megmutatkozott, mert azokból ők be tudták rúgni a lehetőségeiket, nekünk ez nem sikerült. A második félidőben le a kalappal a srácok előtt, ahogy mentek az eredmény után, hiszen 0-3-ról fel tudtunk állni és megvolt a lehetőség, hogy kiegyenlítsünk.

MLSZ Regionális U-19 Dél-Nyugati csoport 24. forduló

Balatonlelle SE – PVSK 1-5 (1-1)

PVSK: Dalipi Rejjan, Ivaszjuk András, Kalmár Timót, Kaszás Máté, Laki Fülöp, Mácsodi Ferenc Tamás, Mázik Levente, Sajnovics András, Szabó Gergő, Bereczk László Attila, Kovácsfi Krisztián, Kürti Dániel, Székelyhidi Gergő Bálint, Tornyos Péter, Duraku Zamir, Demeter Ádám, Kutas Botond.

Gólszerzők: Székelyhidi 2, Szabó 2, Mácsodi.

Majoros Iván: - Kicsit nehezen indult be a gépezet, de az első félidő második felétől összeszedtük magunkat és könnyűszerrel arattunk szép győzelmet.