Labdarúgó utánpótlás eredmények 46. hét

Sötétszürke hétvége - öt mérkőzésből négy vereség… Labdarúgó utánpótlás csapataink nem zárták túl jól a hetet.

PVSK U17 - K. LOBOGÓ FFC SE 38-1 (20-0)

Egy, csak egy csapat maradt talpon a Verseny utcában. Fiú utánpótlás csapataink közül csak az U17-es együttes tudott győzni, igaz ők nem mindennapi különbséggel, 38-1 arányban kerekedtek a kaposvári Lobogó FFC SE fölé. Kiemelkedő teljesítményt nyújtott Budavári Bendegúz, az ifjú támadó tíz alkalommal talált be, ráadásul mindezt 45 perc alatt, a félidőben lecserélték. Bánhegyi Zsolt tanítványai ezzel a nem mindennapi győzelemmel a tabella élére ugrottak, míg Budavári Bendegúz a átvette a vezetést a góllövőlistán.

2021.11.21. 10:00, MLSZ REGIONÁLIS Bajnokság U-17 DÉL-NYUGAT

PVSK Sporttelep, Pécs (Verseny utca 11-13.)

U17: Budavári Bendegúz, Duraku Enis, Fülöp Csongor, Mayer Dávid, Varga Dominik, Lizitzky Donátó Brunó, Mácsodi Sámuel Csaba, Obert Bálint, Rogács Levente, Róth Zalán, Csőkör Dániel, Keszthelyi Dominik, Sátori Sebestyén, Ivánovics Péter Iván, Suvák Dániel Lajos, Vígh Bendegúz Balázs

Bánhegyi Zsolt: Az egész mérkőzést nagyon komolyan vettük, ez látszott is a csapat játékán, sok helyzetünk volt, és nagyon sok gólt szereztünk, mert tudtuk azt, hogy a három ponttal, és egy nagyarányú győzelemmel biztosan az 1- 3 hely valamelyikét szerezzük meg az őszi forduló zárásaként. Gratulálok az összes játékosomnak, az egész őszi teljesítményük nagyszerűen sikerült, és egy nagyon jó felkészüléssel bízunk abban, hogy a szezon végén egy nagyon szépen csillogó érem lesz a jutalmunk.

DUNAHARASZTI MTK - PVSK U15 7-1 (2-1)

U15-ös csapatunk Dunaharasztiban vendégszerepelt és szenvedett súlyos 7-1 arányú vereséget. A betegség és sérülések által megtizedelt együttes az első félidőben még jól tartotta magát, szoros volt az állás, mindössze csak 2-1-re vezetett a hazai csapa. A pihenő után azonban húsz perc alatt négy gólt kaptunk, és így el is dőlt a mérkőzés.

2021.11.21. 14:00, MLSZ Regionális Bajnokság U15 Kiemelt Nyugat

Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája

PVSK U15: Rózsavölgyi Gergő, Sándor Gergő, Sirok Dávid, Huber Milán, Tóth Martin, Varga Márkó, Bökönyi László Péter, Fodor Levente, Münster Martin, Nagy Benedek , Pintér Balázs, Kresz Horváth Áron , Szücs Barnabás

Ángyán Norbert: A betegségekkel, sérülésekkel sújtott csapatunk nem bírta el a minőségi különbséget ezen a találkozón sem. Több játékosom közvetlen a mérkőzés napján kényszerűségből mondta le a szereplést betegségek miatt, így nem nagyon maradt variációs lehetősége csapatomnak. Pozitív viszont, hogy az U14-es csapatból Handler Ákos is be tudott mutatkozni ebbe a bajnokságba aki a posztján hozta a tőle elvárható teljesítményt . Összességében vendéglátóink sajnos magabiztos játékkal győztek le minket, így nem maradt más, mint a gratuláció.

U13B-s csapatunk Pécsett a Stadion utcában játszott három mérkőzést. Ellenfeleink a Kozármisleny, a PEAC, és a Komló csapatai voltak. A fiúk sajnos nem tudták megismételni a múlt heti, Kozármislenyben mutatott teljesítményüket, három vereséget szenvedtek.

Eredmények:

PVSK U13B - HR Rent Kozármisleny 0-1 (0-0)

PVSK U13B – Sport 36 Komlói Bányász 1-3 (0-0)

PVSK U13B – PTE PEAC-A 0-9 (0-0)

Andreidesz József:-

PVSK U16 – BUDAÖRS 0-0

U16-os lánycsapatunk a hét közepén, küzdelmes mérkőzésen gólnélküli döntetlent játszott a Budaörs csapatával

PVSK U16 LEÁNY -)

Regionális U-16 NP Nyugati csoport 4. forduló 2021.11.17. 14:00

U16: Fekete Emília Nóra, Hosszú Luca Brigitta, Hosszú Virág Zora, Kis Bettina, Németh Amanda, Szabó Hanna, Lakatos Katalin Friderika, Benkő Ramóna, Bogdán Jázmin, Fekete Emília Nóra, Lukács Virág Szabina, Rádi Zsófia, Vajda Miranda

Pintér Csaba: Küzdelmes mérkőzésen vagyunk túl. Az ellenfélnek több helyzete volt, de előttünk is adódtak lehetőségek. A pontszerzést mindenképpen sikernek értékelem és gratulálok a csapatomnak.