Labdarúgó utánpótlás eredmények - 41. hét

Két győzelmével az élre állt a PVSK U14, bravúrgyőzelemet aratott Budapesten a PVSK U16, tovább menetel a PVSK U12. Majdnem hibátlan mérleg a héten.

PVSK U19 - NAGYATÁD 9-1 (3-1)

2022.10.16. 13:00

MLSZ Regionális U-19, Délnyugat, A csoport, 7. forduló

PVSK Sportközpont, Pécs, Verseny utca 11-13

U19: Zunnert Róbert, Demeter Ádám, Fabi Zsombor, Csőkör Dániel, Budavári Bendegúz, Berze Csanád, Duraku Enis, Strecker Barnabás, Fülöp Csongor, Mitrovik Alexander, Kispál Dániel, Rogács Levente, Szendelbacher Ervin

Schneider Gábor: Ma a túlélésre játszottunk, a minimális célt a győzelmet elértük. Van, amit át kell beszélnünk a játékosokkal, mert az elkötelezettség és alázat alatt nem ugyanazt érti mindenki. Igaz kellemes idő volt a kirándulásra is, azok az MLSZ adatlapon nézik meg az eredményt!

BFA SZIGETVÁR - PVSK U17 1-6 (0-0)

2022.10.15. 10:00

MLSZ Regionális U17, Délnyugat, B csoport, 6. forduló

Sporttelep, Szigetvár

U17: Körösztös Áron Vince, Mayer Dávid, Gyurás Máté László, Sátori Sebestyén, Mácsodi Ferenc Tamás, Bocz Miklós, Majdik Márk, Vígh Bendegúz Balázs, Kispál Dániel, Bátor Dávid, Csík László, Juhász Gyula, Thurzó Benjamin, Weimert Ádám, Baumholczer Bálint, Sugár Benjamin Rómeó, Bíró Barna, Tésényi Ákos

Stiefel László: A mérkőzés folyamán végig irányítottunk. Szépen építettük fel a játékunkat, a támadóharmadban kreatívak voltunk. Sok helyzetet dolgoztunk ki, de a helyzetkihasználáson még van mit javítani. Ugyan az első félidőben már 3:0 arányban vezettünk, de az ellenfelünk értékesítette a büntetőjét, így szépítettek. A második félidőben már nem engedtünk kapura lövést a hazai csapatnak, és szereztünk újabb három gólt, amivel kialakult az 1:6-os végeredmény. A mérkőzés folyamán a támadásvezetések szépen fel lettek építve, több támadást szinte a gólvonalig kijátszottunk, de a befejezésekbe többször hiba csúszott. A védekezésben csapat szinten fejlődnünk kell.

BUDAI FC U16 - PVSK U16 1-2 (0-2)

2022.10.15. 13:00

MLSZ Regionális U16 Kiemelt Nyugat

Pokorny József Sport és Szabadidőközpont, Budapest

U16: Balló Márk, Bökönyi László Péter, Dráb Péter , Farkas Marcell Milán (2), Fodor Levente, Huber Milán, Krausz Martin Bendegúz, Pintér Balázs, Reményi Péter, Sándor Gergő, Sirok Dávid, Tóth Martin, Fejes Olivér, Szakály Marcell

Ángyán Norbert: Megérdemelt bravúr a csoportunk élmezőnyéhez tartozó ellenfelünkkel szemben. Győzni akarásunk és fegyelmezett játékunknak a mai napon pontokat is ért.

PVSK U15 - GOLDBALL '94 FC 0:1 (0:1)

2022.10.14. 14:00

MLSZ Regionális U15 Kiemelt Nyugat

PVSK Sportközpont, Pécs Verseny utca 11-13.

U15: Handler Ákos, Maurer Benjámin, Kiss Tamás, Fülöp Ármin Benedek, Gulyás Zsombor, Hawkins George Zed, Horváth Marcell Tamás, Rétháti Bálint, Vastagh Berton, Juhász Tamás Péter, Kondor Csanád Pál, Lóth Noel, Orlovics Olivér, Puskás Dominik, Scholtz Botond, Vörös Kristóf, Vigh Péter Benedek, Klock Balázs

Klock György: Bizakodva vártuk ezt a találkozót, abban reménykedtünk,hogy ezen a mérkőzésen pontot,vagy pontokat tudunk szerezni.Az ellenfél meglepet a kezdeményező játékával,amely során igen sok labdát tudtak szerezni.Elég pontatlanul és körülményesen játszottunk.Az első félidőben meg is kaptuk a hideg zuhanyt. A védekezésben egyszerre többen is hibát követünk el,amelyet az ellenfelünk könyörtelenül kihasznált. Próbáltam változtatni, cserélni, de sajnos így sem tudtunk veszélyeztetni.

BONYHÁD VLC - PVSK U14 1-19 (1-5)

2022.10.11. 17:30

MLSZ Regionális U14, Délnyugat, B csoport, 6.forduló

Bonyhád, VLC Sporttelep

U14: Benkő Zalán (5), Andrási Dániel, Csiszár Csanád (1), Gelencsér Dániel, Horváth Marcell Tamás, Kerekes Noel (1), Lalljee-Solymár Rahul, Mecseki Bálint (5), Novák Zsombor, Pfaff-Dukai Előd (1), Pintér Bálint, Ruppert-Czigler Márton, Späth Péter (2), Wittenberger Kornél (4), Harmatos Zorán

Bózsa Barnabás: Mint a kártyaasztalnál, olyan profin hozták le a srácok a mérkőzést: 19-re már nem kértünk lapot, így is miénk lett parti, meg vagyunk elégedve az eredménnyel és a mutatott játékkal egyaránt. Gratulálok mindenkinek aki pályára lépett! Nem állunk meg, a hétvégi helyi rangadón is szeretnénk megmutatni, hogy nem volt érdemtelen ez a mai szép siker.

PVSK U14 - HR-RENT KOZÁRMISLENY 6-2 (2-1)

MLSZ Regionális U-14, Délnyugat, B csoport, 6. forduló

PVSK Sortközpont, Pécs Verseny utca 11-13

U14: Andrási Dániel, Gelencsér Dániel, Horváth Marcell Tamás, Juhász Levente, Novák Zsombor, Benkő Zalán, Csiszár Csanád, Kerekes Noel, Lalljee-Solymár Rahul, Mecseki Bálint, Pintér Bálint, Ruppert-Czigler Márton, Späth Péter, Wittenberger Kornél, Harmatos Zorán, Kedves Dominik

Bózsa Barnabás: Minden összejött, amit a hétre elterveztünk! Jól sikerült a heti edzésmunkánk, ebből adódóan jól sikerült a lejátszott két mérkőzésünk is. Gratulálok a csapatnak! Nagyon jó helyről várjuk a folytatást, igyekszünk megőrizni a jó formát és a megérdemelt helyezésünket a tabellán.

PVSK U13 - BONYHÁD VLC 6-1 (0-0)

2022.10.15. 12:00

MLSZ, Regionális U13, Délnyugati Csoport, 5. forduló

U13: Lengyel Ábris, Ambrus András (2), Legeza Gergő, Lukács István (3), Resál Csaba, Resál Viktor Armandó, Gróf Dániel, Pálfai Zalán (1)

Pintér Csaba: A simának tűnő eredmény ellenére a mutatott játékkal nem vagyok maradéktalanul elégedett. A helyzeteket viszonylag jó százalékkal használtuk ki, de mind a védekezésben, mind pedig a támadásban sok volt a pontatlanság. Kapkodva játszottunk, ami hibákhoz vezetett és ezzel túl sok lehetőséget adtunk az ellenfélnek. A győzelmünk ennek ellenére ilyen arányban is megérdemelt volt, amihez gratulálok a csapatomnak.

PVSK U12 - BONYHÁD VLC 4-2 (0-0)

MLSZ, Regionális U12, Délnyugati Csoport, 5. forduló

U12: Bagoly Tamás, Bogádi Bálint László, Csonka Dávid Lajos, Csonka Máté, Hodossi Zétény (1), Jakobi Gellért, Keszler Bence, Kovács Áron, Kovács Noel Hunor (1), Lőrincz Ádám János, Mohás András Dániel, Molnár Ármin (1), Páva Gergő, Rejtő Robin, Schlitt Olivér István (1), Szigeti Bulcsú, Tátrai Gorán, Tímár Lenvete Tibor

Bánhegyi Zsolt: Nagyon nehézzé tettük ezt a mérkőzést nem lehet ennyi helyzetet kihagyni büntetlenül. Az első félidőben 2:0-ra vezetett a Bonyhád csapata. A második félidőre rendeztük a sorokat változtattam 2-3 helyen, nagyobb tempót, gyorsabb játékot kértem a játékosoktól. Sikerült, mert a második félidőre minden tekintettben jobbak voltunk és már a helyzeteket is sikerült gólra váltani. Gratulálok a srácoknak mert mindent megtettek győzelemért.