Labdarúgó utánpótlás eredmények - 13. hét

Szép győzelmet arattak a lányok Tatabányán, két győzelem mellé két vereség a fiúktól.

Bosszantó vereség, erős ellenszélben.

FC NAGYKANIZSA - PVSK U19 2-1 (0-1)

2022.04.03. 11:00

Nagykanizsai Olajbányász Stadion

MLSZ Regionális U-19 Dél-nyugat

PVSK U19: Fabi Zsombor- Róth Zalán (Cseresnyés Ferenc Tamás), Mácsodi Ferenc Tamás, Demeter Ádám, Bihari Zsombor, Duraku Zamir, Budavári Bendegúz (Szendelbacher Ervin), Kerényi Dániel, Mitrovik Alexander (Csőkör Dániel), Pánovics Dániel, Lovász Gergő, Sajnovics András

Gólszerző: Kerényi Dániel

Schneider Gábor: Felforgatott összeállításban is fegyelmezett és jó focit játszott a csapatom! A második félidőben nem csak a szél támogatta a hazaiakat. Egy jogtalan büntetővel egyenlítettek és két perccel a vége előtt a győztes gólt is megszerezték.

Már a második percben kialakult a végeredmény. Bajnokesélyes csapatunk hozta a kötelezőt.

BOLHA FTSE-TÁRNOK - PVSK U17 0-1 (0-1)

2022.04.02. 11:00

Bolha Focitanoda SE sportpályája (Tárnok)

MLSZ Regionális U-17 Dél-nyugat

PVSK U17: Körösztös Áron Vince – Mayer Dávid, Cseresnyés Ferenc Árpád (Gyurás Máté László), Strecker Barnabás, Mitrovik Alexander (Rogács Levente), Kispál Dániel, Mang Brendon, Szendelbacher Ervin (Suvák Dániel Lajos), Csőkör Dániel, Varga Dominik (Lizitzky Donátó Brúnó), Róth Zalán, Obert Bálint

Gólszerző: Róth Zalán

Bánhegyi Zsolt: Az egész mérkőzésen a mi akaratunk érvényesült, mi birtokoltuk többet a labdát számos gólszerzési lehetőségünk volt. Sajnos a befejező zónában rossz döntéseket hoztunk. Az első félidőben akár 6-7 góllal is vezethettünk volna. Mezőnyben jól játszottunk és még látványos támadásvezetéseket is tudtunk kialakítani. A győzelmünk nem forgott veszélybe, mert ellenfelünk két alkalommal tudott a védőzónánkba kerülni. Gratulálok a srácoknak és nagyon bízunk a jó folytatásban, szerdán Szekszárdra utazunk ahol már egy erősebb csapat ellen fogunk játszani.

Nem sikerült a bravúr. Szoros mérkőzésen szenvedtünk vereséget a második helyezett Gyirmót otthonában.

GYIRMÓT SE GYŐR - PVSK U15 3-2 (2-1)

2022.04.02. 12:00

ALCUFER Stadion

MLSZ Regionális U15 Kiemelt Nyugat

PVSK U15: Bökönyi László Péter – Pintér Balázs, Floór András Erhard, Sirok Dávid (Rózsavölgyi Gergő), Reményi Péter, Farkas Marcell Milán, Tóth Martin, Huber Milán, Fodor Levente (Varga Márkó), Sándor Gergő, Dráb Péter

Gólszerzők: Sándor Gergő, Tóth Martin

Ángyán Norbert: A közvetlen élbolyhoz tartozó csapathoz látogattunk hétvégén. Változatos, szoros, izgalmas mérkőzésen, egy ajándékba kapott büntetővel győztek le minket. A játék képe alapján inkább a döntetlen lett volna igazságos, de hát tudjuk, hogy a futballban a lőtt gólok száma a meghatározó így pontot ezért nem kaptunk. A vereség ellenére tudok büszke lenni a fiúkra, hiszen a csapat fejlődése megkérdőjelezhetetlen. Hajrá PVSK !

Győzelem, jó játékkal.

PVSK U14 - MOHÁCSI TE 1888 1-0 (0-0)

2022.04.02. 10:00

PVSK Sportközpont, Pécs Verseny utca 11-13.

MLSZ Regionális U-14 Dél-Nyugati csoport

PVSK U14: Sátori Márk (Maurer Benjámin) - Rétháti Bálint (Molnár Dávid), Szemán Balázs, Gulyás Zsombor, Kristóf Kolos Benedek - Kádár Zalán, Hawkins George Zed, Vastagh Berton (Vígh Péter Benedek), Stefán Hunor Farkas, Lampert Marcel (Répásy Gergő István), Fülöp Ármin Benedek (Szűcs Barnabás)

Gólszerző: Kádár Zalán

Szabó Csaba: Jó iramú, változatos mérkőzést játszottunk a szervezett és jól futballozó Mohács csapatával. Az első félidőben mindkét csapatnak voltak domináns időszakai és gólhelyzetei, amiből egyik oldal sem zörgette meg a hálót. A második félidőben a mi játékunk érvényesült jobban és végül nagyobb gólkülönbséggel is zárhattuk volna a mérkőzést. Gratulálok a játékhoz és természetesen a győzelemhez!

Fontos győzelem Tatabányán. Szép volt lányok!

TATABÁNYAI SPORT CLUB - PVSK U16 0-2 (0-1)

2022.04.03. 12:00