Íme labdarúgó-utánpótlásunk hétvégi eredményei

PVSK – Szekszárdi UFC 1-2 (1-1)

PVSK: Rittinger, Gelencsér, Nagy, Kiss, Pfaff-Dukai, Szinger, Ugróczky, Harcos, Fazekas.

Csere: Horváth, Novák, Benkő, Pintér, Csiszár, Andrási, Mecseki.

Gólszerző: Fazekas.

Tóth János: Ugyanaz történt, mint ősszel. Kialakítottunk körülbelül 8-10 helyzetet, amiket nem sikerült értékesítenünk, ellenfelünk pedig két lehetőségéből kettőt gólra váltott. Nyerhető mérkőzés lett volna, de ha nem rúgjuk be a ziccereket, és rosszul passzolunk fontos pillanatokban, akkor nem tudjuk győztesen elhagyni a pályát.

MLSZ Kiemelt U-13 Dél-Nyugat 10. forduló

PVSK – Szekszárdi UFC 4-0 (2-0)

PVSK: Sátori, Szemán, Kristóf, Gáspár, Villányi, Handler, Gulyás, Répásy, Lamperth, Kádár, Stefán.

Csere: Horváth, Károlyi, Vastagh.

Gólszerzők: Lamperth 2, Stefán, Gáspár.

Bánhegyi Zsolt: - Az első félidőben nagyon jó felfogásban játszott a csapat, mindkét szélén mögéjük tudtunk kerülni, ezáltal nagyon sok helyzetet dolgoztunk ki. A másodikban nem értettem a játékunkat, sokszor kapkodtunk és pontatlanok voltunk, a középső zónában pedig sok labdát elvesztettünk, de mindezek ellenére gratulálok a fiúknak!

Bánhegyi Zsolt együttese sima győzelmet aratott

Regionális bajnokság U-14 Dél-Nyugati csoport 18. forduló

PVSK – Dunaújváros PASE 1-2 (1-2)

PVSK: Bökönyi (Nagy), Sirok, Pintér, Foór (Rózsavölgyi), Reményi, Farkas (Fodor), Krausz, Horváth, Husznai (Fülöp), Kolesznyikó, Münster (Bozó).

Gólszerző: Krausz.

Pintér Tibor: - Sajnos elszenvedtük első verségünket, ráadásul teljesen váratlanul, egy olyan csapattól, akit pár hónappal ezelőtt 12 góllal vertünk. A meccset - szokás szerint - jó felfogásban kezdtük, már az első percben kapufáig jutottunk, majd sorra jöttek a szinte 100%-os helyzetek, amik rendre kimaradtak. Ellenfelünk szinte a semmiből, a védőkön megpattanó lövésből gólt szerzett, amire tudtunk is válaszolni, majd a dunaújvárosiak kialakították a második helyzetüket is, és abból is betaláltak. A második félidőt az idegeskedés és a kapkodás jellemezte. Szinte az egész mérkőzést ellenfelünk térfelén töltöttük, egy nagy nehezen belőtt gólunk is les miatt érvényét vesztette. A fiúk mindent megtettek a győzelemért, de most ez sem volt elég. A bajnokságnak még koránt sincs vége, dolgozunk tovább és továbbra is az első hely megszerzése a célunk!

Regionális bajnokság U-15 Dél-Nyugati csoport 18. forduló

PVSK – Dunaújváros PASE 1-0 (1-0)

PVSK: Kovácsevics, Mayer, Kárpáti, Takács, Tóth (Csete), Huber, Lukács, Sándor, Majdik, Bedő (Varga), Bencze.

Gólszerző: Bencze.

Kósa Sándor: - Az utolsó pillanatban összeszedett társasággal álltunk ki erre a mérkőzésre, hiszen sok a sérültünk, többen karanténban vannak, ezért több játékost kellett a fiatalabb korosztályból felhozni. Ennek ellenére remekül helyt álltak a srácok, le a kalappal azelőtt, ahogy küzdöttek. 1-0-ra mindig nehéz egy mérkőzést megnyerni, ez most nekünk sikerült, ehhez gratulálok a gyerekeknek!

Leány U-16 NP Nyugati csoport 13. forduló

PVSK – VFC USE 0-6 (0-4)

PVSK: Hosszú V., Gazdag (Hosszú L.), Pataki, Bódis, Ludvig, Sztojka, Hock, Kis (Szabó), Ruppert, Németh, Arató.

Vér Margit: A bajnokesélyes csapat ellen az őszi eredménnyel összehasonlítva jól látszik a csapat fejlődése. A játék taktikai része lassan rendben lesz, a technikán is folyamatosan javítunk. Dicséret illeti a lányokat, bár a góllövéssel adósak maradtunk.

Regionális Bajnokság Dél-Nyugati csoport U-17 18. forduló

Bonyhád VLC – PVSK 0-7 (0-2)

PVSK: Nagy-Rédei (Fabi), Kerényi, Topa, Strecker, Kutas (Demeter), Pánovics, Schmidt (Budavári), Duraku (Szendelbacher), Fülöp (Keszthelyi), Farkas (Cseresnyés), Lovász.

Gólszerzők: Topa, Duraku 2, Pánovics 2, Farkas, Lovász.

Schneider Gábor: - A mai mérkőzés egy építkezési területhez hasonlított. Kényelmesen építkeztek a játékosok, akik lassan bontották le az ellenfél masszív védőfalát. A félidőben végrehajtott technológiai változtatások hatására a végére pofás kis házat húztunk fel.

Regionális Bajnokság Dél-Nyugati csoport U-19 18. forduló

Bonyhád VLC – PVSK 2-1 (2-0)

PVSK: Stefánovics, Tornyos (Pál), Kalmár, Dalipi, Székelyhidi, Draskóczi, Nagy R. (Herke), Kaszás (Mázik), Mácsodi, Kovácsfi, Kürti (Sajnovics).

Gólszerző: Draskóczi.

Majoros Iván: - Nagyon rosszul kezdtük a mérkőzést. 20 perc és két gól előnyt adtunk az ellenfélnek. Így is maradt 70 percünk javítani, de hiába volt a labda szinte csak nálunk, a gólok hiányoztak.