Szinte minden korosztályunk pályára lépett hétvégén.

PVSK: Csonka, Tátrai, Kovács, Páva, Schlitt, Szebényi, Hodossi, Farkas, Döme, Fodor-Marosujvári.

Gólszerzők: Schlitt 3, Farkas 3, Páva 2.

HR-Rent Kozármisleny – PVSK 2-4 (0-2)

Gólszerzők: Páva, Szebényi, Farkas, Schlitt.

Ángyán Norbert: - Helyenként sziporkázó játékkal, és tetszetős gólokkal nyertük meg a mérkőzéseket. Gratulálok a srácoknak, ügyesek voltak!

Felkészülési mérkőzés

HR-Rent Kozármisleny U13 – PVSK U12 5-0 (0-0)

Tóth János: - Jó volt látni, hogy az idősebbek ellen mezőnyben fel tudtuk venni a versenyt, voltak lehetőségek, de az első félidőben kimaradtak a ziccerek. Az mérkőzés utolsó negyed órájára teljesen szétestünk, és akkor jött a hazai csapat a gólokkal. Felkészülési meccsnek jó volt, mert fizikálisan erősebb ellenfél ellen játszottunk, a srácok egy percre sem adták fel.

Végig küzdöttek Tóth János tanítványai a Kozármisleny ellen

Futsal - U13 - Kozármisleny 2. forduló

HR-Rent Kozármisleny – PVSK 4-3 (0-2)

PVSK: Horváth, Pintér, Benkő, Andrási, Mecseki, Pfaff-Dukai, Gelencsér, Nagy.

Gólszerzők: Benkő, Andrási, Nagy.

PVSK – Nagykozár KSE 5-10 (5-4)

Gólszerzők: Benkő, Mecseki, Nagy 3.

Tóth János: - Jól kezdtek mindkét meccsen az első félidőben, aztán elfáradtak, és jöttek a gyenge befejezések és az egyéni hibák. Az viszont öröm, hogy mindenki kapott játéklehetőséget.

Szentlőrinc SE U14 – PVSK U13 3-0 (3-0)

Bánhegyi Zsolt: - A megszokottól eltérően, a felkészülés miatt ma 2x40 percet játszottunk. Sajnos sérülések és betegségek miatt csak tizenhárom játékos tudott eljönni. Az ellenfelünk már az első húsz percben meglőtte mindhárom gólját, de ezt leszámítva, még engem is meglepett, hogy játékban és erőben is felülmúltuk a szentlőrincieket. A második játékrészben nagyon jó felfogásban játszottunk, és bár megvoltak a helyzeteink, pontatlanok voltunk, ezért nem sikerült gólt szerezni. A találkozó ennek ellenére nagyon jól szolgálta a felkészülésünket.

Regionális bajnokság U-14 Dél-Nyugati csoport 5. forduló

LUA Baja – PVSK 0-9 (0-5)

PVSK: Bökönyi (Nagy), Sirok, Pintér (Szakály), Reményi, Fodor (Farkas), Krausz, Horváth (Huber), Husznai (Kolesznyikó), Münster, Sándor (Tóth), Rózsavölgyi (Foór).

Gólszerzők: Sándor, Husznai 2, Krausz 2, Tóth 2, Kolesznyikó 2.

Pintér Tibor: - Egy nagyon ügyes bajai csapat ellen győztünk, akik nagyon szimpatikusan játszottak és egy nagyon unszimpatikus edzővel érkeztek a pályára. Nem nagyon voltak hibáink, az ellenfélnek kapura lövése sem nagyon volt. Tulajdonképpen az első félidőben eldöntöttük a meccset, a másodikban pedig csak növeltük az előnyünket. Egy nagyon jó kis műfüves pályán a saját játékunkat tudtuk játszani, gratulálok a fiúknak!

Regionális bajnokság U-15 Dél-Nyugati csoport 5. forduló

LUA Baja – PVSK 4-2 (3-1)

PVSK: Kovácsevics, Mayer, Kárpáti, Takács, Leksz, Pere, Pánovics, Lukács, Zsidai, Pápai (Bedő), Bencze.

Gólszerzők: Pápai, Bencze.

Kósa Sándor: - Utánpótlásszinten ritkán látható jó iramú mérkőzést játszottunk, ami nagyrészt nekünk volt köszönhető. Mi szereztük meg az első találatot, de az első félidő végére elkerülhető gólokat kaptunk, így 3-1-gyel fordultunk. A második játékrész elején szépítettünk, s innentől végig a kapuja elé nyomtuk ellenfelünket, mindent megtettünk a győzelemért, de az utolsó percben egy kontrából gólt kaptunk, így alakult ki a 4-2-es végeredmény. A gyerekek hozzáállásával és győzni akarásával nagyon elégedett voltam, de a helyzeteket be kell lőni!

HR-Rent Kozármisleny - PVSK U17 3-3 (3-1)

Gólszerzők: Budavári 2, Keszthelyi.

Schneider Gábor: - Mint a háztartásban, úgy a labdarúgásban sem jön jól a rövidzárlat. Ez ma nálunk harminc percig tartott. Utána a jégkoronghoz hasonlóan sorcserét vittünk véghez, ami jót tett a csapatnak. Az eredmény igazságos, de a helyzetek alapján megnyerhettük volna a találkozót.