Komárom VSE - PVSK U15 - fiú utánpótlás labdarúgás 2-2 (1-1)

• 2023.03.25. 12:00
  • MLSZ, Regionális U15, Kiemelt Nyugat.
  • Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom.

U15: Maurer Benjámin, Kiss Tamás, Dömötör Bence Barnabás, Fülöp Ármin Benedek, Gulyás Zsombor, Hawkins George Zed, Horváth Marcell Tamás, Rétháti Bálint, Vastagh Berton, Juhász Tamás Péter, Kondor Csanád Pál, Lóth Noel, Orlovics Olivér (1), Puskás Dominik (1), Scholtz Botond

Klock György: Nagyon jól kezdtük a mérkőzést letámadással megleptük a Komárom csapatát. Az látszott, hogy nem erre számítottak. Meg is lett az eredménye, megszereztük a vezetést. Ez mellett volt még egy nagy helyzetünk és még néhány ígéretes támadásunk is. Ellenfelünk innentől kezdve már csak kontratámadásokat tudott vezetni ellenünk. Sajnos, az egyik kontrának meg is lett az eredménye, a szünet előtt ki tudtak egyenlíteni. A második játékrész elején kaptuk a hidegzuhanyt. Szinte a semmiből a hibáinkat kihasználva szerezte meg a vezetést a Komárom. Akkor egy pillanatra úgy éreztem, hogy elmegy a hajó, levédekeznek minket a hátra lévő időben. Gyorsan változtattam a két szélén és szóltam a fiúknak, hogy ne álljanak meg és menjünk tovább. Sikerült kiegyenlíteni! Utána a hátra lévő 15-20 perc már rólunk szólt. Kidolgoztunk több szép támadást, de sajnos sikerült két 100%-os helyzetet kihagyni. A kapusra egy az egyben vezettük a labdát és mindkétszer fölé lőttünk. A játékvezetői hibák mellett sem mennék el szó nélkül. Ebben a periódusban egy talpalást nem fújt be, később a 16-on belül hátulról két kézzel fellökték a játékosomat, erre sem jött ítélet. Így, két tizenegyestől is megfosztottak minket. Gratulálok a csapatomnak! Győzelmet érdemeltünk volna!