PVSK U17 - Szentlőrinc SE 3-2 (1-1)

• 2021.11.07. 13:30
  • MLSZ REGIONÁLIS U-17 DÉL-NYUGAT, 10. forduló
  • PVSK Sporttelep, Pécs (Verseny utca 11-13.)

U17: Berze Csanád, Budavári Bendegúz, Duraku Enis, Strecker Barnabás, Körösztös Áron Vince, Mayer Dávid, Varga Dominik, Mácsodi Sámuel Csaba, Róth Zalán, Cseresnyés Ferenc, Csőkör Dániel (2), Keszthelyi Dominik, Szendelbacher Ervin, Ivánovics Péter Iván (1)

Bánhegyi Zsolt: Ez egy igazi, nagybetűs RANGADÓ volt, a Szentlőrinc csapata egy nagyon jól felkészített, szervezett csapat benyomását keltette. Mi ezen a mérkőzésen mindenképpen a 3 pontot szerettük volna megszerezni annak érdekében, hogy ott tudjunk lenni az első három helyezett között. A játékosaim az egész mérkőzésnek úgy álltak neki, hogy ezen a mérkőzésen győztesként vonuljanak le a pályáról. Változatos, jó iramú mérkőzés volt, sok párharc, sok gól, kiállítás jellemezte a mérkőzést. Ami a csapatunk tartását is jellemzi, 78. percben emberhátrányba kerültünk 2-2 állásnál, de így is bennünk volt, hogy ezt a mérkőzést mindenképp meg szeretnénk nyerni, és ennek tudatában mentünk előre, és sikerült a 88. percben megszerezni a harmadik győztes gólunkat. Minden egyes játékosomnak gratulálok, hogy egy ilyen rangadóhoz méltóan álltak hozzá ehhez a mérkőzéshez, és sikerült legyőzni az eddig veretlen Szentlőrinc csapatát.