PVSK U17 - FC Nagykanizsa 6-3 (5-1)

• 2021.10.20. 11:00
  • MLSZ REGIONÁLIS U-17 DÉL-NYUGAT 7. forduló
  • PVSK Sporttelep, Pécs, Verseny u. 11-17.

U17: Berze Csanád, Budavári Bendegúz (3), Fülöp Csongor, Strecker Barnabás, Körösztös Áron Vince, Varga Dominik, Bölcskei Denisz, Lizitzky Donátó Brunó, Mácsodi Sámuel Csaba, Rogács Levente, Róth Zalán (1), Cseresnyés Ferenc, Csőkör Dániel, Keszthelyi Dominik (1), Szendelbacher Ervin (1), Kelemen Szilárd, Ivánovics Péter Iván

A listavezető Nagykanizsát fogadtuk a Verseny utcában, és remek teljesítményell megnyerte a mérkőzést U17-es csapatunk.

Bánhegyi Zsolt: Az első félidőben minden megbeszélt taktikai elemet száz százalékkal teljesítették a játékosok, ezáltal nagyon agresszívak voltunk labdaszerzésnél, már a saját védőzónájukban letámadtuk az ellenfelünket, és a megszerzett labdával azonnal a kapu felé mentünk. Ennek következményeként a 17. percben már 3-0 volt a javunkra. Az első félidőben ugyanúgy mentünk tovább, nem hagytuk az ellenfelünket kibontakozni, és még két gólt rúgtunk. 5-0-val fordultunk a félidőben. Három cserét hajtottam végre, sajnos ez kicsit megzavarta a csapatot, nem tudták a ritmust felvenni a cserejátékosok, a második félidőben már több hibával játszottunk, amit a nagyon jó ellenfelünk ki is használt, rúgtak is két gólt a második félidő 20. percéig, de a két bekapott gól után egy kicsit összeszedtük magunkat, utána már újra átvettük az irányítást, és a végeredmény 6-3 lett, ami a játék képe alapján teljesen megérdemelt siker a csapatnak. Gratulálok minden játékosomnak, egy rangadóhoz ilyen mentalitásra van szükség, és ilyen játékot kell játszani!