Döntőzik az U20-as kosárlabda csapatunk

Péntektől a Morgen Ferdinánd Bajnokság U20-as döntőjében szerepel csapatunk – három győzelem aranyat érne! Első mérkőzésünk: 14:00 óra PVSK-PANNONPOWER - Vasas Akadémia.

Elolvasom 2016.04.28. 19:04

Fiú Junior B Döntő - Megnyertük a döntőt!

Drámai végjátékban, hosszabbítás után megnyerte a B döntőt U18-as csapatunk Békéscsabán.

Dávid Kornél KA - PVSK-PANNONPOWER78-81 (11-17, 20-22, 21-15, 17-15, 9-12)
Fiú Junior (U18) B Döntő. Békéscsaba, Lencsési Általános Iskola

Elolvasom 2016.04.23. 14:17

Országos döntőben Partneriskolánk kosarasai

A PVSK és a Kovács Béla Általános Iskola közös kosárlabdacsapata nyerte az Add Tovább játék Baranya megyei fordulóit és ezzel az országos döntőbe került.

Elolvasom 2016.04.14. 08:43

U20: Jó helyzetből várjuk a folytatást

A PVSK-PANNONPOWER U20-as kosárlabda csapata a második helyen zárta az utánpótlás bajnokság alapszakaszát, így jó pozícióból készülhet az április végi fináléra.

Elolvasom 2016.04.12. 21:49

Eredmények: Férfi Kosárlabda Utánpótlás

Összefoglaló.: U16 és U11-es csapataink léptek pályára és 100%-os mérleggel zárták a hétvégét.

Rátgéber Akadémia Fiú - PVSK Hópárducok 36-93 (10-22, 13-27, 4-25, 9-19)
Kenguru (U11) 7. forduló. Dombóvár, Gárdonyi G. Kat. Ált. Isk.

Elolvasom 2016.04.04. 19:57

U18: Kikaptunk, a B döntőben folytatjuk

Nagyon gyengén és a tudásunk alatt játszottunk, így kikaptunk a hajdúságiaktól. A B döntőben folytatjuk.

Debreceni KA - PVSK-PANNONPOWER 81-54 (20-14, 18-18, 24-10, 19-12)
Fiú Junior Bajnokság - Alsóházi keresztjáték. Debrecen, Kossuth Gimn. csarnok

Elolvasom 2016.04.02. 19:31

U18: Győzelem, de csak minimális előnnyel

Az alsóházi keresztjáték első mérkőzésén csak minimális előnyt tudott kiharcolni U18-as csapatunk.

PVSK-PANNONPOWER - Debreceni KA 70-67 (23-19, 18-17, 13-13, 16-18)
Fiú Junior Bajnokság - Alsóházi keresztjáték. Pécs, Széchenyi Gimn. Sportcsarnok

Elolvasom 2016.03.26. 14:56

U18: Cél a legjobb nyolc!

Szombaton délelőtt 11 órakor fontos megmérettetés vár U18-as fiú kosarasainkra.

Elolvasom 2016.03.24. 23:44

U20: A Pécs lett a második, a Jászberény az utolsó

Az alapszakasz-győztes Falco mellett a Szolnok és az Alba jutott még a rájátszásba. A BB1.hu írása.

Elolvasom 2016.03.23. 18:09

U14, U12 és U11-es csapataink léptek pályára a hétvégén. Összefoglaló a mérkőzésekről.

PVSK Kisgőzösök - PVSK-Panthers 51-71 (15-18, 10+4-23+5, 11-9, 11-16)
Gyermek (U12) Bajnokság, 7. forduló. Pécs, POTE csarnok

Elolvasom 2016.03.21. 15:24

U20: Átszáguldottunk a Kecskeméten

Már az első félidőben tudni lehetett, hogy kiütjük a Kecskemétet az utolsó előtti fordulóban.

PVSK-PANNONPOWER - KTE 77-55 (23-18, 18-7, 15-16, 21-14)