Kosárlabda utánpótlás eredmények - 2021. 3. hét

Szombaton és vasárnap a Gyermek Kupa mérkőzései zajlottak a Szamosi Nándor Sportcsarnokban. U18-as fiú csapatunk "szokatlan" mérkőzésen szenvedett vereséget, U14-es leány csapatunk edzőmérkőzést játszott.

Gyermek Kupa - Szamosi Nándor Sportcsarnok, Pécs, Verseny u. 11. - 2021.01.23. 9:00

NKA PÉCS - PVSK NKA U12A 73-35 (16-14,18-0,13-13,14-2,10-5)

PVSK NKA U12A: Krizsics Milán 6, Nagy Marcell 6, Szabó Levente 6, Szundi Zsigmond 6, Bencze Bálint 4, Hős-Nagy Hunor 4, Fekete Csongor 2, Kaufmann Richárd 1, Trapp Máté, Schmidt Áron, Kürti Bálint, Lovasi Levente. Edzők: Sipos Ádám, Rátvay Tamás.

Sipos Ádám: -

A mérkőzés jegyzőkönyve itt elérhető.

PVSK NKA U12A - MONOK SE 75-32 (24-6,6-4,23-12,16-4,6-3)

PVSK NKA U12A: Szundi Zsigmond 25, Krizsics Milán 14, Nagy Marcell 12, Bencze Bálint 7, Hős-Nagy Hunor 7, Kürti Bálint 6, Szabó Levente 4, Fekete Csongor, Kaufmann Richárd, Trapp Máté, Schmidt Áron, Lovasi Levente. Edzők: Sipos Ádám, Rátvay Tamás.

Sipos Ádám:

PVSK NKA LEÁNY U12A - NKA PÉCS LEÁNY/A 24-79 (1-27,5-16,7-14,5-8,2-10)

PVSK NKA Leány U12A: Kőhegyi Sarolta 8, Németh Tamara 6, Strasszer Krisztina 4, Mátrai Nóra 2, Novreczky Hanga 2, Bencze Luca 1, Hőgye Paulina 1, Németh Nóra, Novreczky Csenge, Albrecht Nóra, Daróczi Johanna, Szerecz Blanka. Edzők: Garai Dénes, Propszt Amanda.

Garai Dénes: -

KOZÁRMISLENY SE - PVSK NKA LEÁNY U12A 58-51 (12-10,10-10,9-16,11-7,12-6)

PVSK NKA Leány U12A: Novreczky Csenge 14, Kőhegyi Sarolta 12, Németh Tamara 8, Mátrai Nóra 6, Szerecz Blanka 5, Bencze Luca 2, Hőgye Paulina 2, Németh Nóra 1, Daróczi Johanna 1, Strasszer Krisztina, Novreczky Hanga, Albrecht Nóra. Edzők: Garai Dénes, Propszt Amanda.

A mérkőzés jegyzőkönyve itt elérhető

PVSK NKA LEÁNY U12B - MOHÁCSI TORNA EGYLET 1888 46-63 (2-17,14-8,16-15,8-13,4-8)

PVSK NKA Leány U12B: Albrecht Nóra 15, Németh Nóra 7, Szerecz Blanka 7, Keszthelyi Bianka 5, Novreczky Hanga 4, Bencze Luca 3, Szalai Anita 2, Hőgye Paulina 2, Kecskés Lotti 1, Térmeg Zora, Szolga Panna, Szalai Anna. Edzők: Dr. Tiszay-Rákosi Katalin, Temes Boglárka.

GYAKORLÓS MÁGUSOK - PVSK NKA LEÁNY U12B 63-41 (13-13,13-7,16-10,6-7,10-2)

PVSK NKA Leány U12B: Térmeg Zora 12, Albrecht Nóra 7, Szerecz Blanka 6, Keszthelyi Bianka 6, Hőgye Paulina 4,Novreczky Hanga 2, Szalai Anita 2, Németh Nóra 2, Bencze Luca, Kecskés Lotti, Szolga Panna, Szalai Anna. Edzők: Dr. Tiszay-Rákosi Katalin, Temes Boglárka.

Dr. Tiszay-Rákosi Katalin​: A kezdeti megilletődés ellenére két jó mérkőzést tudtunk játszani a nálunk idősebb csapatok ellen ami csak a javunkra válhat. Gratulálok a csapatnak, mert ma bebizonyosodott, hogy minden fejben dől el és sokkal bátrabban is tudunk játszani.

Fiú Kadett Bajnokság 12. forduló - Szamosi Nándor Sportcsarnok, Pécs, Verseny u. 11. - 2021.01.24. 15:00

PVSK NKA U16A - KECSKEMÉTI KA/A 76-77 (12-22, 19-20, 30-19, 15-16)

PVSK NKA U16A: Harka Szabolcs 22, Rozmer Bálint 23, Mogyorósi Balázs 6, Radó Ádám 1, Szeverinác Denisz 6. Csere: Márkus Péter 8, Karakán Péter 2, Viszt Marcell 4, Baranyi Bence 2, Aradi Attila 2, Huszka Boldizsár, Bodonyi Barnabás. Edzők: Szabó Gergely, Riskó Dávid.

Szabó Gergely: -

A mérkőzés alakulása itt megtekinhető.

Fiú Junior Bajnokság 13. forduló - Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand - 2021.01.24. 14:00

BDSEBASKET/A - PVSK NKA U18A 86-77 (25-19, 15-17, 16-31, 30-10)

PVSK NKA U18A: Gróf Máté 8, Csernus Bálint 17, Tószegi-Sabath levente 23, Hőgye Patrik 6, Gordán Levente 2. Csere: Hőgye Péter 11, Ravasz Márk 6, Kiss Lajos, Lázár Dániel 4, Scáb Dániel, Miklós Domokos, Petz Milán. Edzők: Juhász Olivér, Sipos Ádám.

Juhász Olivér: Van olyan, hogy egy csapat elutazik idegenbe és az első negyedben fautol 10x...meg a harmadikban is....és a negyedikben 9x...olyan is van, hogy a kezdő ötből két meghatározó játékos üti be az első két faultját 3 percen belül. Sőt olyan is van, hogy 11 pontos vezetésnél a negyedik negyed elején 2:13 alatt kerül a csapat bónuszba....olyan is van, hogy ennek ellenére a hazai edző 40 percig folyamatosan reklamál, de nem kap jutalmat.....na de hogy ez mind egy meccsen történjen meg, annak elég kicsi volt az esélye. Ma ennek lehettem szemtanúja!
A srácok nagyon szépen kosárlabdáztak 30 percig, a negyedik negyedben szétestünk egy kicsit. A védekezésünkkel különösen elégedett vagyok! A támadó játékunkon még van mit fejleszteni, sokszor vagyunk kapkodók, felelőtlenek. Ennek ellenére ma hatékonyak voltunk.

U14 leány edzőmérkőzés

BAJA NKK - PVSK LEÁNY U14 71-58 (11-19, 20-18, 20-7, 20-14)

Hengán Hunor: Hasznos edzőmérkőzést játszottunk a bajai csapat ellen, amely nagyon sok mindenre ráreflektált. A védekezésünk a mérkőzés nagy részében nagyon puha volt, a lepattanókért és a szabad labdákért nagyon kevés erőfeszítést tettek meg a lányok. A pick and roll védése egy új elem nekünk, ilyen mennyiségben még nem találkoztunk ezzel, sajnos második félidőben sok problémát is okozott. Támadásban jó helyzeteket találtunk meg, sokszor jól olvastuk a segítő védők mozgását és kiosztásokból tudtunk dobni. A második félidőben nagyon statikusan támadtunk, sajnos nem ez az ellenszer, ha behúzódva védekezik az ellenfél.