Dombóvári Kosársuli KE/A - PVSK NKA U14/A 87 - 59 (21-23, 18-6, 18-21, 30-9,)

• 2022.02.19. 14:00
  • Fiú serdülő
  • Szuhay Sportcentrum, Dombóvár

U14/A: Sidlovits Balázs 12, Szabó Damján 10, Jaczó Zoltán 9/3, Szundi Zsigmond 9, Pohl Máté 7, Galambos Gábor 5/3, Michael Nakhleh 5/3, Kolcsár Márton 2, Majorosi Dániel -, Kriszics Milán -, Szerecz Boldizsár -,

Drab Attila: Nehéz volt rendet tenni a fejekben az előző mérkőzést követően. Amit viszont jó volt látni, hogy nem törtünk meg és egészen a harmadik negyedik partiban voltuk a Dombóvárral. Az utolsó negyedre fordulva csak 7 pont volt a különbség és ez még bizakodásra is okot adott. De valahogy megint az utolsó negyed volt az ami kifogott rajtunk. Fejben teljesen elfáradtunk, nem tudtuk követni azokat az elveinket amiből eddig sikeresek voltunk. Az sem segített, hogy az ellenfél két legjobb játékosa 10 db hárompontost dobott nekünk. Mindentől függetlenül tetszett, hogy három negyeden keresztül kitartott a lendületünk. Mivel ellenfelünk nem tudott 10 fővel kiállni így a hivatalos eredmény 0-2.