Keresés
Pécsi Vasutas Sportkör | Alapítva 1919-ben | 7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: [javascript protected email address]

Hírek

Meglátogatta egyesületünket Orbán Viktor miniszterelnök

A kormányfő megtekintette egyesületünk Verseny utcai sporttelepét és az épülő multifunkcionális kosárlabda munkacsarnokot.

Orbán Viktor miniszterelnök úr a Pécsi Tudományegyetem megalapításának 650 éves jubileumi ünnepségét követően látogatta meg a csaknem 100 éves tradícióval rendelkező Pécsi Vasutas Sportkört. A kormányfő elsőként a társasági adó-támogatásból épülő multifunkcionális munkacsarnok kivitelezési munkálatait tekintette meg, majd körbejárta a sporttelepet. A miniszterelnöki bejárás érintette a nemrég átadott B3×3-as kosárlabdapályát, a közelmúltban felújított műfüves kispályát és a 2014-ben átadott műfüves labdarúgópályát is.

Ezt követően a miniszterelnök Rákossy Balázzsal, a Nemzetgazdasági Minisztérium európai uniós források felhasználásáért felelős államtitkárával, a PVSK Kosárlabda Szakosztályának elnökével, Garami Józseffel, a PVSK volt labdarúgójával, az MTK labdarúgó szakosztályának pécsi származású mesteredzőjével, Iványi Dalmával a PVSK volt válogatott kosárlabdázójával és jelenlegi utánpótlásedzőjével, valamint Czerpán Istvánnal, a PVSK elnökével közösen tekintette át az egyesület szakmai vezetése által összeállított, és a PVSK elnöksége által megvitatott és elfogadott klubfejlesztési koncepciót, valamint a PVSK centenáriumi évének tervezett fejlesztéseit.

Események

2022. július

  • h
  • k
  • sze
  • cs
  • p
  • szo
  • v
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31

Nagyobb méret Következő hónap

A nap képe