A tegnapihoz hasonlóan ma is sportnapot tartottunk, ezúttal a Bártfa utcai iskola diákjai érkeztek Sporttelepünkre egy mozgalmas délelőttre, hogy kipróbálják sportágainkat.
- A gyerekek számára hasznos a sportnap, mert sokan nem jutnak el olyan helyekre, ahol ennyi sportot ki tudnak próbálni. Nagyon örülünk a PVSK és az iskolánk közötti együttműködésnek, nagyon sok lehetőséget ad nekünk az egyesület. A létesítményeivel kiemelkedik a városban, főleg az pozitív, hogy szívesen látnak minket. Ez nem annyira gyakori még a mai világban – mondta Horváth Tamás, testnevelő tanár.
A gyerekek láthatóan jól érezték magukat, volt, aki a sportnap hatására szeretné elkezdeni űzni valamilyen sportágat.
- Szerintem azért fontos, hogy valaki sportoljon, mert fittebbek leszünk. A suliban is figyelnek arra, hogy sokat fussunk, sokat játszunk és érezzük magunkat jól tesiórán – árulta el Martinovics Maja, a Bártfa utcai iskola egyik tanulója.
Események
2023. december
-
- h
- k
- sze
- cs
- p
- szo
- v
-
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
-
-
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
-