Egy negyed jó játéka nem volt elég

Az első negyedben az idény legjobb játékát nyújtottuk, a folytatásban azonban sebességet váltott a Szolnok. Vasárnap javíthatunk, TV-s meccsen fogadjuk a Miskolcot.

Szolnoki Dózsa - PVSK-Mecsek Füszért 14-9 (0-0, 6-3, 4-2, 4-4)
Férfi Vízilabda OB I. alapszakasz, 8. forduló. Szolnok, Tiszaligeti Sportuszoda

Elolvasom 2019.11.28. 07:57

Minden játékelemben jobbak voltunk

Egy nagyszerűen küzdő Tatabányát győztünk le ezen a nekünk is nagyon fontos találkozón.

Tatabánya VSE - PVSK-Mecsek Füszért 4–7 (2-1, 1-3, 1-3, 0-0)
Férfi Vízilabda OB I. alapszakasz, 7. forduló. Tatabánya, Városi Sportuszoda

Elolvasom 2019.11.16. 18:34

Az utolsó pillanatban úszott el a három pont

Az utolsó másodpercben szerzett góllal sikerült kiegyenlítenie a fővárosi gárdának. Az elvesztett pontok a végelszámolásban még nagyon fognak hiányozni.

PVSK-Mecsek Füszért - UVSE 10-10 (1-0, 3-3, 2-3, 4-4)
Férfi Vízilabda OB I. alapszakasz, 4. forduló. Pécs, Abay Nemes Oszkár Sportuszoda

Elolvasom 2019.11.03. 10:02

Nem sikerült a négybe jutás

A négy gólos hátrányunkat esélyünk sem volt ledolgozni, magabiztosan jutottak a négybe a miskolciak.

MVLC Miskolc - PVSK-Mecsek Füszért 19-9 (7-3, 4-1, 3-4, 5-1)
Férfi Vízilabda Magyar Kupa, negyeddöntő 2. mérkőzés. Miskolc, Kemény D. Sportuszoda

Elolvasom 2019.10.27. 13:53

Messze került a négybe jutás

Négy gólos előnybe került a Miskolc a holnapi visszavágó előtt a Magyar Kupa negyeddöntőjében.

PVSK-Mecsek Füszért - MVLC Miskolc 12-16 (3-6, 4-2, 2-4, 3-4)
Férfi Vízilabda Magyar Kupa, negyeddöntő 1. mérkőzés. Pécs, Abay N. O. Sportuszoda

Elolvasom 2019.10.25. 17:46

Szegeden fontos pontokat szereztünk

A Tisza partján sikerült megszereznünk második győzelmünket. Bár az utolsó negyedet három gólos előnnyel kezdtük, mégis izgulnunk kellet a végén.

Szegedi VE - PVSK-Mecsek Füszért 6-7 (2-2, 1-2, 0-2, 3-1)
Férfi Vízilabda OB I. alapszakasz, 5. forduló. Szeged, Városi Sportuszoda

Elolvasom 2019.10.05. 15:15

A félidőig bírtuk a BL-címvédő tempóját

Az elmúlt szezonban Bajnokok Ligáját és magyar bajnokságot is nyerő Ferencváros tempóját a szünetig bírtuk, utána már csak a vendégek domináltak.

PVSK-Mecsek Füszért - FTC Telekom 6-14 (1-4, 3-1, 1-4, 1-5)

Elolvasom 2019.09.28. 18:11

Diákokkal együtt hívták fel a figyelmet a környezettudatosságra

Szeptember 16-22. között tizenhetedik alkalommal rendezik meg az Európai Mobilitási Hetet, amelynek célja a környezetbarát és fenntartható városi közlekedés népszerűsítése. Az idei kezdeményezés mottója: Sétálj Velünk!

Elolvasom 2019.09.20. 12:53

Megvan az első győzelmünk

Nagyon magabiztos játékkal szerezték meg idegenben a szezon első győzelmét pólósaink.

DVSE - PVSK-Mecsek Füszért 7-10 (2-2, 1-4, 4-3, 0-1)
Férfi Vízilabda OB I. alapszakasz, 3. forduló. Debrecen, Városi Sportuszoda

Elolvasom 2019.09.18. 18:25

A harmadik negyedben dőlt el a meccs

Jól kezdetünk a 4-4-es első negyeddel, sőt a nagyszünetben is csupán egyetlen góllal vezetett a Miskolc, amely végül olasz légiósa, az öt gólig jutó Manzi Edoardo vezérletével nyert.

MVLC-Miskolc - PVSK-Mecsek Füszért 13-9 (4-4, 1-0, 4-1, 4-4)
Férfi Vízilabda OB I. alapszakasz, 2. forduló. Miskolc, Kemény Dénes Sportuszoda

Elolvasom 2019.09.08. 15:14

Biztató teljesítménnyel indult a bajnokság

Egy jól játszó Szolnok ellen majdnem végig egyenrangú partnerek tudtunk lenni, és a mai játékunkra építkezni tudunk a folytatásban.

PVSK-Mecsek Füszért - Szolnoki Dózsa 9-12 (1-2, 3-6, 3-3, 2-1)

Elolvasom 2019.09.04. 18:11

Hibátlan kupaszereplés a centenáriumi évben

Hibátlanul kezdte a PVSK-Mecsek Füszért élvonalbeli vízilabdacsapata a 2019/2020-as szezont, Lukács Gergely tanítványai mindhárom csoportmeccsüket megnyerték a Magyar Kupa első fordulójában, ezzel pedig bejutottak az ország legjobb nyolc csapata közé.

Elolvasom 2019.09.02. 17:53