Rangadóval kezdjük a középszakaszt

Március 7-én szombaton, 19:00 órai kezdettel, a Kaposvár ellen kezdi meg a PVSK-Mecsek Füszért együttese az OBI-es bajnokság középszakaszát, az alsóházban.

Elolvasom 2020.03.05. 18:35

Az alsóházban folytatjuk a bajnokságot

Nehezen győztük le a Tatabánya csapatát, de a mai győzelem már nem segített rajtunk. Az UVSE nyert Szegeden és bejutott a felsőházba, mi az alsóházban folytathatjuk.

PVSK-Mecsek Füszért - Tatabánya 8-6 (1-1, 3-3, 2-1, 2-1)
Férfi Vízilabda OB I. alapszakasz, 14. forduló. Pécs, Abay Nemes Oszkár Sportuszoda

Elolvasom 2020.02.29. 19:01

Elúszni látszik a felsőházba jutás

Sajnos a várt rangadó nem lett rangadó. Az UVSE már az első félidőben eldöntötte a mérkőzést, és nagy valószínűséggel a felsőházba jutást is.

UVSE - PVSK-Mecsek Füszért 14-6 (4-0, 6-2, 2-2, 2-2)
Férfi Vízilabda OB I. alapszakasz, 13. forduló. Budapest, Komjádi Béla Sportuszoda

Elolvasom 2020.02.26. 19:05

Úgy alakult, ahogy terveztük

Sokáig nagyon tapadtak ránk a vendégek, de a harmadik negyedben el tudtuk dönteni a meccset. Itt volt a fordulópont, ebben a játékrészben nagyon magabiztosak voltunk.

PVSK-Mecsek Füszért - Szeged 15-11 (2-2, 6-4, 3-1, 4-4)

Elolvasom 2020.02.15. 20:04

A Szegeddel mérkőznek meg a pólósok

Február 15-én, szombaton 19 órakor újra hazai medencében ugrik vízbe a PVSK-Mecsek Füszért együttese, Lukács Gergely tanítványainak ellenfele a Szeged lesz ezúttal.

Elolvasom 2020.02.12. 17:42

Topcsapattól kaptunk ki

Csak egy negyeden keresztül tudtuk tartani a lépést a bajnoki címvédő és BL-győztes otthonában.

FTC - PVSK-Mecsek Füszért 17-8 (3-2, 5-2, 3-1, 6-3)
Férfi Vízilabda OB I. alapszakasz, 11. forduló. Budapest, Népliget - FTC Uszoda

Elolvasom 2020.02.07. 20:20

Győzelem, kis megtorpanással

A félidőben azt hittük, hogy sima lesz a meccs, de a Debrecen hatalmasat hajrázott a harmadik negyedben. Nagyon fontos pontokat szereztünk.

PVSK-Mecsek Füszért - DVSE 14-11 (5-3, 6-3, 1-5, 2-0)

Elolvasom 2020.02.01. 19:25

Újra bajnoki – a Debrecent fogadjuk

Szombaton hosszabb szünet után folytatódik az OB I-es bajnokság, a Debrecen érkezik hozzánk. Vezetőedzőnket, Lukács Gergelyt a Komjádi-kupáról és a közelgő bajnokiról is kérdeztük.

Elolvasom 2020.01.29. 14:45

Fontos párharc jön a Komjádi-kupában

A PSN Zrt.-PVSK-Mecsek Füszért együttese bravúros játékot követően veretlenül jutott tovább a vízilabda utánpótlás legrangosabb hazai kupasorozatának, a Komjádi-kupának csoportköréből, szombaton és vasárnap pedig az AVUS Szombathely gárdájával csap majd össze a négy közé jutásért.

Elolvasom 2020.01.24. 12:44

Kezdődik a Komjádi-Kupa

Szombaton és vasárnap a PSN Zrt.-vel közösen rendezzük az Abay Nemes Oszkár Sportuszodában a Komjádi-kupa B-csoportjának első fordulóját.

Elolvasom 2020.01.17. 07:36

Pazar végjáték a TV-s meccsen

4-0-ról álltunk fel, és pazar negyedik negyed után szereztük meg az egy pontot a TV-s meccsen.

PVSK-Mecsek Füszért - MVLC-Miskolc 8-8 (1-4, 1-1, 3-3, 3-0)

Elolvasom 2019.12.01. 17:15

Az M4 Sport élőben közvetíti a PVSK-Mecsek Füszért bajnokiját

December 1-én, vasárnap 16:30-kor az MVLC-Miskolccal mérik össze tudásukat a PVSK-Mecsek Füszért játékosai az OBI-es bajnokság alapszakaszának 9. fordulójában.

Elolvasom 2019.11.28. 17:45