PVSK-Mecsek Füszért - PannErgy-MVLC-Miskolc 12-17 (5–3, 3–5, 2–5, 2–4)

• 2024.09.22. 12:30
  • BENU Férfi Magyar Kupa - 1.forduló - 3. mérkőzés
  • Tiszavirág uszoda, Szeged

PVSK-Mecsek Füszért: Andrin Mihajlo (1), Cseh Alex, Gelencsér Máté, Imre Kolos (3), Kókai Szilárd, Kondor Zalán, Lajkó Márton Mihály (2), Némethy Dániel, Reisz Patrik, Rogac Dragoljub (3), Szabó Bence, Szabó Gergő, Szűcs Lajos Levente, Vidovenyecz Zsombor (3)

Zlatko Rakonjac vezetőedző, PVSK-Mecsek Füszért. – Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, az első negyedet nyertük, a félidőben 8–8 volt az eredmény. A második játékrészben sajnos, becsúsztak védelmi hibák, ellépett a Miskolc, 3–5 góllal, és ezt az előnyt végig megtartotta. Az eredmények miatt szomorú vagyok, hiszen jobban akrtunk szerepelni a kupában, de nagyon sokat tanultunk is. Ez a három találkozó megmutatta hol tartunk, és rámutatott a hibáinkra. Most már a bajnokságra koncentrálunk, és készülünk a jövő hét végién sorra kerülő Eger elleni találkozóra.