Tíz első hely a regionális judoversenyen

A járványhelyzet miatti hosszú és a sport számára is nagy megpróbáltatásokat jelentő időszak után a PVSK Judo Szakosztálya rendezte meg az első zárt regionális versenyt, amire közel 130 versenyző érkezett.

A szép eredményeket elért judosaink szakmai vezetője, Kersics Antal, a következőket mondta a rendezvényről. - A szigorú szabályok betartásával négy korosztály versenyzői küzdöttek az érmekért, és a dobogós helyekért. Ez a verseny jó alkalom volt arra, hogy felmérjük, az eddigi korlátok közé szorított munka elvégzése után hol tartanak versenyzőink.

Nagyon örülök, és a visszajelzések is azt mutatják, hogy kiváló volt a helyszín, a Szamosi Nándor Sportcsarnok minden igényt kielégített.

Bár ez volt az első rendezvényünk itt, már a szeptemberi Misina Kupára gondolunk, amit szintén ebben a csarnokban szeretnénk megrendezni. Most nézők nem lehettek, de az őszi versenyen már reméljük, bejöhetnek. Minden versenyzőn érződött a tenni akarás, a küzdelmi vágy, és ezért egy nagyon jó összejövetelt tudhatunk magunk mögött - fejezte be a szakmai vezető.