Orfün táboroznak a judosok

Kersics Antal edző vezetésével, az előző évekhez hasonlóan, Orfűn táboroznak a PVSK judosai. A naponta elvégzett edzésmunka mellett, jut idő kikapcsolódásra is, ugyanis az orfűi kis tó felüdülést nyújthat a nyári forróságban.

Elolvasom 2022.07.28. 09:28

Sikeres övvizsgák Kaposváron

A több célt szolgáló nyári napközis tábor, a játék mellett a szakmai ismeretek elsajátításában is segített, és sikeresen felkészített az övvizsgákra is. A PVSK judosai Kaposváron teljesítették a követelményeket.

Elolvasom 2022.07.06. 10:12

A PVSK judosai is ott lesznek a Grand Slam tornán

Budapest ad otthont a judo sportág következő nagy nemzetközi versenyének. A Grand Slam tornán, ha nem is versenyzőként, de egyesületünk judosai is ott lesznek.

Elolvasom 2022.07.05. 09:39

Kenderesi Péter ezüstérmes az Ifjúsági Judo Európa-bajnokságon

A horvátországi Porecben rendezett ifjúsági Európa-bajnokság egyéni küzdelmeinek utolsó napjára is jutott magyar érem, Kenderesi Péter (90 kg.) ezüstérme nagyon szépen csillog.

Elolvasom 2022.06.26. 00:02

Kenderesi Péter a hétvégén a porecsi Eb-én szerepel

Szombaton lép tatamira a horvátországi Porecsben a PVSK judosa Kenderesi Péter (90 kg.), aki már az előző héten is ott edzőtáborozott.

Elolvasom 2022.06.21. 09:25

Éremeső a regionális judoversenyen

Két helyszínen szerepeltek a nyári szünet előtt a PVSK Judo Szakosztályának versenyzői.

Elolvasom 2022.06.16. 09:11

Közgyűlésen vettek részt a PVSK judosai

Vasárnap Budapesten a Danubius Hotel Arenában tartották meg a Magyar Judo Szövetség tisztújító Közgyűlését, amelyen az 1998 óta regnáló elnök, dr. Tóth László újabb négy évre bizalmat kapott a tagságtól.

Elolvasom 2022.06.01. 11:09

Egy első, egy második és négy harmadik hely Győrben

A hétvégén Győrben rendezett a "C", "B", "A" korcsoportos, kétnapos judoversenyen nagyon szép eredményeket értek el versenyzőink, és voltak olyanok is, akik első alkalommal szerepeltek Diákolimpián.

Elolvasom 2022.05.24. 20:24

Kenderesi Péter 5. lett Bielsko-Bialaban

A lengyelországi versenyen egy vesztes és három nyert mérkőzéssel az 5. helyen végzett Kenderesi Péter.

Elolvasom 2022.05.24. 08:40

Két bronzérem a Budapest Kupán, négy bajnoki cím a Masters Openen

A Budapest Kupa judoversenyen, Máj Veronika U16 (48 kg) és Domján Péter Boldizsár U13 (49 kg) bronzérmet szerzett, valamint Szentgyörgyváry Tamás (U13, +66 kg) 5., Hernádi István (U18, 100 kg) és Horváth Dorina Anna (U23, 70 kg) 7. helyet szereztek.

Elolvasom 2022.05.10. 08:35

Kenderesi Péter ezüstérmet szerzett Bukarestben

Bukarestben rendezték a Judo Ifjúsági Európa-kupa sorozat következő fordulóját, ahol Kenderesi Péter (90 kg) a második helyet szerezte meg.

Elolvasom 2022.05.09. 14:44

Kenderesi Péter és Máj Veronika bronzérmes lett az Országos bajnokságon

Győrben, az Olimpiai Sportparkban rendezték meg az idei Junior Országos bajnokságot, amelyen ötvenhat egyesület kétszázhuszonöt judosa küzdött a bajnoki érmekért, köztük a PVSK versenyzői is.

Elolvasom 2022.05.03. 09:21