Tervszerű munka és kikapcsolódás

Kersics Antal vezetésével, az előző évekhez hasonlóan, Orfün edzőtáboroznak a PVSK judósai. A fegyelmezetten elvégzett edzésmunka mellett, jut idő kikapcsolódásra is.

Elolvasom 2017.08.02. 08:31

Küzdésből is jelesre vizsgáztak judósaink

Több fronton is helyt álltak, mondanánk, ha háborúról lenne szó, mivel e sportágban elsősorban harcról beszélhetünk, a frontok csak elméletben léteznek.

Elolvasom 2017.07.15. 07:13

Övvizsga vagy esetleg annál is több

Több mint egy hete készülnek a PVSK fiatalabb korosztályú judósai a nagy megmérettetésre, a mindenki által nagyon várt övvizsgára.

Elolvasom 2017.07.06. 19:05

Kersics Antal Európa bajnok lett Zágrábban

A PVSK Judo Szakosztályának vezetője, Kersics Antal első lett a Zágrábban rendezett Senior Judo Európa bajnokságon, ahol két nyert mérkőzéssel a háta mögött menetelt a döntőig.

Elolvasom 2017.06.17. 07:54

Egy ezüst és egy bronz a Serdülő Európa Kupán

Győrben rendeztek két napos Judo Serdülő Európa Kupát, ahol a tizenegy résztvevőnkből ketten érmesek, kilencen pedig pontszerzők lettek.

Elolvasom 2017.06.05. 17:41

Éremeső a zalaegerszegi judo Diákolimpián

Ahogy az eredményekből is kitűnik kiválóan szerepeltek versenyzőink Zalaegerszegen, ahol A,B,C és ifjúsági korosztály versenyzői léptek tatamira.

Elolvasom 2017.05.29. 19:12

A régiós versenyen mi voltunk a legtöbben

A PVSK Judo Szakosztály 54 judokája lépett tatamira a kaszói sportcsarnokban, ahol a 3. Somogyszobi Regionális Rangsor Versenyt rendezték meg.

Elolvasom 2017.05.22. 14:58

Első hely a Vasutas Csapatbajnokságon

Első helyezést értek el a PVSK judokái a Nagykanizsán megrendezett Vasutas Csapatbajnokságon.

Elolvasom 2017.05.15. 10:45

Judo Budapest Kupa: Három érem

A 30. Budapest Kupán, 25 ország 205 klubjának 1543 versenyzője lépett tatamira az UTE Jégcsarnokban, köztük a PVSK judosai. Mérlegünk: három érem és négy értékes helyezés.

Elolvasom 2017.05.01. 20:24

Debrecenből érmekkel tértünk haza

A PVSK ifjú judokái Debrecenben léptek tatamira, és három érmet szereztek.

Elolvasom 2017.04.10. 19:10

Mesterek és tanítványok is tatamira léptek

Két helyszínen léptek tatamira a Judo Szakosztály versenyzői, mesterek és a tanítványok.

Elolvasom 2017.03.29. 08:08

Két versenyen is helytálltunk a hétvégén

Egy hétvégén, két verseny: Györszentiván, illetve Zalaegerszeg volt az úti célja judosainknak. A két nap mérlege: 16 arany, 10 ezüst, és 3 bronzérem, valamint két 5., és két 7. helyezés.

Elolvasom 2017.03.20. 18:40