Véget ért a focitábor első hete

Összesen ötvenkét gyermek vett részt labdarúgótáborunk első turnusán.

Elolvasom 2021.06.25. 17:10

Egy arany, egy ezüst

Nagyszerű éven van túl U14-es korosztályunk, hiszen míg a megyei bajnokságban bajnokként végzett a csapat, a nagypályás bajnokságot a második helyen zárták labdarúgóink. Pintér Tiborral és Edouard Ndjodoval értékeltük a fiúk évét.

Elolvasom 2021.06.24. 14:11

A PVSK nyerte az I. Lauber Dezső Emléktornát

A PEAC, a PMFC, a Pécsi Sportolda SE és a PVSK részvételével rendezték meg vasárnap délelőtt az I. Lauber Dezső Emléktornát, ahol csapatunk mindenkit legyőzve az első helyen végzett.

Elolvasom 2021.06.14. 18:11

Megnyerte a megyei bajnokságot U14-es labdarúgócsapatunk

Az AutóCity Volkswagen Megyei U14-es bajnokság kiemelt csoportjában az első helyen végezve az 1-8. helyért játszhatott a rájátszásban a PVSK csapata. Edouard Ndjodo tanítványai végül hat győzelemmel és egy döntetlennel az első helyet szerezték meg, így tegnap bajnokot avathattunk a Verseny utcában.

Elolvasom 2021.06.10. 11:05

U15-ös labdarúgóink számára is véget ért a szezon

U15-ös labdarúgócsapatunk számára is véget ért a szezon, Kósa Sándor együttese a hetedik helyen zárta a bajnokságot. A vezetőedzővel értékeltük a fiúk idei évét.

Elolvasom 2021.06.08. 10:06

Jöhet az osztályozó

Az Újbuda együttesét fogadja osztályozó mérkőzésen U17-es labdarúgócsapatunk szombat délelőtt a PVSK Sporttelepén. Schneider Gáborék mindenképp kihasználnák a hazai pálya előnyét.

Elolvasom 2021.06.04. 14:38

Jól szolgálta a fejlődést ez a szezon

A nyolcadik helyen végzett az MLSZ Kiemelt U12 Dél-nyugati csoportjában U12-es labdarúgócsapatunk. Tóth János vezetőedző szerint ez az év az ismerkedés éve volt a nagypályás labdarúgással, ami az eredmények ellenére megfelelően szolgálta a gyerekek fejlődését.

Elolvasom 2021.06.02. 13:37

Bajnok lett U17-es labdarúgócsapatunk

Utolsó perces góllal verte meg a Szekszárdot, így megnyerte a bajnokságot U17-es együttesünk.

Elolvasom 2021.05.30. 14:49

Holnap eldől a bajnoki cím sorsa

Szekszárdra utazik szombat reggel U17-es gárdánk, ahol a mindent eldöntő mérkőzés vár a fiúkra. Schneider Gábor tanítványai a legnagyobb riválisukkal csapnak össze a bajnoki címért.

Elolvasom 2021.05.28. 19:06

Célkitűzés teljesítve

A nyolcadik helyen zárta az MLSZ U13-as kiemelt bajnokságának dél-nyugati csoportját U13-as labdarúgócsapatunk. A szezoneleji célkitűzést teljesítették a fiúk, jöhetnek a levezető edzések, majd a nyári szünet.

Elolvasom 2021.05.27. 17:06

Labdarúgó-utánpótláscsapataink eredményei - 20. hét

U14-es és U17-es csapatunk is győzött a hétvégén, és az U15-ös alakulat is bezsebelte a három pontot.

Elolvasom 2021.05.23. 15:35

Labdarúgó-utánpótláscsapataink eredményei - 19. hét

Minden utánpótláscsapatunk pályára lépett a héten, és ismét Bozsik tornát rendeztünk, ezúttal az U11-es és U13-as korosztálynak.

Elolvasom 2021.05.16. 12:44