Labdarúgó utánpótlás eredmények - Magabiztos győzelem a bajnokságban, értékes tapasztalatok az edzőmérkőzéseken

A hétvégén már a bajnokságban kellett helytállnia U19-es csapatunknak. A fiatalabb korosztályok csapatai a tavaszi felkészülési időszak utolsó fázisában erős ellenfelek ellen léptek pályára.

Kezdjük a legfontosabbal! U19-es csapatunk, az elvárásoknak megfelelve, magabiztos győzelemmel kezdte a tavaszi szezont. Örvendetes, hogy ifjú gólvágónk, Pánovics Dániel, úgy tűnik, átmentette jó formáját a tavaszra is. Két megszerzett találatából ráadás képpen az egyik szépségdíjasra sikeredett. Dani már tizenöt lőtt gólnál tart...

LOBOGÓ FFC SE - PVSK U19 0-5 (0-2)

2022.02.19. 10:00

MLSZ Regionális Bajnokság U-19 Dél-nyugat, Nagyberki labdarúgó pálya

U19: Mácsodi Sámuel (1), Mázik Levente, Duraku Zamir, Demeter Ádám, Fabi Zsombor, Cseresnyés Ferenc, Ivánovics Péter Iván, Lovász Gergő, Pánovics Dániel (2), Berze Csanád, Sajnovics András, Róth Zalán, Strecker Barnabás, Bihari Zsombor (2)

Schneider Gábor: - Az első félidei vajúdás után, a másodikban beindult a szülés és a végére elég pofás gyermek lett belőle! Pánovics gólját a Eurosport hetekig ismételni fogja!!!

Ifjú labdarúgóként mindig szép kihívás felnőtt csapat ellen játszani. U17-es csapatunknak ez a mostani hétvégén megadatott, és a srácok, edzőjük elmondása szerint nem is vallottak szégyent... Sőt.

PVSK U17 - DIANA SE FELNŐTT 2-4 (1-1)

felkészülési mérkőzés, PVSK Sportcentrum, Pécs Verseny utca 11-13.

Bánhegyi Zsolt: Az első hatvan percben nagyon fegyelmezetten és jó felfogásban játszottunk, mi birtokoltuk többet a labdát és alakítottunk ki helyzeteket. Ekkor még 2:1-re vezettünk. Az utolsó haminc percben több játékost is becseréltem, ekkor sajnos már sajnos nem lett folyamatos a játékunk. Sok hibával játszottunk és a védőzónában is több technika hibát vétettünk. Ellenfelünk ezt kihasználva megfordította a mérkőzést.

Gólszerző: Fülöp Csongor /2/

U15-ös csapatunk a nagy rivális PMFC ellen aratott szép győzelmet, magas színvonalú mérkőzésen.

PVSK U15 - PMFC U14 5-3 (2-1)

2022.02.19. 12:00 PVSK Sportcentrum, Pécs Verseny utca 11-13.

felkészülési mérkőzés

Keret : Nagy B, Foor A, Pintér B, Sirok D, Rózsavölgyi G, Varga M, Farkas M, Tóth M, Sándor G, Dráb P, Fodor L, Fülöp Á, Szücs B, Bökönyi P,
Gólszerzők : Tóth Martin 2, Sándor G 2, Varga M 1,

Ángyán Norbert edző: Egy magas intenzitású jó színvonalú felkészülési mérkőzésen vagyunk túl.
Játékosaim jól oldották meg a begyakorolt taktikai feladatokat, képzett ellenfelünknek nem adtunk elég területet a kibontakozásra. Elégedett vagyok a mutatott játékkal és természetesen az eredménnyel is. Gratulálok az egész csapatnak.

U14- es csapatunk Szentlőrincen lépett pályára. Edzőjük elmondása alapján hasznosan telt a 3x25 perc, ugyanis különböző taktikai elemeket is tudtak gyakorolni. Nem mellesleg, szép győzelem lett a szentlőrinci kirándulás vége.

SZENTLŐRINC - PVSK U14 0-4 (0-0)

Szentlőrinc

U14: Gulyás Zsombor, Handler Ákos, Kádár Zalán Márton (1), Lampert Marcell (1), Sátori Márk, Szemán Balázs, Vastagh Berton (1), Vigh Péter Benedek, Villányi Ákos Ádám, Rétháti Bálint, Hawkins George Zed, Szatmári Zalán Dávid

Szabó Csaba: Utolsó felkészülési mérkőzésünket játszottuk a Szentlőrinc vegyes korosztályú csapata ellen 3x25 perces játékidővel. Az első harmadban enerváltak és tompák voltunk. A második harmadban feljavult a játékunk, ezáltal több helyzetet is ki tudtunk alakítani. A záró játékrészben más taktikai céllal mentünk fel a pályára, ami jól működött és még több helyzet adódott előttünk. A gyengeségünk is nagyon kiütközött ezen a mérkőzésen, amin tovább kell dolgozni. Gratulálok a srácoknak!