Labdarúgó utánpótlás eredmények (42.hét)

A fiatalabb csapatoknak ment jobban ezen a hétvégén.

PVSK U12 - Szentlőrinc 3-1

2024.10.20. 12:00 - MLSZ Regionális U-12 bajnokság, Dél-Nyugat 7. forduló - PVSK Sportcentrum, Pécs, Verseny u. 11-13.

PVSK U12: Balogh Barnabás (1), Fenyvesi Márton, Herczeg Arnold Noel, Kaszab Kristóf, Kolompár Krisztofer, Krizsics Máté, Libai Balázs, Mihalik Gergő, Miovácz Máté, Nyáry Áron, Panta Dominik, Simon Ármin, Taragyia Igor

Szabó Levente: Egy nagyon jó képességű csapat ellen játszottunk bajnoki meccset. Az egész mérkőzés során nagyon sok párharc volt, amit nagy százalékban sikerült megnyernünk. A letámadásainkból sok labdát szereztünk és helyzetet alakítottunk ki. A magas labdák hárításában és a labdakihozatalban fejlődnünk kell. Góljainkat büntetőből, egy gyönyörű szabadrúgásból és szép egyéni megmozdulásból szereztük.

PVSK U13 - Szentlőrinc SE 2-4 (0-0)

2024.10.20. 10:00 - MLSZ Regionális U-13 bajnokság, Dél-Nyugat 7. forduló - PVSK Sportcentrum, Pécs, verseny u. 11-13.

PVSK U13: Bősz Zalán, Dlusztus Péter, Füredi Pál Antal, Juhász László, Keresztes Leonárd, Keresztes Richárd, Kovács Áron, Rausch Balázs, Simon Vince, Szamosi Benedek Szabolcs, Szokol András Márk, Szőlősi Áron

Bózsa Barnabás: Mai mérkőzésen kicsit több helyzetet dolgoztunk, mint múlt héten, de a döntések nem jó irányba vitték a mérkőzés alakulását. Elöl és hátul is az egyéni hibák és rossz megoldások miatt hátrányba kerültünk,majd megszereztük a vezetést a feljavult játéknak köszönhetően, de nem tudtuk berúgni a harmadik gólt, ami eldönthette volna a mérkőzést. Jött a feketeleves és az újbóli hibák miatt kiengedtük a kezünkből a mérkőzést. Hiába küzdöttünk, sajnos ma is kevés volt Csak annyi maradt, hogy gratulálunk az ellenfélnek. Pozitívum, hogy mindenki szerzett tapasztalatot, játszottuk a focit és ez hosszú távon majd meghozza a gyümölcsét.

PVSK U14 - Bonyhád VLC 4-2 (0-2)

2024.10.19. 10:00 - MLSZ Regionális U14 Alap bajnokság, Délnyugati csoport 8. forduló - PVSK Sportcentrum, Pécs, Verseny u. 11-13.

PVSK U14: Bagoly Tamás, Bogádi Bálint László, Gróf Dániel, Hegedűs Balázs (1), Jakobi Gellért, Kovács Zoárd (2), Palásti-Kovács Imre, Pálfai Zalán, Páva Gergő, Petrov Szamuil, Rutsch Noel Benjámin, Sallai Bálint Márk, Szőlősi Áron, Tímár Levente Tibor, Vándor Erik Attila (1)

Szatmári Martin: Az egész mérkőzésről elmondható, hogy mi birtokoltuk többet a labdát, mi alakítottuk ki a helyzeteket, és ellenfelünket nem nagyon engedtük be saját védő harmadunkba. Közel fél óra játék után mégis az ellenfelünk szerezte meg a vezetést, ami megzavart minket, a félidő végéig nem is tudtunk tiszta fejjel gondolkozni, és kétgólosra nőtt a hátrányunk. A második félidőben viszont teljesen tiszta fejjel játszó csapatot láttam, labdaszerzésben határozott védekezést, labdabirtoklásban kreatív játékot láttam, így sikerült a fordítás. Az edzéseken továbbra is dolgozunk a játékunk tökéletesítésén, hiszen még mindig van hova fejlődni. Hatalmasat küzdöttek a srácok, óriási gratuláció nekik.

PVSK U15 - Sopron 2-3 (0-2)

2024.10.19. 14:00 - MLSZ Regionális U15 bajnokság, Kiemelt Nyugat 8. forduló - PVSK Sportcentrum, Pécs, Verseny u. 11-13.

PVSK U15: Ambrus András, Jenovai-Háda Dominik, Katona Zsombor, Kedves Dominik, Kopjár Mátyás, Lengyel Ábris (1), Lukács István, Madarász Árpád, Molnár Ármin, Simon Kornél, Simon Kristóf, Sovakov Stevica (1), Tóth Ákos, Varga Milán István

Pintér Csaba: Mondhatni szokás szerint kicsit nehezen vettük fel a mérkőzés ritmusát, sok volt a pontatlanság a játékunkban. A második félidőre feljavultunk, többet birtokoltuk a labdát és több helyzetet alakítottunk ki. Sajnos a pontszerzés elmaradt, pedig a második félidő alapján megérdemeltük volna.

Szederkényi SE - PVSK U16B 13-1 (3-0)

2024.10.19. 09:30 - Baranya vármegyei I. o. U-16 7. forduló - Szederkény, Szederkényi SE Sporttelepe

PVSK U16B: Balogh Atilla, Bayer Bence, Csik Zsombor, Deverdics Milán, Gadár Roland, Gödöny Tamás Mátyás, Grosch Dominik, Lukács Nimród, Németh Gergő, Szalai Dávid

Puller Patrik: Nehezen találok a szavakat, hiszen keresem a miért, hogyan, mi történtekre a választ. Egyszerűen semmi se akar összejönni számunkra. Nehéz bármit is írni a mai mérkőzésről hiszen ismét egy egész jó első félidőt produkáltunk, de a második félidőben szétestünk. Sajnálom, de menni kell tovább!

Kelen SC - PVSK U16 5-1 (1-1)

2024.10.19. 12:00 - MLSZ Regionális U16 bajnokság, Kiemelt Nyugat 7. forduló - Budapest, Kelen SC Sporttelep

PVSK U16: Andrási Dániel, Benkő Zalán (1), Berecz Hunor, Csiszár Csanád, Gelencsér Dániel, Gulyás Zsombor, Ittzés Bese Bendegúz, Keresztes Bálint, Lalljee-Solymár Rahul, Márkus Kornél Zalán, Mecseki Bálint, Novák Zsombor, Pintér Bálint, Ruppert-Czigler Márton, Späth Péter

Stiefel László: Az első félidei teljesítményüket elfogadhatónak tartom. Több lehetőségünk is volt a gólszerzésre, de a döntő szituációkban technikai hibák miatt nem kerültünk ziccerbe. A második félidei teljesítményünk érthetetlen és elfogadhatatlan számomra. A széleken sokszor mögénk tudtak kerülni, a kisegítéseknek nyoma sem volt, helyezkedési hibák tömkelege mellett rendkívül fegyelmezetlenül játszottunk. Van 2 hetünk rendezni a sorainkat, sürgősen rendet kell tenni a fejekben. Jelenleg túl nagy a kontraszt az edzésen és a mérkőzésen mutatott teljesítmény között.

Kelen SC - PVSK U17 5-0 (2-0)

2024.10.20. 12:00 - MLSZ Regionális U17 bajnokság Kiemelt Nyugat 7. forduló - Budapest, Kelen SC Sporttelep

PVSK U17: Benkő Zalán, Hawkins George Zed, Juhász Tamás Péter, Kondor Csanád Pál, Móritz Márk, Nimmerfroh Balázs, Orlovics Olivér, Palágyi András, Puskás Dominik, Scholtz Botond, Sifter Mihály, Vastagh Berton, Wittenberger Kornél

Kerner József: Nem sikerült jól a mai mérkőzés. Az ellenfél hamar ránk erőltette az akaratát amire nem igazán találtuk az ellenszert. Főleg a középpályán voltak erősek és gyorsak nem igazán tudtuk megszerezni a labdát. Amikor sikerült akkor is gyorsan eladtuk, nagyon kevés labdabirtoklásunk volt. Idő kérdése volt mikor találnak be. Kaptunk is kettőt a félidőig. A szünetben próbáltam egy kis változtatással megerősíteni a középpályát, de nem hozott eredményt. Ma sajnos a szokásos elszántság sem volt meg a játékosokban, igy nem volt esélyünk. A második félidőben kaptunk még hármat, ami több is lehetett volna, de a kapusunk több lóvést és egy büntetőt is hárított.

Főnix Gold FC - PVSK U19 5-1 (3-0)

2024.10.18. 16:00 - MLSZ Regionális U19 bajnokság, Kiemelt Nyugat 7. forduló - Székesfehérvár, Főnix Park

PVSK U19: Fejes Olivér, Fodor Levente, Foór András, Holenka Márton, Huber Milán, Kapi Brendon, Krausz Martin Bendegúz, Münster Martin, Nagy Benedek , Reményi Péter, Szakály Marcell, Tóth Martin

Andreidesz József: Tudtuk, hogy egy kiváló csapat ellen lépünk pályára, aki vezeti a tabellát. Az első játékrészben két védekezési hiba után a hazai csapat kétgólos előnyre tett szert. De a legnagyobb hibákat ezek után követtük el. Ötször álltunk szemben a hazai kapussal tiszta gólhelyzetben és nem tudtunk gólt szerezni! Az első félidőben az állás lehetett volna 6-6 is. A második játékrészben jól játszottunk, a hazaiaknak és nekünk is voltak igéretes lehetőségeink a gólszerzésre. A srácok minden kiadták magukból, az első három kiváló csapatot letudtuk, ezek után kell majd pontokat szereznünk!