Labdarúgó utánpótlás eredmények (41. hét)

Három győzelmet arattak utánpótlás csapataink a hétvégén, a legkisebbek pedig a regionális fordulón remekeltek.

PVSK U11

U11-es csapatunk a hétvégén a Bonyhád VLC által rendezett regionális fordulón vett részt, ahol hat mérkőzésből ötöt megnyertek.

PVSK U11 : Szigethi B, Mihály A, Rausch M, Kiss G, Nagy L, Takó A, Stangl B, Kovács M, Szitó Á, Neukirchner A, Füredi B, Zádori B.

Ángyán Norbert: Csapatunk ismét kiemelkedő teljesítményt mutatott a regionális mezőnyben, ahol a körzetközpontok legjobbjaival találkozunk hétről-hétre. Kitűnő játékunk eredményekben is megmutatkozott, hat mérkőzésünkből ötöt megnyertünk egyszer pedig kikaptunk, ami mutatja játékosaink, csapatunk felkészültségét, erejét. Gratulálok a srácoknak a minőségi, stílusos játékhoz. Hajrá PVSK!

Kozármisleny - PVSK U12 1-2 (0-0)

2024.10.13. 12:00 - MLSZ Regionális bajnokság U-12 Dél-Nyugat 6. forduló - Kozármisleny

U12: Balogh Barnabás, Bősz Zalán, Fenyvesi Márton, Herczeg Arnold Noel, Kaszab Kristóf (1), Kolompár Krisztofer (1), Krizsics Máté, Libai Balázs, Mihalik Gergő, Miovácz Máté, Nyári Áron, Panta Dominik, Simon Ármin, Taragyia Igor

Szabó Levente: Egy nagyon ügyes csapat ellen játszottunk bajnoki mérkőzést. Nagyon szép támadásokat vezettünk és a párharcok többségét is sikerült megnyernünk. Egész mérkőzés alatt nagyon kompakt volt a védekezésünk. Sok labdát szereztünk köszönhetően annak, hogy labdavesztés után egyből visszatámadtunk. Góljainkat egy szép egyéni megmozdulásból és büntetőből szereztük.

Kozármisleny - PVSK U13 3-1 (0-0)

2024.10.13. 10:00 - MLSZ Regionális bajnokság U-13 Dél-Nyugat 6. forduló - Kozármisleny, Kozármislenyi Stadion

U13: Bősz Zalán, Dlusztus Péter, Füredi Pál Antal, Juhász László, Keresztes Leonárd, Keresztes Richárd, Kolarics Bercel, Kovács Áron, Nagy Fábián, Rausch Balázs, Simon Vince, Szamosi Benedek Szabolcs, Szűcs Vince, Vörös-Brozovics Milán

Bózsa Barnabás: Jó felfogásban vetettük bele magunkat a mérkőzésbe, gyors gólváltást követően, kaptunk meg egyet sajnos. Nagy akarásnak nyögés lett a vége, hiába próbálkoztunk az előre játékkal, a harcias házaik vagy így-vagy úgy, de mindig szerelni és tisztázni tudtak, ráadásul egy kontra végén sikerült megszerezniük a vezetést. Ezek után mindent megtettünk, de nem volt meg az átütő erő. Hiába mi játszottuk a játékot, ma csak a középső harmadig tudtunk hatékonyan játszani. Az ellenfél a megszerzett labdákat csak előre vágta, célfutballt játszott, ami ma sikerült is nekik. A vereségből is tudni kell tanulni, remélem, jó diákok leszünk és megtanuljuk jövő hétre a leckét!

Kaposvölgye - PVSK U14 1-0 (0-0)

2024.10.12. 10:00 - MLSZ Regionális bajnokság U14, Délnyugati csoport 7. forduló - Kaposvár, Kaposvári Egyetem

U14: Bogádi Bálint László, Csámpár Aurél, Gróf Dániel, Hegedűs Balázs, Jakobi Gellért, Keresztes Leonárd, Kovács Zoárd, Palásti-Kovács Imre, Pálfai Zalán, Petrov Szamuil, Rutsch Noel Benjámin, Sallai Bálint Márk, Szőlősi Áron, Tímár Levente Tibor, Vándor Erik Attila

Szatmári Martin: Míg mi nem tudtuk a helyzeteinket gólra váltani, az ellenfél egy lövésből gólt szerzett, és otthon tartotta a három pontot. Nagyon csalódott vagyok az eredmény miatt, hiszen a játék képe nem azt sugallta, hogy nem szerzünk pontot a mai nap. Még nagyon sokat kell fejlődnünk, de már vannak jelei annak a munkának, amit a nyáron elkezdtünk.

Barca Academy - PVSK U15 3-1 (2-0)

2024.10.12. 14:00 - MLSZ Regionális bajnokság U15 Kiemelt Nyugat 7. forduló - Budapest, Szabadkikötő Sporttelep

U15: Jenovai-Háda Dominik, Katona Zsombor, Kedves Dominik, Kopjár Mátyás, Kovács Gergely, Lengyel Ábris, Lőrincz Ádám János, Lukács István, Madarász Árpád, Molnár Ármin, Simon Kornél, Simon Kristóf, Sovakov Stevica, Tóth Ákos

Pintér Csaba: Az első félidőből kevés pozitívumot lehet kiemelni. A szezon leggyengébb félidejét produkáltuk. A második félidő valamivel jobb volt, de a mai napon sajnos a tudása alatt játszott a csapat.

PVSK U16 - Üstökös FC Győr 2-1 (1-0)

2024.10.13. 13:00 - MLSZ Regionális U16 bajnokság Kiemelt Nyugat 6. forduló - PVSK Sportcentrum, Pécs Verseny u. 11-13.

U16: Andrási Dániel, Benkő Zalán (1), Berecz Hunor, Csiszár Csanád, Gelencsér Dániel, Gulyás Zsombor (1), Ittzés Bese Bendegúz, Keresztes Bálint, Lalljee-Solymár Rahul, Mecseki Bálint, Pintér Bálint, Szép Simon, Szklenár Gergő, Wittenberger Kornél

Stiefel László: Gyenge játékkal sikerült győznünk. Örülök a 3 pontnak, de... Utánpótlás edzőként az a célom, hogy a játékosaim fejlődjenek, alkalmazzák mérkőzésen az edzéseken gyakoroltakat, élvezzék a játékot. Igazi focira hasonlító jelenetet ma keveset láttam. Sok hibával játszottunk, saját magunk számára tettük nehézzé a mérkőzést. Sokszor csak nézünk a pályán, de nem látunk. A kapott gólunk szokás szerint elkerülhető lett volna. Viszont rúgtunk két gyönyörű gólt. Az elsőt egy szemrevaló támadásvezetés után, a másodikat Gulyás Zsombor egyéni akcióját követően átlövésből. Ezekre lehet alapozni. Nagyot küzdöttünk, meglett az eredménye.

PVSK U16B - Villány 2-9 (2-2)

2024.10.13. 15:00 - Baranya vármegyei bajnokság I. o. U-16 6. forduló - PVSK Sportcentrum, Pécs Verseny u. 11-13.

Puller Patrik: Sajnálom ezt a mai eredményt, mert rendkívül jó mérkőzés volt, úgy, hogy 10 emberrel játszottuk le. Az első félidőben szinte lezárhattuk volna a találkozót, hiszen kihagytuk egy tizenegyest, több veszélyes kapura lövésünk volt, és a kipattanókat is mellé rúgtuk vagy a kapusba. Az első félidőben nagyon jól tartottuk magunkat, hiszen 2:2-es döntetlennel mentünk le 10 emberrel! A második félidőben kijött a fáradtság és a létszámhiány is a csapaton, amit a Villány ki is használt és ennek köszönhetően sajnos megszórtak minket. Mindenesetre emelt fővel jöttünk le a pályáról és büszke vagyok arra a tíz emberre, aki a pályán volt. Megyünk tovább is igyekszünk folyamatosan fejlődni!

PVSK U17 - Király SE 6-0 (4-0)

2024.10.12. 14:00 - MLSZ Regionális bajnokság U17 Kiemelt Nyugat 6. forduló - PVSK Sportcentrum, Pécs Verseny u. 11-13.

U17: Benkő Zalán, Hawkins George Zed (3), Juhász Tamás Péter, Móritz Márk, Nimmerfroh Balázs, Orlovics Olivér (1), Palágyi András, Puskás Dominik, Scholtz Botond, Sifter Mihály, Vastagh Berton, Wittenberger Kornél

Kerner József: Már a múlt héten látszott, hogy a szűk létszámú csapatunk nagyon egységes és egyre jobb teljesítményt nyújt. Akkor azzal fejeztem be, hogy megyünk a győzelem felé! Ami viszont szombaton történt az minden edző álma, hogy így játsszon a csapata. Minden tökéletesen működött. Precíz labdakihozatal, magas százalékú labda birtoklás és nagyon szépen kezeltük a birtokváltásokat. Remekül működtek a csapat és egyéni mozgások. A góljaink is nagyon szép egyéni megoldások után születtek, az első félidőben négyet, a másodikban kettőt sikerült rúgnunk. Külön kiemelnem még a kapusunk teljesítményét a mintaszerű indításai több gólban főszerepet játszottak. De tudjuk, hogy ez csak egy mérkőzés volt, jó csapat akkor leszünk, ha ezt a teljesítmény hosszú távon tudjuk hozni.

PVSK U19 - Kelen FC 1-4 (1-0)

U19: Dráb Péter , Fejes Olivér, Fodor Levente, Foór András, Holenka Márton, Huber Milán, Kapi Brendon, Krausz Martin Bendegúz, Mácsodi Sámuel Csaba, Münster Martin, Nagy Benedek , Pintér Balázs, Reményi Péter (1), Sándor Gergő, Szakály Marcell, Tóth Martin