Labdarúgó utánpótlás eredmények – 43. hét

Öt győzelem mellett egy-egy döntetlen és vereség! Bravúrgyőzelem a PVSK U16-tól, döntetlen az U14-es csúcsrangadón, a legidősebbek és a legfiatalabbak is győztek.

A legidősebbek már a hét közepén, szerdán letudták mérkőzésüket. A szomszédvári rangadón, magabiztos játékkal tarották itthon a három pontot a jó erőkből álló kozármislenyiek ellen.

PVSK U19 - HR-RENT KOZÁRMISLENY 2-0 (1-0)

2022.10.26. 14:00

PVSK Sportközpont, Pécs, Verseny utca 11-13.

MLSZ Regionális U-19, Délnyugat, A csoport, 9. forduló

U19: Zunnert Róbert - Duraku Zamir, Demeter Ádám, Fabi Zsombor, Cseresnyés Ferenc, Csőkör Dániel (1), Kerényi Dániel, Lovász Gergő, Pánovics Dániel, Budavári Bendegúz (1), Berze Csanád, Mayer Dávid, Róth Zalán, Fülöp Csongor, Bihari Zsombor, Mitrovik Alexander, Rogács Levente

Schneider Gábor: - A postás mindig kétszer csenget. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez. A két rúgott gól mellett az is fontos volt, hogy a védekezésünk nullán tartotta az ellenfelet. Mindig jó érzés, ha a szomszédvár csapatát győzzük le.

Nem borult a papírforma, a PVSK U17 változatos mérkőzésen győzedelmeskedett a PTE PEAC ellen.

PVSK U17 - PTE PEAC 4-2 (2-1)

2022.10.29. 09:00

MLSZ Regionális U17, Délnyugat, B csoport, 8. forduló.

U17: Körösztös Áron Vince, Mayer Dávid, Mácsodi Sámuel Csaba, Sátori Sebestyén, Bocz Miklós, Vígh Bendegúz Balázs, Bátor Dávid, Juhász Gyula, Thurzó Benjamin (1), Tomek Milán, Baumholczer Bálint, Sugár Benjamin Rómeó (2), Tésényi Ákos (1), Pavlovics Zsombor

Stiefel László: Az első félidei játékunk elfogadhatatlan számomra. Annak ellenére, hogy 2:0-ra vezettünk, a csapatom tompának tűnt, rengeteg volt a technikai hiba, kapkodás, bizonytalankodás. Az első félidőben az ellenfelünk szépített. A szünetben nem sikerült rendezni a sorainkat. Ennek következtében a 48. percben elfogyott az előnyünk. Változtatnunk kellett, a cserék jól sikerültek, a játékosaim felébredtek, és végre elkezdtünk játszani. Két szép támadásvezetésünk eredményeként ismét vezetést szereztünk, illetve a negyedik góllal lezártuk a mérkőzést. Pozitívum, hogy az ellenfelünk egyenlítését követően nem omlottunk össze, sőt, segített rendet tenni a fejekben. Ez bizonyítja, morálisan mennyire erősek vagyunk. A győzelmünket Gyurás Máténak ajánljuk, aki a héten műtéten esett át. Jobbulást kívánunk neki, és várjuk vissza!

„Miért ne jöhetne még egy bravúrgyőzelem” – írtuk beharangozónkban. Jelentjük, jött! Magabiztos, jó játékkal győzött a PVSK U16 a kiemelt bajnokság egyik meghatározó csapata ellen. Ha ezen múlik, minden forduló előtt megjósoljuk a bravúrt! Félretéve a viccet: kalapot le! Szép volt, fiúk!

PVSK U16 - FŐNIX GOLD FC U16 4-1 (2-0)

2022.10.29. 11:00

PVSK Sportközpont, Pécs Verseny utca 11-13.

MLSZ Regionális U16 Kiemelt Nyugat, 9. forduló

U16: Balló Márk, Bökönyi László Péter, Dráb Péter, Farkas Marcell Milán (2), Fodor Levente, Huber Milán, Krausz Martin Bendegúz (1), Münster Martin, Nagy Benedek, Pintér Balázs (1), Reményi Péter, Rózsavölgyi Gergő, Sándor Gergő, Sirok Dávid, Tóth Martin, Fejes Olivér, Foór András, Szakály Marcell

Ángyán Norbert: Nagy hazai siker a bajnokság egyik meghatározó csapata ellen. A mérkőzést végig uraltuk, a több kiváló egyéni teljesítményünk miatt ilyen arányban is megérdemeltük a győzelmet. Gratulálok az egész csapat teljesítményének, és köszönöm a szülőknek a lelkes szurkolást. Megyünk tovább, hajrá, PVSK!

A teljesen újjáalakított PVSK U15-től hatalmas bravúr lett volna a pontszerzés a kiemelt bajnokság dobogóesélyes csapata, a Budaörs ellen.

BUDAÖRS - PVSK U15 7-1 (5-1)

2022.10.29. 13:00

Budaörsi Városi Stadion, Budaörs

MLSZ Regionális U15 Kiemelt Nyugat, 9. forduló

U15: Szücs Barnabás, Handler Ákos, Maurer Benjámin, Kiss Tamás, Dömötör Bence Barnabás, Fülöp Ármin Benedek, Hawkins George Zed, Vastagh Berton, Juhász Tamás Péter, Kondor Csanád Pál, Lóth Noel, Orlovics Olivér (1), Puskás Dominik, Scholtz Botond, Vigh Péter Benedek

Klock György: Ezen a mérkőzésen a fizikális különbségek döntöttek, nagyon sajnálom, hogy ilyen arányban. A mérkőzés 2:1-es állásánál az ellenfél 190-200 cm magas játékosai mellett eltörpültünk. Következet három szögletrúgás, amit be is fejeltek. Így már a félidőre el is dőlt a mérkőzés. Egyetlen pozitívum, hogy már volt több kidolgozott helyzetünk, ami eddig nemigen jellemezte a csapat játékát. Az első félidőben egy kapufa és egy ajtó-ablak ziccer, a másodikban szintén volt három nagy helyzetünk, de sajnos ezek mind kimaradtak. Az az igazság, hogy ellenfelünk nagyon jó játékerőt képviselt.

Döntetlen a csúcsrangadón! Közel volt a győzelem is, hiszen a félidőben három góllal vezetett Bózsa Barna csapata, de a döntetlen igazságos.

FC NAGYKANIZSA - PVSK U14 3-3 (0-3)

2022.10.29. 10:00

Nagykanizsai Olajbányász Stadion

MLSZ Regionális U-14, Délnyugat, B csoport, 8. forduló

U14: Benkő Zalán (1), Andrási Dániel, Csiszár Csanád, Gelencsér Dániel, Horváth Marcell Tamás, Juhász Levente, Kerekes Noel, Mecseki Bálint, Novák Zsombor (1), Pfaff-Dukai Előd, Pintér Bálint, Ruppert-Czigler Márton, Späth Péter, Wittenberger Kornél, Gulyás Zsombor (1)

Bózsa Barnabás: Igazságos döntetlen született. Mindkét csapatnak volt egy jó félideje. Nagyon hatékonyan kezdtünk, két szögletből és egy beadásból gólt szereztünk. Sajnos a nagyobb különbség láttán kicsit elkényelmesedtünk. De nem tudtuk lezárni a mérkőzést és ellenfelünk feljavult játékban és küzdésben, két szabadrúgásból és egy büntetőből gólt szereztek.

Tükörsima győzelem, ahogy azt vártuk.

NAGYATÁDI FC - PVSK U13 0-6 (0-0)

U13: Kiss Máté, Kedves Dominik (1), Ambrus András, Lalljee-Solymár Kavi, Legeza Gergő, Lukács István (1), Resál Csaba (2), Resál Viktor Armandó, Rutsch Noel Benjámin (1), Madarász Árpád, Gróf Dániel, Kovács Gergely, Koncsecskó Dávid, Pálfai Zalán, Schrempf Attila

Pintér Csaba: Az első félidőben kapkodóan és pontatlanul játszottunk. A kapu előtt nem voltunk elég higgadtak, így az adódó helyzetek is kimaradtak. A második félidőben egy öngóllal vezetést szereztünk. Onnantól kicsit megnyugodtunk és feljavult a játékunk, ami már gólokban is megmutatkozott. Végig fölényben játszottunk és megérdemelt győzelmet arattunk.

Továbbra is 100%-os PVSK U12.

NAGYATÁDI FC - PVSK U12 0-12 (0-6)

2022.10.30. 10:30

Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum

MLSZ, Regionális U12, Délnyugati csoport, 7. forduló

U12: Keszler Bence – Szigethi Bulcsú, Rejtő Robin, Schlitt Olivér István, Lőrincz Ádám János, Molnár Ármin, Tátrai Gorán, Csonka Máté, Kovács Noel Hunor, Csonka Dávid Lajos, Jakobi Gellért, Hodossi Zétény, Mohás András Dániel, Kolarics Bercel, Tímár Levente Tibor, Bogádi Bálint László.

Bánhegyi Zsolt: A játék minden elemében jobbak voltunk, végig fegyelmezetten és jó felfogásban játszottunk. Teljesen megérdemelt győzelmet arattunk.