Labdarúgó utánpótlás eredmények - 36. hét

A PVSK U16 megszerezte első győzelmét a magasabb osztályban! A PVSK U15 döntetlent ért el, a többiek pontszerzése még várat magára.

PVSK U19 - Király SE 0-3 (0-1)

2024.09.07. 13:00

MLSZ Regionális U19-es kiemelt bajnokság, Nyugati csoport, 2. forduló.

PVSK Sportközpont, Pécs, Verseny utca 11-13.

PVSK U19: Holenka Márton - Dráb Péter, Fejes Olivér, Fodor Levente, Foór András, Huber Milán, Kapi Brendon, Krausz Martin Bendegúz, Münster Martin, Nagy Benedek, Pintér Balázs, Reményi Péter, Rózsavölgyi Gergő, Sándor Gergő, Szakály Marcell, Tóth Martin

Andreidesz József: Jól kezdtük a mérkőzést, próbáltuk a saját játékunkat játszani a mai napon. Sajnos a kilencedik percben egy egyéni hibából gólt kaptunk, ami visszavetette a csapatot. A második félidőben kockáztatnunk kellett, így támadóbb focit kellett bevállalnunk, ami három helyzetet teremtett, voltak egyenlítési lehetőségünk, amik kimaradtak. Ekkor még visszajöhettünk volna a mérkőzésbe! Utána jött még egy hiba és ezzel el is dőlt a mérkőzés. Küzdöttünk, hajtottunk, de sok rossz megoldás, pontatlanság és kapkodás jellemezte játékunkat. Nem tudtuk megismételni a múlt heti jó teljesítményünket!

PVSK U17 - Siófoki Bányász SE 2-6 (2-0)

2024.09.07. 11:00

MLSZ Regionális U17-es kiemelt bajnokság, Nyugati csoport, 2. forduló.

PVSK U17: Móritz Márk - Benkő Zalán, Fülöp Ármin, Gelencsér Dániel, Hawkins George Zed, Juhász Tamás Péter, Kondor Csanád Pál, Nimmerfroh Balázs, Orlovics Olivér, Palágyi András, Puskás Dominik, Scholtz Botond, Sifter Mihály, Vastagh Berton, Wittenberger Kornél

Kerner József: A mérkőzés jól indult, kiegyenlített volt a játék. A 38. percben Scholtz felívelt labdáját Hawkins lekészítette Orlovicsnak, aki kilőtte a hosszú sarkot. A mérkőzésen észrevehető volt, hogy a labdaszerzés utáni mélységi átadásokat nem jól kezelik. Ezt kihasználva Kondor kapott egy remek mélységi labdát levitte a jobb oldalon a beadására a hosszún érkező Sifter megszerezte a második gólunkat. Nyugodtan vonultunk a szünetre. A második félidő elején sérülés miatt cserélnünk kellett. Ami ezután következett az teljesen érhetetlen. A 63. percben kaptunk egy elkerülhető gólt, azután a csapat teljesen összeomlott és öt percen belül kaptunk még hármat. Próbáltunk rendeződni, de az ellenfelünk kegyetlenül kihasználta a szétesésünket és rúgott még kettőt. Jó nagy pofont kaptunk, amiért a felelős én vagyok! A csapat felkészítésé az én feladatom. Van egy hetünk orvosolni és rendezni sorsinkat.

PVSK U16 - FC Nagykanizsa 5-1 (3-1)

2024.09.08. 12:00

MLSZ Regionális U16-os kiemelt bajnokság, Nyugati csoport, 2. forduló.

PVSK U16: Lalljee-Solymár Rahul - Andrási Dániel, Benkő Zalán (1), Berecz Hunor, Csiszár Csanád, Gulyás Zsombor (2), Ittzés Bese Bendegúz, Keresztes Bálint (1), Kollmann Olivér, Márkus Kornél Zalán, Mecseki Bálint (1), Novák Zsombor, Pfaff-Dukai Előd, Pintér Bálint, Ruppert-Czigler Márton, Späth Péter, Váradi Bence Barnabás, Wittenberger Kornél

Stiefel László: A mérkőzést az elejétől a végéig sikerült irányítanunk. Ellenfelünk ugyan egy egyéni hibából vezetést szerzett, de ez nem zökkentette ki a csapatunkat. Sok technikai hibával játszottunk, de egymást kisegítve kijavítottuk ezeket. Jó volt látni, hogy igazi csapatként működtünk. A játékunkat fel kell gyorsítani. Van hova fejlődnünk, de a mai mérkőzés alapján jó úton járunk.

PVSK U15 - Lurkó UFC Szombathely 3-3 (2-1)

2024.09.08. 14:00

MLSZ Regionális U15-ös kiemelt bajnokság, Nyugati csoport, 2. forduló.

Pintér Csaba: A számokat tekintve 3:3 és egy pont a mai mérkőzés eredménye. Ha a játék képét nézzük, akkor egy nagy iramú, küzdelmes mérkőzést láthattunk. Mindkét csapat támadólag lépett fel és már a labdakihozatalnál próbált nyomást gyakorolni a másikra. Hátul néhányszor zavarba is jöttünk és az ellenfelünknek adódtak belőle lehetőségei. Nekünk is voltak elől labdaszerzéseink, de ezeket nem tudtuk gólra váltani. Minden téren fejlődnünk kell, védekezésben és támadásban egyaránt. Az ilyen mérkőzések ehhez nagyban hozzájárulnak, a sok a párharc, a gyorsabb döntéshozatal és a nagyobb futómennyiség, mind a játékosok fejlődését szolgálják. Gratulálok a csapatnak az első ponthoz!

PTE-PEAC - PVSK U14 4-2 (3-0)

2024.09.07. 10:00

MLSZ Regionális U14-es alap bajnokság, Délnyugati csoport, 2. forduló.

PMFC Stadion, Pécs.

PVSK U14: Palásti-Kovács Imre - Ádám Márton, Bagoly Tamás, Bogádi Bálint László, Csámpár Aurél, Gróf Dániel, Hegedűs Balázs, Ivánovics Dávid József, Jakobi Gellért, Kovács Zoárd, Legeza Gergő, Pálfai Zalán (2), Páva Gergő, Petrov Szamuil, Sallai Bálint Márk, Szamosi Benedek Szabolcs, Szőlősi Áron, Tímár Levente Tibor

Szatmári Martin: Az első félidőben sok pontatlansággal játszottunk, melyeken javítani tudtunk az utolsó húsz percben. Sok helyzetet alakítottunk ki, melyeket az ellenfelünkkel ellentétben nem tudtunk gólra váltani. A második félidőben már sikerült előre lépnünk, ez gólokban is megmutatkozott. Igyekszünk minden edzésen előre lépni céljaink felé, ami majd az eredményjelzőn is megmutatkozik.