Labdarúgó utánpótlás eredmények - 21. hét

Csak a PVSK U15 tudott győzni a héten. A két legfiatalabb csapatunk bajnokija a vendégek kérésére a jövő hétre maradt.

PVSK U19 - SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 0-8 (0-4)

2024.05.15. 14:00

MLSZ regionális U19-es alap bajnokság, Délnyugati csoport, felsőház, 12. forduló.

PVSK Sportközpont, Pécs, Verseny utca 11-13.

PVSK U19: Weimert Ádám - Budavári Bendegúz, Rogács Levente, Bölcskei Denisz, Tomek Milán, Juhász Gyula, Vígh Bendegúz Balázs, Pesti Albert, Csík László, Berze Csanád, Bocz Miklós, Strecker Barnabás, Papp Miklós, Szunyog Attila László, Winkler Attila.

Klock György: Az első húsz percben még remekül tartottuk magunkat az amúgy is jobb erőkből álló Siófok ellen. Azután az első kapott gól után kezdett a játékunk kapkodóvá és pontatlanná válni. A középpályán kevés párharcot nyertünk meg és a védekezésben is többször kapituláltunk. Nem szeretnék mentegetőzni vagy akár kifogást keresni, de sajnos a jelenlegi kerettel, és a minimális visszajátszó játékosokkal nem is lehet reménykedni még akár szorosabb eredményben sem. Így is minden tiszteletem a csapatomé! Hétről-hétre 8-9 fő az aktív résztvevő az edzéseken, és ezzel kell megoldani a foglalkozásokon minden taktikai elemet. Szerintem ezzel mindent elmondtam.

HOLLER UNFC - PVSK U19 2-2 (1-1)

2024.05.25. 10:00

Dunaföldvár FC Sporttelep, Dunaföldvár.

PVSK U19: Weimert Ádám - Bölcskei Denisz, Juhász Gyula, Pesti Albert, Berze Csanád, Bocz Miklós, Körösztös Áron Vince, Strecker Barnabás, Róth Zalán (1), Varga Dominik (1), Szunyog Attila László.

Klock György: Nem túl jó előjelekkel indultunk ennek a mérkőzésnek. Az utolsó pillanatig kétséges volt, hogy egyáltalán elindulunk-e és ki tudunk állni. Ha igen, akkor létszámhátrányban fogjuk lejátszani a mérkőzést. Az utolsó pillanatban végül is megoldott a helyzet, annyi különbséggel, hogy egy kapust kellett mezőnyben beküldeni (Körösztös Áron) személyében. Neki külön köszönet a tisztességes és a tőle telhető játékért. A problémát még tetőzte a játékvezető viselkedése, aki még annyi lehetőséget sem adott, hogy legalább be tudjunk melegíteni. A kért és megbeszélt 15-20 perc kezdéscsúsztatásból egy percet sem adott. Egyszóval alig hogy kimentünk a pályára már rögtön kezdeni kellett. Sajnos már ekkor kiállítással fenyegetőzött, amiért ennek hangot adtam. A Dunaföldvár nyomást próbált gyakorolni ránk és már az elején el akarta dönteni a mérkőzést. Több játékosuk, aki az NB III-as keretből is visszajátszott jó erőt képviselt. Ettől függetlenül ügyesen és taktikusan próbáltunk játszani. Ennek meg is volt az eredménye. Az első két ígéretes helyzet nálunk adódott és csak hajszálon múlott a vezetésünk. Ahogy telt az idő már több hiba és kapkodás volt a Földvár játékában. A mérkőzés során mind a kétszer mi szereztünk vezetést és az utolsó percben még nálunk volt a meccs labda, de sajnos kimaradt. Dicséretet érdemelnek a játékosaim a nagyszerű helytállásért!

TATABÁNYAI SC - PVSK U17 2-2 (2-0)

2024.05.26. 12:00

MLSZ regionális U17-es kiemelt bajnokság, Nyugati csoport, 26. forduló.

Grosics Gyula Stadion, Tatabánya.

PVSK U17: Bökönyi László Péter, Dráb Péter , Fodor Levente, Foór András, Krausz Martin Bendegúz, Nagy Benedek , Reményi Péter, Rózsavölgyi Gergő, Sándor Gergő, Szakály Marcell, Tóth Martin, Óbert Olivér (1), Hawkins George Zed, Bátor Dávid, Puskás Dominik (1).

Andreidesz József: Az első félidőben a hosszú utazás után tompák voltunk, védekezésben több hibát követtünk el, területet adtunk az ellenfelünknek. Két buta gólt kaptunk, amit mindkétszer lesállás előzött meg. A második félidőben már a csapat azt mutatta, amit tudnak a srácok! Nagyszerű játékot mutattunk, beszorítottuk a hazai csapatot a saját térfelére, nyomás alatt tartottuk őket, rengeteg helyzetet dolgoztunk ki és két szép gólt szereztünk. A csapat tartását kiemelve, még 2-2 -es állásnál is a győzelemre játszott. Ha a végjátékban kicsit pontosabbak vagyunk, akkor több gólt is szerezhettünk volna. Az utolsó percekben nem kaptunk még egy tiszta büntetőt sem, amivel a játékvezető befolyásolta a végeredményt! Dicséret illeti a csapatot, ezen az úton haladva tovább még sok örömet és győzelmeket fogunk ünnepelni!

FŐNIX GOLD FC - PVSK U16 3-2 (0-0)

2024.05.24. 13:00

MLSZ regionális U16-os kiemelt bajnokság, Nyugati csoport, 26. forduló.

Főnix Park, Székesfehérvár.

PVSK U16: Móritz Márk (Lalljee-Solymár Rahul) - Fülöp Ármin, Juhász Tamás Péter, Kondor Csanád Pál (1), Lóth Noel, Orlovics Olivér, Puskás Dominik, Gulyás Zsombor, Sifter Mihály, Wittenberger Kornél, Zentai Ármin Mór, Ittzés Bese Bendegúz, Gelencsér Dániel, Hawkins George Zed (1).

Kiss-Tóth Dominik: -

MLSZ regionális U16-os kiemelt bajnokság, Nyugati csoport, végeredmény

MOHÁCSI TE 1888 - PVSK U15 0-2 (0-1)

MLSZ regionális U15-ös alap bajnokság, Délnyugati csoport, felsőház, 10. forduló.

Kórház utcai pálya, Mohács.

PVSK U15: Lalljee-Solymár Rahul - Csiszár Csanád, Gelencsér Dániel, Ittzés Bese Bendegúz, Pfaff-Dukai Előd, Pintér Bálint, Ruppert-Czigler Márton, Zentai Ármin Mór, Benkő Zalán, Váradi Bence Barnabás, Wittenberger Kornél, Gulyás Zsombor, Mecseki Bálint (1), Keresztes Bálint (1), Kiss Máté.

Stiefel László: Az első félidei játékunk nem tetszett, fejben nagyon tompák voltunk. A második félidőben többnyire azt láttam a játékosaimtól, ami elvárható tőlük. A középső harmadban labdabiztosak voltunk, szépen építettük fel a támadásokat. A befejezések pontosságán továbbra is dolgoznunk kell.

PVSK U14 - SZEKSZÁRDI UFC 1-2 (0-2)

2024.05.24. 14:00

MLSZ regionális U14-es bajnokság, Délnyugati csoport, felsőház, 10. forduló.

PVSK U14: Madarász Árpád - Ambrus András, Lukács István, Gróf Dániel, Kovács Gergely, Libai Csaba Kevin, Jenovai-Háda Dominik, Pálfai Zalán, Rutsch Noel Benjámin, Lukács Nimród, Váradi Bence Barnabás, Lengyel Ábris, Kedves Dominik, Csonka Máté, Molnár Ármin (1), Lőrincz Ádám János, Szigeti Bulcsú.

Pintér Csaba: Gyakorlatilag tét nélküli mérkőzésen fogadtuk a Szekszárd csapatát. Különböző okok miatt sok hiányzónk volt ezen a napon, lényegében a teljes védelem kiesett. Így még inkább lehetőség nyílt arra, hogy azok is (több) játéklehetőséghez jussanak, akik a rájátszásban eddig kevesebbet játszottak, de az alapszakaszban és az edzéseken is végig dolgoztak velünk. Ha voltak olykor hibák is, összességében jól teljesített a csapat. Az elmúlt hetekhez képest jobban működött a labdakihozatal, több volt a pontos átadások száma, sok helyzetet dolgoztunk ki. Sajnos a kapu előtt már kissé pontatlanok voltunk és szerencsénk sem volt. Az eredmény nem tükrözi a játék képét, de ettől függetlenül gratulálok a vendégeknek a győzelemhez és ezúton is köszönjük azt a szimpatikus gesztust, hogy sorfalat álltak nekünk a mérkőzés előtt!