Gőzerővel készülnek labdarúgó utánpótlás csapataink

Fiatal labdarúgóink sorra játszák mérkőzéseiket, szigorúan a felkészülés jegyében. Az eredmény még nem számít, a cél az eredményes felkészülés a tavaszi szezonra.

PVSK U19-U17 vegyes csapat - PMFC U16 2-3

Schneider Gábor: A napsütés helyett a mérkőzés volt szikrázó. A regionális bajnokságban megszokott agresszivitáshoz képest ez teljesen más kávéház volt. Elsősorban az egyéni hibák okozták vesztünket. A második félidei játék viszont reményt adhat a bajnoki céljaink eléréséhez.

PVSK U17 - PMFC U15 1-3 (0-2)

Körösztös Áron, (Obert Bálint) - Berze Csanád, Mácsodi Samuel, (Kispál Dániel), Keszthelyi Dominik, Cseresznyés Ferenc -Strecker Barnabás, Mikodi Alex- Rogács Levente- Suvák Dániel, (Bölcskei Denisz), Róth Zalán,- Fülöp Csongor, (Kucsera Dávid).

Góllövő: Róth Zalán,

Bánhegyi Zsolt: Ezen a mérkőzésen sajnos nem tudtunk a legjobb összeállításban játszani. Sérülések, betegségek ill az U-19-es csapathoz is kellet játékosokat adni, hogy stabil csapat legyen mindkét korosztályunk. Jó iramú, változatos mérkőzés volt, sajnos két nagy egyéni hiba miatt 2-0-s hátrányba kerültünk a 30-ik percben. Az első félidő nagyon kiegyenlített volt inkább a mezőnyben folyt a játék, kevés helyzet alakult ki mindkét oldalon. A második félidőben letámadtuk az ellenfelünket, agresszívabbak voltunk és már az ellenfél védőzónájában megszereztük a labdát. Ezáltal több lehetőségünk volt, de rossz döntéseket hoztunk a befejező zónában. PMFC csapata szervezetten és jól játszott, nekik is a második félidőben volt több lehetőségük.

Komló U15-U16 vegyes csapat - PVSK U14 2-1 (0-1)

PVSK U14: Sátori M. - Kolos K., Szemán B., Gulyás Zs. (Handler Á.), Villányi Á. (Rétháti B.) - Kádár Z., Hawkins G., Farkas H., Vastagh B. (Molnár D.), Répásy G. (Lampert M.), Vígh P.

Góllövő: Farkas Hunor

Szabó Csaba: A Komló vegyes korosztályú ( U15-16) csapatával lejátszott edzőmérkőzés jól szolgálta a felkészülésünket. Külön öröm,hogy teljes kerettel utaztunk és így mindenki játéklehetőséget kaphatott. A mérkőzés rámutatott a hibáinkra, amin a jövőben dolgoznunk kell. Sajnos vannak olyan automatizmusok, amiket nem, vagy csak nagyon nehezen lehet javítani és ez nem a játékosok hibája! A vereség ellenére helytállt a csapat a fizikai fölényben lévő hazaiakkal szemben.