Hat egyesület két-két korosztályának labdarúgó csapatai vettek részt az alközponti Bozsik-tornán a PVSK sporttelepén. Több mint 150 focistapalántát láttunk vendégül.
Az U7-es korosztálynak, vagyis a 2010 után született legkisebbeknek négy feladatból álló pályarendszert alakítottak ki, két pályán három a három elleni, kapus nélküli mérkőzéseket tartottak, egy pályán a labdavezetést, egy pályán pedig a pontos passzolást gyakorolhatták a gyerkőcök. A tornán hat egyesület, a házigazda PVSK, a Hosszúhetény, a Nagykozár, a Pécsvárad, a Magyarszék és a Bogád képviseltette magát.
Ugyanezek az egyesületek vettek részt az U9-es, vagyis a 2008 után születettek tornáján is. Itt már 40×20 méteres pályán, 3×2 méteres kapukra vívták a mérkőzéseket a csapatok, amelyeknek tagjai egy másik pályán az egy az egy elleni párharcot, egy további pályán pedig a csapatjátékkal kombinált labdavezetést gyakorolhatták.
A tornán egyik korosztályban sem hirdettek eredményt – ebben a korosztályban még a játék öröme, és nem az eredményesség számít -, csak a csapatonkénti legjobbak kaptak egy tábla csokit a mindenki számára kiosztott jutalomszelet mellé.
M.F.
Események
2025. március
-
- h
- k
- sze
- cs
- p
- szo
- v
-
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
-
-
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
-
-
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
-
-
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
-
-
- 31
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
-