Eredmény

PVSK Labdarúgó Kft U15/B - Bódi FC Szigetvár - fiú utánpótlás labdarúgás 0-8 (0-2)

• 2023.11.02. 15:00
  • MLSZ regionális U15 alap bajnokság, Délnyugati csoport, 10. forduló.
  • PVSK Sportközpont, Pécs, Verseny utca 11-13.

U15B: Andrasek Szabolcs, Bakos Roland, Balogh Atilla, Bayer Bence, Dákai Botond, Deverdics Milán, Grosch Dominik, Gyenis Péter, Horváth Máté, Lukács Nimród, Macsányi Martin, Németh Gergő, Szabó Máté, Szin Noel Gábor

Puller Patrik: Gratulálok a Bódi csapatának! Tudtuk jól a mérkőzés előtt, hogy egy igen szoros mérkőzésnek nézhetünk elébe, ugyanis tabella és az első mérkőzés alapján mindenben egy szinten voltunk Szigetvárral. Az első félidőben nagyon jók voltunk véleményem szerint ugyanis rengeteg helyzetünk volt, amit gólra lehetett volna váltani, de nem voltunk élesek a kapu előtt és kihagytuk a helyzeteinket, ami meg is bosszulta magát, ugyanis az ellenfél kihasználta a hibáinkat és ennek eredményeként kétgólos hátrányban jöttünk le a pályáról. A második félidő elejét is jól kezdtük, de sajnos, bekaptunk egy gólt az elején, aminek köszönhetően úgy éreztem, a csapatom szétesett. Ettől függetlenül is hajtottak a srácok és mindent megpróbáltak, a második félidőben volt is egy jó 10-20 perc, de semmi sem jött össze és a srácok szétestek, aminek köszönhetően az ellenfél gólokat is tudott rúgni, ezzel növelte az előnyét. A vége felé ismét összekapták magukat a srácok és igyekeztek mindent beleadni, aminek örültem mivel nem adták fel könnyedén és megnehezítették az ellenfél dolgát. Amiket megbeszéltünk a srácokkal azt mind hozták és ismét amit gyakoroltunk edzéseken azokat megcsinálták, ugyanis sok helyzetet alakítottunk ki, nyomás alá tudtuk helyezni az ellenfelet, jóval kevesebbet hibáztunk a teljes mérkőzés alatt és nagyon sok lest hoztunk össze ismét, aminek örültem, mivel ennek köszönhetően is kaptunk kevesebb gólt! Mindig is a fejlődést helyeztem előtérbe és ez látszott is a csapaton, főleg ha azt nézem, hogy honnan indultunk és most hova jutottunk! Megyünk előre és tudom jól, a kemény munka meghozza majd az eredményt idővel! Hajrá Vasút!